צילום: שי יחזקאל

הזעה היא חברה:
יוגה חמה כבר ניסיתם?

עם אקלים של סאונה, בריחוף על ערסל או בשילוב בר – מהם היתרונות לגוף ולנפש של אימוני יוגה ופילאטיס בחדר מחומם עם לחות גבוהה

בר חם . שיעור המשלב בתוכו אלמנטים מעולם הפילאטיס, האירובי וטכניקות מעולם הריקוד בשילוב של בר בלט
בר חם . שיעור המשלב בתוכו אלמנטים מעולם הפילאטיס, האירובי וטכניקות מעולם הריקוד בשילוב של בר בלט

אמרנו ספורט ותיכף נהיה לך חם? מצוין! מסתבר שהיתרונות של אימון בחדר מחומם עם לחות גבוהה, הם עצומים. החום מאפשר תרגול עמוק ובטוח המונע פציעות, מחזק ומאריך את השרירים, וכמובן שורף שומנים. וזכרי, הזעה היא חברה! היא פותחת את נקבוביות העור ומנקה אותו ומשפרת את החוסן הנפשי.

 

 החום מאפשר תרגול עמוק ובטוח המונע פציעות
  החום מאפשר תרגול עמוק ובטוח המונע פציעות

   

  "סטודיו סול" התל אביבי מציע מגוון רחב של שיעורים חמים של יוגה ופילאטיס, משולבים עם שיעורים בשיטות חדשות ללא חימום. למשל:

   

  יוגה ערסלים: אימון וחיטוב הגוף באוויר, המתבצע באמצעות בד חזק וגמיש התלוי כערסל ומאפשר לגוף לנוע בחופשיות ובקלילות תוך איזון הרמוני בין שליטה ושחרור, כוח וגמישות, עבודה והנאה. השימוש בערסל מפחית עומסים על המפרקים והרקמות הרכות, ובמקביל מפתח גמישות וכוח באופן מהיר יותר בהשוואה לעבודת קרקע. עבודת הייצוב מובילה לחיזוק רב של שרירים עמוקים המייצבים את מערכת השלד (Core) ואת עמוד השדרה. העבודה באוויר מאפשרת שחרור לא רק למפרקים ולשרירים, אלא גם לנפש ולמחשבות.

   

  Yin יוגה: עבודה על הרקמות העמוקות יותר בגוף - הרצועות, המפרקים, העצמות ורקמות החיבור. ה-Yin יוגה הוא תרגול פסיבי ושקט, בו שוהים סטטית בתנוחות על הרצפה, מספר דקות בכל תנוחה, כשהשרירים רפויים וחסרי מאמץ. כך מתאפשר שחרור של רקמות ה- Yin, המשפרת את הגמישות ותנועת המפרקים ותורמת לרגיעה ונינוחות.

   

  בר חם: שיעור המשלב בתוכו אלמנטים מעולם הפילאטיס, האירובי וטכניקות מעולם הריקוד בשילוב של בר בלט. שיעור זה מתבצע תוך שימת דגש רב על דיוק התנועות והתמקדות בשרירים ובהארכת הגוף והגמשתו.

   

  פאוור ויניאסה חמה
   פאוור ויניאסה חמה

    

   פאוור ויניאסה חמה: ויניאסה יוגה הינה תרגול יוגה דינאמי הפועל לחבר בין הנשימה לתנועה, בדגש על ריכוז, דיוק התנועות, חוזק וגמישות. תרגול הויניאסה מכוון את המתרגל לחוויה של שינוי בגוף ובנפש.

    

   סטודיו סול

   עכשיו במחיר הכרות – שבוע ניסיון ב-80 שקל בלבד

   גרוזנברג 18, תל אביב

   פתוח כל השבוע

   03-9022630

   www.soltlv.com

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד