פעמיים כי טוב: 18 רעיונות מדליקים לתחפושות זוגיות תוצרת בית

להתחפש לבד זה נחמד, אבל בשניים זה נחמד כפליים. אז הפשילו שרוולים והתחילו לעבוד על תחפושות שלא יכולות להופיע לבד למסיבה. נגיד, שליח ופיצה

לי רותם

|

02.03.17 | 09:26

עוד פורים בא עלינו לטובה ועמו הצורך להיות סופר יצירתיים בבחירת התחפושת השנתית. אם יש לכם בן/בת זוג או חבר טוב, או אחים שאוהבים להתחפש – למה לא לערבב שמחה בששון ולייצר ביחד תחפושת זוגית? כך תוכלו להשאר קרובים קרובים כל היום, ולמשוך כמות כפולה של תשומת לב.

 

עוד תחפושות לפורים בערוץ עשו בעצמכם :

תחפושות מסרטים וסדרות

תחפושות ברגע האחרון

 

סבון וליפה

התחפושת הבאה תעזור לכם לנקות כל מסיבה מתחפושות מנצחות אחרות: אם אתם בעניין של ניקיון, זאת אומרת. אחד מכם יהיה ספוג האמבטיה, השני, כמובן, הסבון. איזה סבון? תלוי בכם. הצטיידו בטול בכל צבע שמתחזק, בכמות מספיקה כדי להתעטף בה שוב ושוב, ואל תשכחו חוט עבה, אחרת על מה תתלו את הליפה. הסבון מגיע בקופסה, ולכן שווה לכם להצטייד בארגז שאדון סבון יוכל ללבוש. המהדרין מוסיפים גם פצפצים, לניחוח של קצף.

 

 

 

ענבים, ירוקים או סגולים?

פירות תמיד טעים יותר לאכול ברבים, הרי אף אחד לא אוכל רק ענב בודד. בפורים הקרוב, שמחו את עצמכם ואת סביבתכם בתחפושת מתוקה וצבעונית: התחפשו לענבים סגולים, עם בני הזוג שלכם, הענבים הירוקים. תזדקקו לבלונים בסגול ובירוק (אבל בחרו לפי הטעם - הרי יש הרבה זנים של ענבים), סיכות בטחון והרבה בטחון. בתיאבון!

להדרכה המלאה

A post shared by Ninni Kekki (@ninnikekki) on

צהוב עולה

לא נס ליחם: מארג' והומר יכולים לדפוק הופעה זוגית הורסת במסיבת פורים, ולהפוך את כולם לצהובים מקנאה. אם יש לכם ילדים אתם מוזמנים להצהיב גם אותם בשם הסימפסונים, אבל זכרו שלאבא ואמא סימפסון מותר לצאת לבד לפעמים.

להדרכה המלאה

 

 

הזמנה מיוחדת

אולי התחפושת מעוררת בתאבון ביותר – גם פיצה לא יכולה להסתובב בלי שליח, ולכן, לאחר שבחרתם מי מביא את מי למסיבה, הצטיידו בקרטונים, ניירות צבעוניים, מספריים וקופסת פיצה רגילה. השליח צריך להיראות כמו שליח, כלומר, כמו בנאדם נורמלי עם כובע.

להדרכה המלאה

 

 

אם אתם ממש בעניין להתחפש לאוכל, גם התחפושת ההומוריסטית הבאה יכולה להיות הדבר בשבילכם: אחד מכם יהיה עוגת יומולדת, והשני מתחייב להיות ילד יומולדת, שזה להיט בזכות עצמו, במיוחד אם יש לכם יומולדת בפורים. כדי לייצר את קונסטרוקט פיסת העוגה תזדקקו לקרטונים והמון המון נייר קרפ בכל מיני צבעים. ומצב רוח טוב! כי צריך הרבה מצב רוח טוב כדי לייצר תחפושת של עוגת יומולדת.

להדרכה המלאה

 

 

הוקוס פוקוס!

בלי נסים ופעלולים, כדי לייצר את הקסם הבא תזדקקו למעט מאד אקססוריז והרבה מחשבה על הבגדים הנכונים. ועם הכובע הנכון, יעצור הקהל שלכם בוודאות את נשימתו.

להדרכה המלאה

 

A post shared by Ana ð゚ヘフ (@zepolana) on

 

מחשבים מסלול

אם אתם מרגישים אבודים בלי גוגל מפות או ווייז, חשבו מסלול מחדש לכיוון תחפושות שתואמות את הלך הרוח הכללי. היינו רוצים לתת לכם הדרכה אבל מדובר בסיפור כל כך פשוט שאין מה להדריך: צרו מצייני מקום –A ו-B בעזרת בריסטול צבעוני, הדביקו על עצמכם נייר דבק צהוב עם שמות הרחובות וחשבו את המרחק ביניכם בכל רגע נתון. הגעתם ליעדכם.

 

A post shared by Molly Anne (@mallymorshall) on

 

מה למעלה, מה למטה

לא כיף לעלות על רכבת הרים לבד, ולכן גם פי כמה יותר נחמד להתחפש לרכבת הרים ביחד. כדי לייצר את הגאונות הצרופה הבאה תזדקקו לקרטונים, ספריי צבע, שני זוגות ספייר של ג'ינסים ונעליים ובן/בת הזוג הנכונים. 

להדרכה המלאה

 

 

בונים על זה

בין אם יש לכם ילדים או לא, לגו הוא שיא הטרנד וטוב תעשו אם תתחברו אליו. איש לגו אחד זה פנאן, אבל שניים זה כבר עולם ומלואו. התחילו לעבוד עם קופסאות, גלילי נייר ענקיים והרבה ספריי צבע, ותוכלו לבנות על זה שאיש לא ישכח אתכם ואת בני זוגכם הצהובים.

להדרכה המלאה

 

 

מצחיק פחד

היא מטורפת, הוא רצחני, היא יפהפייה, לו יש שיער ירוק. אם אתם חמים על "יחידת המתאבדים", יש סיכוי שהתחפושת הבאה היא בשבילכם: קצת איפור, גרדרובה ספציפית אבל לא קשה להשגה, ותוכלו להיות יחידה קטנה וזוגית של מטורפים רצחניים (אבל כמובן גם חביבים ואוהבי כל אדם, כן?).

להדרכה המלאה

 

 

איים א ברבי גירל

אם אתם חובבי צעצועים ומסכימים איתנו שיש משהו מגניב בלהיות ילד שוב (לפחות בפורים), נסו להתחפש לברבי וקן, הזוג המושלם, והוסיפו ערך מוסף בדמות הקופסה שבה הם נמכרים. פריקי? בהחלט. חד פעמי ובלתי נשכח? יו בט.

להדרכה המלאה

 

חיזור גורלי

העונה הנוכחית של "הרווק" האמריקאי כבר מתקרבת לסיומה, אבל הטרנד עדיין עובד חזק בכל העולם: שמלת קוקטייל לא מעודנת, שיער כלות בשבילה, חליפה בשבילו, ושלט שמפרט שם, מקצוע ומקום מגורים, בשביל מי שייבחר להיות המחזר. לא לשכוח שני ורדים, כמובן, כי בלי זה הרווק היא סתם ארוחת ערב עם מישהו שדודה שלכם שידכה לכם.

 

 

דנריס וחאל דרוגו

אמנם הם בהפסקה קצרה מהמסך, אבל הם ללא ספק עדיין בלבנו: גם אם את לא בלונדינית שופעת ואתה לא שרירן ארוך שיער, דיינריס וחאל דרוגו הם זוג נצחי וחד פעמי שקלי קלות לשכפל בפורים. כמה אקססוריז וביצת דרקון או שתיים ואתם מדברים דות'ראקי שוטפת.

להדרכה המלאה

 

A post shared by Carli Bybel (@carlibel) on

 

שן ופיית השיניים

לא לילדים בלבד! התחפשו לפיית השיניים ולשן האחרונה שלכדה ברשתה בעזרת מספר כריות שתפורות זו לזו ומעט חזון. מי יהיה הפייה ומי השן? זו כבר ההחלטה שלכם.

להדרכה המלאה

 

A post shared by L J (@lindzary) on

 

זה רק ברק

סתם ברק זה משעמם. הוסיפו לתחפושת שלכם מישהו שנפגע על ידי ברק ויש לכם סיפור של חורף, שיבטיח שירד גשם בפורים, גם אם במקרה (ובאופן יוצא דופן במיוחד) השנה לא אמור לרדת. תצטרכו להרוס מטריה וחולצה, אבל למי אכפת, והברק שלכם הוא באמת קרטון לא מתוחכם במיוחד, וכובע צמר גפן מעונן. קל ומבטיח.

 

 

אוריאו עם מילוי כפול

והפרס לתחפושת המתוקה של הערב הולך ל – אוריאו במילוי כפול. הצטיידו בבריסטולים כהים, בחוטים, במספריים ובצבע לבן והתחילו בעבודת הקודש. אל תשכחו להצטייד בקופסה אמיתית של עוגיות בזמן העבודה. אתם בוודאות תזדקקו לה.

להדרכה המלאה

 

 

רוקנרול!

אם זה טוב לג'סיקה אלבה, זה בוודאות יהיה טוב גם לנו. השחקנית וחברה עשו מחווה מגניבה לאקסל רוז וסלאש מ"גאנז אנד רוזס" ונראה שבקלות רבה למדי (כמה בגדי עור, פאות, כובע צילינדר, בנדנות ואטיטיוד) הצליחו להתחפש בצורה כמעט בלתי ניתנת לזיהוי. אה, אל תשכחו את הקעקועים הזמניים כמובן.

להדרכה המלאה

 

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

האחים מריו

ולבסוף, קנדל ג'נר וקארה דלווין לקחו את התחפושת הזוגית ואת החברות שלהן עד הסוף עם תחפושת של מריו ולואיג'י, אז למה לא אתם? בקלות רבה, עם שני כובעים באדום ובירוק, סרבלים כחולים וזוג שפמים, תוכלו גם אתם להיות שרברבים מפורסמים, לפחות כמו קנדל וקארה.

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד