ארקה: לאירוע שמתאים בדיוק לכם

חובבי טבע או אורבניות, חיים ונושמים אופנה, מוזיקה או אוכל? לא משנה איך דמיינתם את אירוע החלומות שלכם, בארקה תמצאו את כל הפתרונות להפיכתו למציאות

אם חתונת חורף על שפת הים נשמעת כמו חלום מתוק ורחוק, בארקה תמצאו את הדרך להגשימה (צילום: אורן קאן)
אם חתונת חורף על שפת הים נשמעת כמו חלום מתוק ורחוק, בארקה תמצאו את הדרך להגשימה (צילום: אורן קאן)
אווירה אורבנית המשלבת בין קלאסיקה על זמנית לתחושה צעירה ותוססת (צילום: אורן קאן)
אווירה אורבנית המשלבת בין קלאסיקה על זמנית לתחושה צעירה ותוססת (צילום: אורן קאן)

הבית שלנו משקף את חיי היום יום שלנו, את סך הצבעים, התחושות, החפצים והחוויות שהופכים אותנו למי שאנחנו. אין סיבה שברגעים המיוחדים של החיים שלנו, אלו שאנחנו נעצרים בהם כדי לציין אירוע חגיגי ומיוחד, לא נמצא מקום דומה, כזה שמשקף בדיוק את מה שאנחנו. ארקה הוא בית חכם לאירועים, כזה שגורם לכל מי שבוחר בו להרגיש בבית.

 

ההיסטוריה של בית האירועים ארקה, הממוקם בטרמינל הנוסעים של הנמל העברי הראשון, מעניקה השראה גם לפעילותו בהווה. הוא מצליח ליצור חיבורים מעניינים, המעניקים לכל אירוע את האופי הייחודי שלו והחיבור ההיסטורי מעניק לאירועים עומק נוסף.

 

ההיסטוריה של בית האירועים ארקה, הממוקם בטרמינל הנוסעים של הנמל העברי הראשון, מעניקה השראה גם לפעילותו בהווה (צילום: אורן קאן)
  ההיסטוריה של בית האירועים ארקה, הממוקם בטרמינל הנוסעים של הנמל העברי הראשון, מעניקה השראה גם לפעילותו בהווה(צילום: אורן קאן)

   

  אז מה "עושה" לכם את זה? עיצוב פורץ דרך? מוזיקה איכותית? אוכל משובח? בארקה תמצאו את התמהיל הנכון שייתן לאירוע את האופי שאתם בוחרים. אדריכלית אירועים מקצועית תסייע לכם לבצע בחירות נכונות שתובלנה בצורה החלקה ביותר לאירוע מושלם. מתחמים פתוחים וסגורים מבטיחים התאמה מלאה לכל עונות השנה. אם חתונת חורף על שפת הים נשמעת כמו חלום מתוק ורחוק, בארקה תמצאו את הדרך להגשימה.

   

  לא משנה מי אתם ומה אתם אוהבים בארקה תמצאו את האירוע שמתאים בדיוק למידותכם (צילום: אורן קאן)
   לא משנה מי אתם ומה אתם אוהבים בארקה תמצאו את האירוע שמתאים בדיוק למידותכם(צילום: אורן קאן)

    

   שירותי הקייטרינג והבר של המקום מבטיחים יישור קו עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר של המקום ויוצרים שפה אחידה הבאה לידי ביטוי בכל היבטיו של האירוע. האווירה האורבנית המשלבת בין קלאסיקה על זמנית לתחושה צעירה ותוססת מבטיחה שתישארו עם היד על הדופק ושלאורחים שלכם יעלה הדופק מרוב התרגשות. אז לא משנה מי אתם ומה אתם אוהבים בארקה תמצאו את האירוע שמתאים בדיוק למידותכם.

    

   לפרטים נוספים היכנסו לאתר ארקה  

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד