רועי רמון

אדריכל, מייסד ובעלים במשרד לתכנון אדריכלי “רמון אדריכלים בע”מ”

מדור פרסומי

|

13.06.17 | 20:04

  (צילום: שרבן לופו, סטיילינג: הילה ג'רבי)
גיל: 35.
מקום מגורים: להבים.
מצב משפחתי: נשוי + 1.

המסלול שלי:
גדלתי בבית אמנותי, ויצירתיות הייתה ועודנה חלק בלתי נפרד ממני. אהבתי לתחום הובילה אותי ללמוד לתואר ראשון באדריכלות ולתואר ראשון בהוראת האדריכלות. עבדתי כאדריכל בכיר במשרדים מהשורה הראשונה, והובלתי תכנון פרויקטים ציבוריים לאוניברסיטאות ולמשרדי ממשלה לצד בנייה רוויה ופרטית. כמו כן צברתי ניסיון כאדריכל חברה בחברת בנייה ויזמות דומיננטית בארץ.

משמעות:
התהליך הנמשך משלב הרעיון ועד לשלב הגשמתו בתלת ממד מרתק ומעסיק אותי החל מרגע שאני פוקח את עיניי ועד שאני הולך לישון ומתחיל לחלום עליו. חשוב לי להצליח לשמור על הגשמת הרצונות וצורכי הלקוחות שלי, כי הם העומדים בלב כל פרויקט.

רגעים מספקים:
אני מוצא סיפוק בכל אחד משלבי התכנון, החל משלב הסקיצה ועד לסיום התכנון וקבלת התוצר הסופי, וכמובן כשהלקוחות מרוצים וממליצים, או חוזרים אלי לתכנון נוסף, אני מרגיש הצלחה אמיתית.

גאה בעבודה שלי:
כל פרויקט שאני מתכנן במשרד שלי הוא עולם ומלואו, ומדובר בפרויקטים בסדרי גודל שונים בסקטור הציבורי והפרטי. אחד הפרויקטים האחרונים שעבדתי עליהם הוא עיצוב ותכנון בית ספר בדימונה לרשת עמל, לצד הצעה שהגשנו בשיתוף וייסברג ביזנסקי אדריכלים לתחרות מוזיאון חיל האוויר בחצרים.

פסגות לכבוש:
מבחינה אישית אני שואף להיות בעל ואבא הכי טוב שאני יכול להיות, ומבחינה מקצועית אני רוצה להמשיך ולעסוק יותר ויותר בתכנון מבני ציבור, כגון בתי ספר, ספריות ומוזיאונים, לצד עיצוב פנים ומיתוג של חללי עבודה עכשוויים.

הזמן הפנוי שלי:
אני מקפיד ליצור הפוגות מהעבודה ולבלות עם המשפחה והחברים, אני מחובר לטבע ועוסק בטיפוס הרים, אוהב דארטס ולהאזין למוזיקה.

מקור להשראה:
האדריכלים והמעצבים ריצ'ארד מאייר, רם קולהאס, רנזו פיאנו, פיליפ סטארק וגוגל. אני שואב השראה מהמשפט "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים", שאמר האדריכל מיס ואן דר רוהה.

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד