רועי חלפון

עורך דין, מגשר ובעלים של משרד עורכי הדין "רועי חלפון" - המתמחה בדיני המשפחה והירושה

מדור פרסומי

|

22.02.17 | 16:54

  (צילום: אוהד רומנו)

גיל: 38.

מקום מגורים: תל אביב.

מצב משפחתי: רווק.

 

המסלול שלי:

לאחר שירות צבאי כקצין לוחם בקבע פניתי לעולם המשפטי. שירותי הצבאי היווה בסיס טוב לעולם המשפט, הכולל “חוקים” ו”פקודות”, לצד עיסוק בחיי אדם. ניסיון החיים, התשוקה והכבוד לתחום העיסוק שלי כעורך דין המתמחה בענייני משפחה וירושה מהווים קרקע פורייה להמשך.

 

משמעות:

זו עבודה צמודה עם הלקוח לאורך כל הדרך עד להצלחה. הלקוח שלי מצוי במשבר רגשי-אישי-משפטי הנוגע לחיי המשפחה, הזוגיות והאהבה, ואני איתו לאורך הדרך.

 

רגעים מספקים:

להצליח להגשים ללקוח את מבוקשו ולהעמיד אותו על הרגליים חזק אחרי הגירושין. הרגעים המרגשים ביותר נוגעים ליחסים בין הורים לילדים. אני גאה לראות הורים מעורבים ולראות אותם מגשימים את ההורות. הסיפוק הגדול הוא, בין היתר, התודה וההערכה של הלקוח על עבודתי, על שבחר בי להוביל אותו בתקופה מורכבת.

 

גאה בעבודה שלי:

פרויקטים “פרו בונו” שבהם סייעתי בתיקי נזקקות של קטינים, במצבים שגורמים ברווחה מאותתים להורים כי ילדיהם צפויים להיות מוצאים מחזקתם. אני גאה להוביל תיקים כאלה ואחרים, והסיפוק הגדול הוא לראות את ההורים מתמודדים ומנצחים את התהליך.

 

פסגות לכבוש:

יש לי עוד פסגות לכבוש, וזה מוביל אותי בעשייה. אני רואה בעבודתי שליחות, ובעתיד ייתכן שארצה להתקדם ל”שיפוט”. עד אז אני מתחייב בפני עצמי להילחם בשביל לקוחותיי בלי לשכוח שדרך הגישור וההסכמות פעמים רבות מתאימה יותר.

 

הזמן הפנוי שלי:

אני מנסה לפנות זמן לחיי האישיים, לאימונים בחדר הכושר ולבילויים, ובסופי שבוע משתדל גם לנוח ולחדש מצברים.

 

  • כתובת העסק: רחוב הארבעה 8, תל אביב.

טלפון: 03-6489060.

לפייסבוק של רועי

היכנסו לאתר

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד