בישול ישראלי: לקנות מטבח רק ממי שמכיר אותך הכי טוב

עם ניסיון של 70 שנה, ברגבה יודעים איך הישראלים מבשלים, מארחים וחיים במטבח, וגם אתם מוזמנים להיעזר במעצבי החברה ולהגשים לכם כל חלום

כנס העיצוב Magic TLV

|

05.06.17 | 12:06

סניף מטבחי רגבה רעננה החדש בעיצוב ניצן הורוביץ (צילום: עודד סמדר)
סניף מטבחי רגבה רעננה החדש בעיצוב ניצן הורוביץ (צילום: עודד סמדר)

רגבה היא חברה שורשית, נטועה עמוק בהוויה המקומית, עם מומחיות ומקצוענות שהן תולדה של ניסיון רב שנים - כבר 70 שנה שהחברה בונה מטבחים ישראליים. הצלחתה נובעת ממקצוענות, מהקפדה חסרת פשרות על איכות המוצרים, מעדכון ושיפור מתמידים של תהליכי הייצור, מעיצוב עדכני, מתן חוויית קנייה לקוחות, שירות מעולה ואחריות אמיתית לשנים רבות.

 

רגבה מציעה חוויית קנייה שלמה תחת קורת גג אחת: מוצרים נלווים למטבח ממיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם (צילום: עודד סמדר)
  רגבה מציעה חוויית קנייה שלמה תחת קורת גג אחת: מוצרים נלווים למטבח ממיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם(צילום: עודד סמדר)

   

  הפעילות ארוכת השנים של רגבה וההתמחות שלה בתחום מאפשרת לחברה להוביל את השוק המקומי בחומרים וגישות חדשניות, ותפירת פתרונות אישיים וחכמים לכל לקוח. החברה משקיעה מדי שנה בפיתוח הדגמים העדכניים ביותר ובמטרה להיות החברה המובילה בייצור כחול לבן של טרנדים בינלאומיים.

  לרגבה 11 אולמות תצוגה יפהפיים בהם מוצגים מטבחים בעיצובים חדשניים. בעזרת המעצבים המקצועיים בחברה, המתמחים בנתינת ייעוץ מקצועי ובהתאמת המטבח לכל לקוח - למידות ביתו ולסגנון העיצוב שלו - תוכלו להגשים כל חלום.

   

   

  ניתן להזמין ארונות קיר וארונות אמבט, בהתאמה אישית, וליהנות מהניסיון והאיכות של חברת המטבחים (צילום: עודד סמדר)
   ניתן להזמין ארונות קיר וארונות אמבט, בהתאמה אישית, וליהנות מהניסיון והאיכות של חברת המטבחים(צילום: עודד סמדר)

    

   רגבה מציעה חוויית קנייה שלמה תחת קורת גג אחת: מוצרים נלווים למטבח ממיטב החברות והיצרנים בארץ ובעולם. באולמות התצוגה תחשפו לקולקציה רחבה של ציוד חשמלי, משטחי עבודה מאבן קיסר וקוריאן, ברזים וכיורים, תאורה חדשנית וריהוט משלים. כן תוכלו להזמין ארונות קיר וארונות אמבט, בהתאמה אישית, וליהנות מהניסיון והאיכות של חברת המטבחים.

    

   לרגבה 11 אולמות תצוגה יפהפיים בהם מוצגים מטבחים בעיצובים חדשניים. המעצבים המקצועיים בחברה מתמחים בנתינת ייעוץ מקצועי ובהתאמת המטבח לכל לקוח (צילום: עודד סמדר)
    לרגבה 11 אולמות תצוגה יפהפיים בהם מוצגים מטבחים בעיצובים חדשניים. המעצבים המקצועיים בחברה מתמחים בנתינת ייעוץ מקצועי ובהתאמת המטבח לכל לקוח(צילום: עודד סמדר)

     

    לאחרונה הסתיים ברגבה תהליך ארוך של הבאת מפעל הייצור ותהליכים שונים בחברה לקדמת הבמה הטכנולוגית, כך שהמפעל עומד היום בשורה אחת מפעלי הייצור המתקדמים בעולם. רגבה גם מחזיקה בתו תקן של מכון התקנים הישראלי, בתו האיכות והשירות של איגוד תעשיות הריהוט בישראל ובתו הבינלאומי ISO 9001:2008 .

     

    מטבחי רגבה
    • משרדי הנהלה ומפעל : מושב רגבה ד.נ גליל מערבי 22804
    • סניפים : פריסה ארצית
    • אתר : www.regba.co.il
    • פייסבוק: מטבחי רגבה

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד