כריסטי ברינקלי בספורטס אילוסטרייטד: הכי מבוגרת אי פעם

בצעירותה שברה שיאים של הופעות במגזין, ובגיל 63 היא סוגרת מעגל בצילום עם שתי בנותיה, שבו היא נראית מושלמת, והן הונמכו לגובה מותניה בפוטושופ מגוחך

איתי יעקב

|

08.02.17 | 12:00

געגועים לשנות ה-80. כריסטי ברינקלי ובילי ג'ואל, 1983 (צילום: Gettyimages)
געגועים לשנות ה-80. כריסטי ברינקלי ובילי ג'ואל, 1983 (צילום: Gettyimages)
נחשבת לכוהנת טיפוח, בריאות ויופי. כריסטי ברינקלי כיום (צילום: Gettyimages)
נחשבת לכוהנת טיפוח, בריאות ויופי. כריסטי ברינקלי כיום (צילום: Gettyimages)

הדוגמנית כריסטי ברינקלי בת ה-63 נבחרה לככב השנה בגיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד, ובכך הפכה לדוגמנית המבוגרת ביותר שהופיעה במגזין מאז השקתו לראשונה, בשנת 1964. אבל ברינקלי לא לבד בבגד ים, יחד איתה הצטלמו לגיליון שתי בנותיה: המוזיקאית בת ה-31 אלכסה ריי ג'ואל, מנישואיה השניים לזמר בילי ג'ואל בין השנים 1994-1985, וסיילור ברינקלי קוק בת ה-18, מנישואיה הרביעיים (!) לארכיטקט האלבי קוק, ממנו התגרשה ב-2008 לאחר 12 שנות נישואים. כפי שניתן להבין, צילומים בבגד ים הם בהחלט הצד החזק של ברינקלי, אבל בנישואים היא פחות טובה, והאחרונים אף הסתיימו במלחמת גירושים מכוערת, שכללה הרבה כסף, מאבק על הילדים, והתערבות של רשויות הרווחה בארצות הברית.

 

 

בתמונות שהופצו ברשת ביממה האחרונה נראות השלוש בצילום משותף, כשהן לבושות בגדי ים שחורים – אמא בבגד ים שלם, ושתי בנותיה הצעירות בביקיני. המראה של ברינקלי - שנחשבת לכוהנת טיפוח, בריאות ויופי - מעורר קנאה והשתאות, אבל הדבר הבולט ביותר הוא ההעמדה המוזרה על הסט, שמציבה את בנותיה של ברינקלי כמגיעות לה עד המותן, במה שנראה כמלאכת פוטושופ מגוחכת.  

 

 

עוד בערוץ האופנה

 

ברינקלי היא דיירת קבע בין עמודי הספורטס אילוסטרייטד, והצטלמה למגזין שמונה פעמים בין השנים 2004-1975. בין השנים 1981-1979 כיכבה על השער שלוש שנים ברציפות, שיא שטרם נשבר על ידי דוגמנית אחרת.

 

דיירת קבע בין עמודי הספורטס אילוסטרייטד. ברינקלי, 2016 (צילום: Gettyimages)
  דיירת קבע בין עמודי הספורטס אילוסטרייטד. ברינקלי, 2016(צילום: Gettyimages)

   

  "הצילומים לספורטס אילוסטרייטד הם סגירת מעגל עבורי", סיפרה ברינקלי על סט הצילומים. "המחשבה הראשונה שלי הייתה: 'בגילי? אין מצב'. כשהייתי בת 30 חשבתי שזו הפעם האחרונה שבה אני עושה פוזות למצלמה בבגד ים. חשבתי שהימים האלה נגמרו, אבל בשביל להצטלם עם הבנות, הסכמתי".

   

  "חשבתי שהימים האלה נגמרו, אבל בשביל להצטלם עם הבנות, הסכמתי". עם הבת סיילור ברינקלי קוק (צילום: Gettyimages)
   "חשבתי שהימים האלה נגמרו, אבל בשביל להצטלם עם הבנות, הסכמתי". עם הבת סיילור ברינקלי קוק (צילום: Gettyimages)

    

   הרזומה של ברינקלי כאחת הטופ מודלס הגדולות של שנות ה-70 וה-80 כולל למעלה מ-500 שערים של מגזיני אופנה, תוכניות סטייל בטלוויזיה האמריקאית עם אחוזי צפייה גבוהים, ולא מעט מצלצלין בבנק, ואין ספק כי הקהל האמריקאי פשוט אוהב אותה. ועדיין, על סט הצילומים סיפרה ברינקלי כי הדוגמנות סייעה לה להתגבר על חוסר הביטחון שלה כילדה, תחושות שכנראה עוברות בגנים של משפחת ברינקלי. "לפני הרבה שנים הייתי ילדה חסרת ביטחון שמייחלת להיות מספיק טובה כדי להיבחר להצטלם למגזין הזה, וללוות עכשיו את הבנות שלי כשגם הן מרגישות כך, זהו רגע משמעותי בשבילי", סיפרה.

    

   סוגרות מעגל. עם הבת אלכסה ריי ג'ואל (צילום: Gettyimages)
    סוגרות מעגל. עם הבת אלכסה ריי ג'ואל(צילום: Gettyimages)

     

     

    מי שרוצה להיזכר איך ברינקלי נראתה בשנות ה-80 בווידאו קליפ לשיר אפטאון גירל משנת 1983, מוזמן. שימו לב לתמונתה בבגד ים מרוחה על קיר המוסך – הלוקיישן האופטימלי ללוחות השנה של המגזין.

    ______________________________________________________

     

    ולאן נעלמה שירי בן ארי, שכיכבה בפרסומות בשנות ה-90? 

    ולמה היא חוזרת לדגמן בגיל 42? לחצו על התמונה כדי לגלות (צילום: יקי הלפרין)
    ולמה היא חוזרת לדגמן בגיל 42? לחצו על התמונה כדי לגלות (צילום: יקי הלפרין)

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד