צעד יפה: מלכת היופי ונערת ישראל בתצוגת הקיץ של טבע נאות

רגע לפני שהן נפרדות מהכתר, הוזמנו קארין עליה וים קספרס-אנשל להצטרף לצוות ההיגוי של המותג הישראלי. אילו דגמים צפויים לכבוש את המדפים השנה?

קרן נתנזון-ויץ בשיתוף טבע נאות

|

24.04.17 | 14:20

מסיימות את שנת המלכות שלהן. נערת ישראל ים קספרס אנשל (מימין) ומלכת היופי קארין עליה (צילום: יאיר שגיא)
מסיימות את שנת המלכות שלהן. נערת ישראל ים קספרס אנשל (מימין) ומלכת היופי קארין עליה (צילום: יאיר שגיא)
שמיים ערפיליים ופריחה אביבית, כשבאופק הרחוק שרידי השלג האחרונים של החרמון הסורי - כל אלו קיבלו את פניהן של מלכת היופי קארין עליה ונערת ישראל ים קספרס אנשל בביקור שלהן בצפון. שעתיים של נסיעה מהמרכז וכאילו טיסה פרטית נחתה בתוך נוף טוסקני פסטורלי. הלוקיישן, במלון הבוטיק החדש 'גליליון' סמוך לאגם החולה, אירח באולם הכנסים, נציגים מארה"ב, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, ישראל, וגם את השתיים, שהוזמנו כאורחות כבוד לוועידה דו שנתית של חברת "טבע נאות".

 

מנכ"ל טבע נאות מיכאל אילוז עם קארין עליה (משמאל) וים קספרס אנשל (צילום: יאיר שגיא)
  מנכ"ל טבע נאות מיכאל אילוז עם קארין עליה (משמאל) וים קספרס אנשל(צילום: יאיר שגיא)

   

  במהלך שהייתן במקום, הוצגו עשרות דגמים על המסלול והן קיבלו הצצה לקולקציות שיעלו על מדפי החברה בקיץ הבא. נטולות עקבים ובלבוש נינוח, קארין וים שדיגמנו במהלך השנה עבור המותג, הצטרפו לצוות ההיגוי הישראלי, שבראשו עומד מנכ"ל טבע נאות, מיכאל אילוז, וזכו לבחון את העיצובים המקוריים, שעוד לא נחשפו לקהל. בשולחן הגדול בסמוך לאליהן ישבה המשלחת האמריקאית, שכללה את אנשי העסקים סטיב וסוזאן לקס, בעלי החברה, ששימשו כמפיצים הראשיים של המפעל בארה"ב, ורכשו לפני שלוש שנים את 'טבע נאות', בכדי לשמור על הציביון הישראלי הציוני שלה. כל פריט שנבחן על הבמה, הוא בבחינת סוד שמור, עד שיירשם כפטנט, יעבור לייצור המוני ולהפצה ללקוחות, אבל מה הן ההשראות שיכבשו את המדפים בשנה הבאה, כבר אפשר לגלות.

   

  מימין: בעלי חברת טבע נאות סטיב וסוזאן לקס עם קארין עליה וים קספרס אנשל (צילום: יאיר שגיא)
   מימין: בעלי חברת טבע נאות סטיב וסוזאן לקס עם קארין עליה וים קספרס אנשל(צילום: יאיר שגיא)

    

   "בקולקציה העתידית, השימוש בצבעים בא לידי ביטוי מצד אחד בקו רגוע, מינימליסטי ונקי, ומהצד השני משמשים לדברים מורכבים יותר בעלי צבעוניות מנוגדת", הסבירה חגית רונן טננבאום, המעצבת הראשית של החברה בעשרים השנה האחרונות. "הדבר החדש מבחינתנו", מוסיפות לדבריה, המעצבת טל ויינרב החתומה בין השאר על פרויקט 'נאות ארט' והמעצבת אולגה שבתאי, "הוא כניסתם של יותר דגמי מעבר. זו מגמה עולמית שנצפית בכל התערוכות הנחשבות".

    

   שימוש מנימליסטי בצבעים. דגם באונטי, טבע נאות
    שימוש מנימליסטי בצבעים. דגם באונטי, טבע נאות

     

    מה הן ההשראות המרכזיות שהנחו אתכן בעונה הנוכחית על המדפים ומה נראה בשנה הבאה?

    "ניכרת השפעה גדולה יותר של הרחוב, שנכנס אל תוך הבית", מסבירה רונן טננבאום, "אם בעבר מעצבי האופנה היוקרתיים, היו מובילי דעת הקהל העיקריים וכולם היו מעתיקים אותם, היום השטח משפיע יותר".

     

    השפעה גדולה יותר של הרחוב. דגם נורה, טבע נאות
     השפעה גדולה יותר של הרחוב. דגם נורה, טבע נאות

      

     בקולקציית הקיץ 2017 של 'טבע נאות', ההשראות המרכזיות נתנו ביטוי למסורות שבטיות, עבודת יד וחומרים טבעיים. ליין אחר העניק כבוד למינימליזם היפני וצורות גיאומטריות לצד ליין של סטייל אורבני ומעודכן. הקולקציה שתעלה על המדפים בשנה הבאה חולקה אף היא לשלוש השראות: תמצאו מראה רגוע ושורשי, הניזון מחיבור לאדמה לצד גווני כחול, דוגמת השילובים שנפגוש בסנטוריני ואיי יוון. ליין הפיוז'ן שכולל צבעים חמים קונטרסטיים, שילובים בין החמים והקרים, גרפיטי וטקסטורות חושניות. וליין שכולו מקצב שכולל הדפסים, צבעי חול, כסוף וזהב, חומים מוזהבים, גלים ועיקולים, בשילובים מתוחכמים ואינטרפרטציה עכשווית.

      

     סטייל אורבני ומעודן. דגם אינטקט, טבע נאות
      סטייל אורבני ומעודן. דגם אינטקט, טבע נאות

       

      "בארץ, קיץ זו עונה מאד ארוכה ומאופיינת בצבעוניות", מסכמת רונן טננבאום, " זה מכתיב צורך בגיוון, כי חשוב לנו להתחדש. במקביל ההסתפקות במעט, זה חלק מהאופי שלנו. לכן מראש צריכה להיות בסנדל, גם עמידות לאורך שנים, גם נוחות וגם נגיעה אופנתית".

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד