צילום: שי יחזקאל

אביעד קיסוס: "כשאני לא מתאמן אני מרגיש שמן מדי ורזה מדי בו זמנית"

שדרן הרדיו כבר בן 38, צמוד למאמן אישי אבל מרשה לעצמו יום אחד של השתוללות בשבוע, "בלי לבדוק אם זה חלבונים או שומנים ואם אני צריך שתי סיגריות במקום אחת"

"עשיתי אשטנגה יוגה במשך חמש שנים אבל באיזשהו שלב זה היה יותר מדי בשבילי. רציתי כושר יותר תובעני מבחינה פיזית ויצא שזה היה בעיקר תובעני מנטלית". אביעד קיסוס (צילום: רמי זרנגר)
"עשיתי אשטנגה יוגה במשך חמש שנים אבל באיזשהו שלב זה היה יותר מדי בשבילי. רציתי כושר יותר תובעני מבחינה פיזית ויצא שזה היה בעיקר תובעני מנטלית". אביעד קיסוס (צילום: רמי זרנגר)
אביעד קיסוס, (38 ממש החודש), שדרן רדיו, עיתונאי, מנחה ופובליציסט. מגיש את "תוכנית הבוקר" יחד עם טל ברמן ברדיו ECO99 FM וברדיו קול רגע.

 

 

מה לו"ז הכושר השבועי שלך?

"שלוש פעמים בשבוע בחדר כושר עם המאמן אייל שחר הנהדר, שהוא גם חבר. בלעדיו, עם העצלנות שלי, סביר להניח שלא הייתי מגיע לחדר הכושר".

 

איזה אימון עשית והפסקת כי זה היה פשוט בלתי נסבל?

"עשיתי אשטנגה יוגה במשך חמש שנים אבל באיזשהו שלב זה היה יותר מדי בשבילי. רציתי כושר יותר תובעני מבחינה פיזית ויצא שזה היה בעיקר תובעני מנטלית".

 

השלם את המשפט: אם אני לא מתאמן במשך שבוע, אני מרגיש...

"שמן מדי ורזה מדי בו זמנית. אני גם מרגיש צִפלון ולא חזק וגם מרגיש שכל מה שאני אוכל יהפוך לכרס. הסתירה הפנימית היא ההוכחה לכך שזה לא רציונלי".

 

איזה מאכל בריא אתה מכין ממש מעולה?

"אני אחרון הבשלנים, אומלט אצלי זה המקסימום. וכן, אני מכין אחלה אומלט עם מרכיבים שונים ומזינים. אני גם ממש טוב בסלטי בריאות".

 

מה הגילטי פלז'ר התזונתי שלך?

"קפאין וניקוטין. אני משתדל שיהיה יום אחד בשבוע שבו אני אוכל מה שאני רוצה בלי לבדוק אם זה חלבונים או שומנים ואם אני צריך שתי סיגריות במקום אחת וכו'. היתרון הוא שאני בכלל לא אדם של מתוקים".

 

 

איזה תכשיר טיפוח תמיד יש לך בתיק?

"משחה לשפתיים יבשות. יש משהו לא אטרקטיבי, גם עבורי כמתבונן, בגברים עם שפתיים סדוקות מדי".

 

איפה אפשר למצוא אותך בשבת בבוקר?

"בדרך כלל בבית, ואם זה בקיץ אז בים".

 

כמה פעמים ביום אתה אומר: "אני אוהב אותך"?

"כשיש מושא לחיבה ולאהבה אני אומר את זה בלי גבול. בימים אלה לצערי אין סיבה מיוחדת".

 

"בתוך העיר אופניים לא חשמליים, וליעדים רחוקים - תמיד ברכב, אף פעם לא במונית. הסבלנות שלי מוגבלת ואני לא מכניס פנימה אנשים שלא לצורך"
מתי בפעם האחרונה כיבית את הסלולרי?

"מדי לילה כשאני הולך לישון אני מעביר אותו למצב 'שקט' אבל לא מכבה".

 

מתי בפעם האחרונה הרגשת מאושר?

"בדיוק קראתי איזה משפט של סופר בשם מייקל קנינגהם, שאמר שהאושר הוא בעצם האפשרות לדמיין את עצמך מאושר. זה קרה לי מן הסתם בתפזורת בכל מיני רגעים".

 

תה ירוק או אספרסו כפול?

"קפה פילטר מהפרקולטור. אספרסו נגמר לי מהר מדי, ואני צריך משהו שיאפשר לי להסתובב עם הכוס".

 

זמן עם עצמך: ספר או סרט?

"בדרך כלל קורא ספר. כרגע אני קורא את הספר 'טוני וסוזן' של אוסטין רייט. שמעתי שהמעצב טום פורד עשה מזה סרט ואני נהנה ממנו".

 

אופניים או מכונית?

"בתוך העיר אופניים לא חשמליים, וליעדים רחוקים - תמיד ברכב, אף פעם לא במונית. הסבלנות שלי מוגבלת ואני לא מכניס פנימה אנשים שלא לצורך".

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד