בבו קנה לי ארמון של נסיכה בארסוף אבל אני עדיין מירי בוהדנה משדרות

לקראת המעבר לביתה החדש והנאה חושפת בוהדנה את ילדיה המקסימים עם המיליארדר בבו קובו אך מצהירה: "יש לנו מטפלת, אבל אני נושאת בנטל"

מירי בודנה עם הילדים בן (מימין), אסתר ורפאל. "זה לא בית שהולך להימכר, זה בית פור לייף, נחיה בו ביחד באהבה לנצח" (צילום: דביר כחלון, סגנון: ראובן כהן)
מירי בודנה עם הילדים בן (מימין), אסתר ורפאל. "זה לא בית שהולך להימכר, זה בית פור לייף, נחיה בו ביחד באהבה לנצח" (צילום: דביר כחלון, סגנון: ראובן כהן)

הריאיון עם מירי בוהדנה (39) נערך בביתה הנאה ברשפון, רגע לפני שהיא עוברת לבית מוקף החומות שהיא ובן זוגה, המיליארדר אליעזר (בבו) קובו (64), קנו (בסכום של 16 מיליון שקל, לפי "גלובס") ושיפצו ביישוב ארסוף. כרגע הם ממתינים לאישורים אחרונים שמתמהמהים ואז יעברו, אבל מדורי הרכילות כבר ידעו לספר על משאית עמוסה כל טוב מחנות הרהיטים היוקרתית "טולמנ'ס" שנראתה שם פורקת רהיטים.

 

הרהיטים הישנים, שכמובן נראים כמו חדשים, יישארו ברשפון, "כי הכל כבר מתפרק", היא מסבירה ברצינות. מי שכן יעבור איתם לארסוף הוא הסגל הנאמן, הכולל מבשלת, מנקה, כובסת, גנן וצי של מטפלות. "שאלת מה הגילטי פלז'ר שלי? שאני חיה כמו נסיכה", היא עונה. "אמא שלי הייתה עקרת בית ועשתה הכל, אף פעם לא עשיתי כלום בבית, מילדות חייתי כמו נסיכה".

 

בגלל זה בבו קנה לך ארמון?

"הוא קנה לי ארמון של נסיכה וגם שיפץ אותו בשבילי. הרסנו את כל הקירות הפנימיים ובנינו מחדש, ובבו אחראי להכל, הנגיעות שלי מינוריות שם. הוא הביא לי תמונות של בתים יפים, ואני אמרתי לו מה אני אוהבת. באמבטיה, למשל, בנינו קיר מאבן אמטיסט סגולה, וכשמתקלחים זה מרגיש כמו בתוך מערת נטיפים בטבע. תמיד הייתה לי משיכה לאבני קריסטל, אני מטופלת כבר 15 שנה אצל ההילרית נוית פלג, לתחזוקה של הנפש. היא מסירה ממני עיניים לא טובות".

 

 

עם בבו קובו. "מבחינתי אני אשתו" (צילום: אביב חופי)
  עם בבו קובו. "מבחינתי אני אשתו"(צילום: אביב חופי)

   

  בתחושתך יש עלייך עיניים לא טובות?

  "כן, לפעמים. אני משתדלת לא לגרום לזה, אני לא מצלמת את עצמי ברשתות החברתיות, כי אני לא שם. היה לי אינסטגרם לשבוע אבל סגרתי אותו כי בבו התחרפן מזה שפונים אליי כל מיני גברברים. גם אני הייתי מתחרפנת אם היה לו אינסטגרם, אבל אין סכנה כזאת, הוא מאותגר טכנולוגית".

   

  למה להצניע את מה שיש?

  "אני מרגישה שזה סוג של אלימות כלפי העם, ותכלס

  "אני לא מצלמת את עצמי ברשתות החברתיות, כי אני לא שם. היה לי אינסטגרם לשבוע אבל סגרתי אותו כי בבו התחרפן מזה שפונים אליי כל מיני גברברים. גם אני הייתי מתחרפנת אם היה לו אינסטגרם, אבל אין סכנה כזאת, הוא מאותגר טכנולוגית"

   זה הדבר שאני הכי לא. אני זוכרת מאיפה באתי, אני עמך, והדבר הכי יפה הוא שנשארתי עמך. אני הכי עממית, כל מי שפוגש אותי מופתע. לא תראי אותי בכיכר המדינה עם שקיות של דיור. בכלל, קניות בשבילי זה נטל ואני לא אוהבת מותגים. המותגים היחידים שיש לי הם בגדים שבבו קנה לי בחו"ל, ואני כמעט לא לובשת אותם, כי אין לי לאן, וממילא זה לא תמיד לטעמי. רוב הזמן אני בטרנינג, מקסימום זארה. אין לי שום כוונה לנקר עיניים".

   

  איך זה מסתדר עם הארמון שבנית?

  "אני עדיין מירי משדרות, זה ב־DNA שלי. אני לא יכולה להתנשא על אחרים. אנשים שעובדים איתי אומרים לי שמגיע לי להדליק משואה, כי אני האחרונה שמתפנקת על הסט, הכי לא מקטרת. עובדה שבכל הסקרים של 'רשת' אני יוצאת מאוד אהובה. אנשים מתחברים לתדמית העממית שלי, וזה בגלל שהיא אמיתית, לא רק מראית עין. אני יכולה לחיות בארמון ועדיין להישאר צנועה ונעימה".

   

  "אנשים שעובדים איתי אומרים לי שמגיע לי להדליק משואה, כי אני האחרונה שמתפנקת על הסט" (צילום: דביר כחלון, סגנון: ראובן כהן)
   "אנשים שעובדים איתי אומרים לי שמגיע לי להדליק משואה, כי אני האחרונה שמתפנקת על הסט"(צילום: דביר כחלון, סגנון: ראובן כהן)

    

   חתמתי על הסכם ממון

   את קובו, איש עסקים שעשה את הונו בלונדון, הכירה לפני 15 שנה. הם הביאו לעולם שלושה ילדים: בן (בן עשר), אסתר (שש וחצי) ורפאל (חמש וחצי). לקובו שלושה ילדים מנישואיו לרותי: עודד, רוני ודנה.

    

   "אפשר להגיד שהיום אנחנו משפחה גדולה ומאושרת, ברוך השם, אבל לא תמיד היה לילדים שלו קל לקבל אותי, וזה מובן לגמרי", היא אומרת. "כמו כל אדם בר דעת ששואל את עצמו מה עושה אישה צעירה ויפה עם גבר אמיד ומבוגר, גם הם שאלו שאלות, אבל היום אנחנו בקשר מצוין, ולי כבר אין צורך להתנצל, כי מי שעדיין חושב

   "כמו כל בר דעת ששואל את עצמו מה עושה אישה צעירה ויפה עם גבר אמיד ומבוגר, גם הילדים של בבו שאלו, אבל היום אנחנו בקשר מצוין, ולי כבר אין צורך להתנצל. כי מי שעדיין חושב שאני איתו בגלל הכסף הוא או אידיוט או קנאי"

    שאני איתו בגלל הכסף הוא או אידיוט או קנאי. אני לא צריכה להוכיח את האהבה שלי לבבו, שהולכת ומתעצמת. שכה אחיה".

     

   עדיין מציק לך שחושבים שאת איתו בגלל הכסף?

   "לא, זה מיצה את עצמו. יש לזוגיות שלנו תשתית מאוד טובה, לקח הרבה יזע ודמעות להגיע אליה, אז חאלס. תמיד יבוא עוד איזה חכמולוג שישאל: 'ואם הוא היה עובד בדואר, גם היית יוצאת איתו?' נו, באמת".

    

   את עצמך אמרת בעבר שחונכת בבית למצוא בעל שידאג לך כלכלית.

   "בהחלט, לא מכחישה. שני ההורים שלי עלו בגיל צעיר ממרוקו, אין להם השכלה מסודרת כי הם הלכו לעבוד בגיל צעיר, ואני מודה שגידלו אותי למצוא בעל שידאג לי, שלא אדאג למשכנתה. אנחנו חיים במציאות כלכלית מחורבנת, את יודעת כמה נשים מבקשות ממני לסדר להן מישהו מבוסס? אין מה לעשות, בנות צעירות רוצות גבר שייתן להן ביטחון. דאגתי שיהיו לי חיים קלים ונוחים, וזכיתי לקבל גם אהבה מאיש מדהים, הוא מפעל הפיס שלי".

    

   ובכל זאת חתמת על הסכם ממון.

   "חתמתי על הסכם ממון כדי להראות שאני לא פה בשביל הכסף. אין לי כלפיו שום תביעות".

    

   אז הבית בארסוף הוא לא שלך?

   "הבית הזה הוא של כולנו. שלו, שלי ושל הילדים. אבל זה לא בית שהולך להימכר, זה בית פור לייף, נחיה בו ביחד באהבה לנצח".

     

   היית רוצה להיות אשתו באופן רשמי?

   "מבחינתי אני אשתו, הוספתי את שמו בתעודת הזהות. מסיבה וטבעת באמת לא מעניינות אותי, אבל אין ספק שזה משהו שצריך להיפתר. יש דברים שצריך לסגור, גם בשביל כבודה של רותי (שהליך הפרידה ממנה טרם הוסדר רשמית, ד"ח). היא אישה יקרה והוא ביחסים מעולים איתה".

    

   יצא לך להכיר אותה?

   "יצא לנו להיפגש במקרה בים. עשינו הליכה ופתאום בבו אומר: 'הנה רותי מולנו'. היה לנו חיבוק חזק וממושך, היא אישה אצילה ותמיד תהיה משפחה".

    

   הבית החדש בארסוף. "באמבטיה בנינו קיר מאבן אמטיסט סגולה, וכשמתקלחים זה מרגיש כמו בתוך מערת נטיפים בטבע"
    הבית החדש בארסוף. "באמבטיה בנינו קיר מאבן אמטיסט סגולה, וכשמתקלחים זה מרגיש כמו בתוך מערת נטיפים בטבע"

     

     

    אמא מפקחת

    בוהדנה נולדה וגדלה בשדרות למשפחה קשת יום, בבית עם שני אחים, דודי וגילי, שנגמלו לפני שנים מסמים קשים.  בגיל 17 וחצי זכתה בתארים נערת ישראל וסגנית מיס עולם, הפכה לדוגמנית מצליחה, שיחקה בסדרות ובטלנובלות - עד שהחליטה לעבור להנחיית טלוויזיה. בימים אלה היא מנחה את "משחקי השף אוטואוכל" (ימי חמישי ושבת ב־21:00 בערוץ 2, רשת), בכיכובם של השפים מאיר אדוני, מושיק רוט ואסף גרניט, תוכנית בת של "משחקי השף", שאותה היא מנחה כבר שלוש שנים.

     

    אבל מבחינתה היא קודם כל אמא. "אין עבודה קשה מזו", היא אומרת. "אמנם כמעט כל הזמן יש פה מטפלת, אבל בסוף מי שנושאת ברוב הנטל זאת אני. אני אמא נוכחת ומפקחת, לא יכולה

    "בן ורפאל דומים לי קצת, אבל אסתר לגמרי בולגרייה, דומה שתי טיפות מים לאמא של בבו, וגם נקראת על שמה. גם לבן הוספנו את שמו של אבא של בבו, דוד. בבו תמיד אומר: 'מירי החזירה לי את ההורים'"

    לשחרר. אלוהים עדי שאני עושה את רוב הדברים רוב הזמן, עוד מעט המטפלת תשלם לי משכורת".

     

    שקלת ללדת עוד ילד?

    "מאוד רציתי, אבל הזמן עבר, הילדים גדלו, ואני מוצאת את עצמי עם אחרי הצהריים פנויים, רצה לטייל עם הסוסה וכיף לי. הסוסה שלי צריכה להמליט, עוד מעט אהיה סבתא".  

     

    הם דומים לך לדעתך?

    "בן ורפאל דומים לי קצת, אבל אסתר לגמרי בולגרייה, דומה שתי טיפות מים לאמא של בבו, וגם נקראת על שמה. גם לבן הוספנו את שמו של אבא של בבו, דוד. בבו תמיד אומר: 'מירי החזירה לי את ההורים'".

     

    עם צוות "משחקי השף אוטואוכל". "קודם כל אני אמא" (צילום: אוהד רומנו)
     עם צוות "משחקי השף אוטואוכל". "קודם כל אני אמא"(צילום: אוהד רומנו)

      

       

     לא נלחצת מגיל 40

     בוהדנה, שתחגוג השנה 40, עדיין דוגמנית מצליחה שמובילה בימים אלה את הקמפיין של חברת האופנה "אריסטו שמט". "הפשטות של 'אריסטו שמט' מתאימה לי לאופי", היא מסבירה, "הרבה זמן לא עשיתי קמפיין רציני, כי זה לא דחוף לי, אבל כשיוני (דותן), הסוכן שלי (בסוכנות ADD, ד"ח) הציע לי את 'אריסטו', אמרתי לו שאעשה את זה בשמחה".

      

     זה לא מובן מאליו שאת עדיין דוגמנית מבוקשת אחרי שנים בתחום.

     "אומרים לי שאני הולכת ומשתבחת. לפעמים אני ממש לא מאמינה לכל הקומפלימנטים. הכי כיף שאומרים לי שאני יפה בטבעי. זו המחמאה הגדולה".

      

     "אומרים לי שאני הולכת ומשתבחת". בקמפיין ל"אריסטו שמט" (צילום: שי יחזקאל)
      "אומרים לי שאני הולכת ומשתבחת". בקמפיין ל"אריסטו שמט"(צילום: שי יחזקאל)

       

      את יפה בטבעי?

      "עשיתי בעבר סיליקון בשפתיים, אבל הוצאתי, הדבר היחיד שאני עושה הוא בוטוקס במצח. אישה צריכה לכבד את הגיל שלה, וחס וחלילה לעשות ניתוחים שישנו את המראה או את ההבעה. זה

      "עשיתי בעבר סיליקון בשפתיים, אבל הוצאתי, הדבר היחיד שאני עושה הוא בוטוקס במצח. אישה צריכה לכבד את הגיל שלה"

      מזעזע. לדעתי הקץ של הכירורגיה הפלסטית קרוב. לא מזמן מימנתי לאמא שלי ניתוח עפעפיים, אצלה זה היה רפואי".

       

      איך תישארי יפה בלי זה?

      "יש היום טכנולוגיה מדהימה, כל מיני מיצוקים ומזותרפיה. הפסקתי להתאמן בחדר כושר, עברתי ליוגה, אני שומרת על אורח חיים בריא ואוכלת לפי ה־DNA. אני אוכלת המון ירקות ירוקים, ופותחת את היום בשייק שכולל ג'ינג'ר, שורש כורכום, קייל, מלפפון, תפוח, גזר וסלרי".

       

      יום הולדת 40 שלך מתקרב. מלחיץ?

      "בכלל לא, אני מחכה לזה. המוטו שלי בחיים הוא לקבל את הזקנה באהבה ולחיות בהתאם. למשל, שתי חברות גדולות הציעו לי לדגמן הלבשה תחתונה וסירבתי. אני לא מסוגלת, כי זה לא מתאים לגילי ולמעמדי כאמא ובת זוג. בבו אמר לי: 'כמה רוצים לשלם לך? קחי כפול, רק אל תעשי את זה'".

       

      הריאיון המלא עם מירי בוהדנה בגיליון "לאשה" החדש, השבוע בדוכנים

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד