עד העונג הבא: 3 כוהנות סקס מגלות את הסודות לאורגזמה עילאית

לא מצליחות להגיע לשיא בחדירה? מתקשות להאמין ששפיכה נשית באמת קיימת? 3 נשים שעשו מהאורגזמה שלהן קריירה, מלמדות גם אתכן להגיע אל פסגת התענוג

לאשה - ראיון עם מומחיות לאורגזמה
צילום: ירון שרון

 

"תמיד הייתי עם ראש כחול"

דנה ויינשטיין אורן, בת 32 מכפר־סבא, נשואה פלוס ילד. מרצה ומאמנת אישית להעצמת נוכחות מינית, מנחה את ערבי הנשים "שיח נשי על מיניות"

 

האורגזמה הראשונה שלי: ״בגיל 23. הייתי בחקירה אינטנסיבית של הנושא מגיל 16. ניסיתי המון עם עצמי, ולא הצלחתי. הסיבה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה היא שהייתי חדורת מטרה מדי. הטיפ שהכי חזר על עצמו היה: 'את צריכה לחשוב על זה, אבל לא ממש לחשוב על זה', ואצלי זה לא עבד. הפעם הראשונה שהצלחתי הייתה אחרי חודש שלם שלא שכבתי עם בן זוגי. כשחזרנו לשכב כל כך נהניתי, שפשוט לא חשבתי על זה והגעתי לאורגזמה מחדירה - דבר שבדרך כלל לא קורה בפעם הראשונה. מאישה ש'לא מצליחה לגמור' הפכתי להיות אישה שהיא מולטי־אורגזמית".

 

מתי חוויתי אורגזמה לאחרונה: "כנראה אתמול".

 

דנה ויינשטיין און. "כל אחת מסוגלת" (צילום: אביגיל עוזי)
  דנה ויינשטיין און. "כל אחת מסוגלת"(צילום: אביגיל עוזי)

   

  רגע ההארה: "מאז ומתמיד הייתי זו עם הראש הכחול, ובשנים האחרונות ממש הפכתי ליועצת קבועה לענייני סקס למספר לא מבוטל של אנשים וזוגות. בשלב מסוים, כמה נשים שלא קשורות זו לזו אמרו לי שיש לי ידע רחב מהרגיל וגישה מדהימה לתחום ושאני חייבת לעשות עם זה משהו. אחרי עשור שבו עבדתי בתחום משאבי אנוש, היום אני משתמשת בכלים מהעולם של האימון האישי ועולם התקשורת כדי לחבר אנשים למיניות שלהם".

  "האורגזמה הראשונה שלי הייתה בגיל 23. עד אז ניסיתי המון, ולא הצלחתי. הסיבה היחידה שאני יכולה לחשוב עליה היא שהייתי חדורת מטרה מדי"

   

  שיא השיאים: "השנה גיליתי שהצלחתי לגמור מהצוואר. יש אזורים בגוף שהם בעלי תחושתיות ורגישות עצבית גבוהות, ברמה שאפשר לחוות אורגזמה רק מהמקום הספציפי הזה - כמו צוואר, אוזן, פטמה והבוהן ברגל. אפשר לגרות את האזורים האלה באמצעות שיניים, נשיקות או אביזר רוטט, והדרך לגלות את זה היא דרך מגע. כל אחת מסוגלת".

   

  קהל היעד שלי: "רובן בנות 38 פלוס, נשים שכבר עברו משהו בחיים ומכירות את עצמן ואת המיניות שלהן".

   

  הדרך הכי טובה להגיע לאורגזמה: "מבחינתי - דרך הדגדגן, עם ויברטור. אבל יש נשים שמעדיפות זרם מים או משחק אצבעות".

   

  הדרך הבטוחה לא להגיע לאורגזמה: "לחשוב על דברים שלא קשורים לסקס: ילדים, כביסה, כלים, עבודה".

   

  מה תייעצי לאישה שלא גמרה אף פעם: ״לא להתייאש ולהמשיך לנסות. אסביר לה שמבחינה ביולוגית יש לה לחלוטין את כל המסוגלות לעשות את זה, אבל הרבה מהיכולת מגיעה מהראש".

   

  "צריך המון סבלנות ופתיחות. חייבים לשחרר כדי להגיע לאורגזמה ולאורגזמת שפיכה בפרט. זה לא בא בטבעיות".

   

  טיפ מנצח: "לנשום לאורגזמה, לנשום לאיפה שנעים בגוף. זה מנטרל מחשבות אחרות ומאוד מעצים את התחושה".

   

  "כל בחורה יכולה" 

  עיינה סנה־אור, בת 25 מתל־אביב, נטורופטית ומדריכת כושר, אקרובטיקה וריקוד על עמוד, בזוגיות. מעבירה הרצאות על שפיכה נשית

   

  האורגזמה הראשונה שלי: "בגיל שלוש וחצי או ארבע. מתברר שאוננתי מגיל שלוש. הייתי משתפשפת על כרית או בובה, מה שהיה לי. לא הבנתי מה אני עושה עד גיל 14, כשפתחתי את הנושא עם חברה".

   

  חוויתי אורגזמה לאחרונה: "משערת שלפני לא יותר מ־24 שעות".

   

  עיינה סנה-אור. "כמו לבנות מגדל קלפים" (צילום: אביגיל עוזי)
   עיינה סנה-אור. "כמו לבנות מגדל קלפים"(צילום: אביגיל עוזי)

    

   רגע ההארה: ״לפני כמה שנים חוויתי לראשונה אורגזמה עם שפיכה נשית. זו הייתה אורגזמה כלל־גופית. חוויתי רעידות שעוברות בכל הגוף, גם מבחינה רגשית - יש כאלה שיגדירו אותה רוחנית. זו ממש תחושה שאי־אפשר להסביר. תחושה שכל תא בגוף מכיר תודה על משהו.

    

   "החוויה העוצמתית הזו גרמה לי להתחיל לחקור את הנושא. הפתיע אותי לגלות כמה מעט רופאים וגינקולוגים יודעים על שפיכה נשית. זה ידע שקיים בעולם, ואף אחד לא מדבר על זה. נכנסתי לתהליך של מחקר פיזי על עצמי, כדי לנסות להגיע לאורגזמות שונות. היו לי שני בני זוג שונים באותה תקופה, אבל זאת הייתה בעיקר עבודה עצמית של חיפוש.

   "חוויתי רעידות שעוברות בכל הגוף. זו ממש תחושה שאי־אפשר להסביר. תחושה שכל תא בגוף מכיר תודה על משהו"

    

   עד אותו רגע ידעתי שטוב לי בסקס, אבל לאט־לאט נפתח בפניי עולם שלם והבנתי שאני מוותרת לעצמי ועל עצמי ושיש לי עוד המון מה לגלות. ככל שהעמקתי התעצם בי הדחף ללמד נשים וגברים על יכולות גוף האישה והתחלתי להעביר הרצאות. ההרצאה שלי מיועדת לשני המינים, ובה אני מסבירה איך כל אישה יכולה לחוות אורגזמה, וכמובן, איך להגיע לשפיכה נשית".

    

   קהל היעד שלי: ״ההרצאה אולטימטיבית לזוגות, אבל מגיעות גם קבוצות של בנות, רווקים ורווקות. מדובר באנשים שפתוחים לשמוע וללמוד. עבור הגברים, זה כרוך בלוותר על האגו ולהשאיר אותו בצד. הם חושבים שהם ביג שוטס במיטה, ולאט־לאט מבינים שהם לא יודעים כלום".

    

   שואלים אותי כל הזמן: "'מה, באמת כל בחורה יכולה?' התשובה היא כן".

    

   פנימית או חיצונית: "אורגזמה חיצונית, מהדגדגן, מרגישה כמו זיקוקים - נבנה מתח וציפייה, ואז הכל מתפוצץ והבחורה צריכה לנוח כמה דקות. האורגזמה הפנימית, שנגרמת מגירוי בתוך הנרתיק, הרבה יותר ארוכה ועוצמתית ומערבת את שאר הגוף. השאלה היא איזו אורגזמה בא לי לחוות. זה קצת כמו לשאול איזה מאכל הכי טעים בעולם".

    

   הדרך הכי טובה להגיע לאורגזמה: ״קודם כל, להיות רגועה. לאחר מכן, כל אישה לגופה. הכי חשוב זה למצוא את נקודת הגירוי שלך. כשאת מוצאת אותה זה מאוד ברור שזו ה־נקודה, כי התחושה בה היא מאוד מובחנת".

    

   הדרך הכי טובה להגיע לשפיכה נשית: "התנוחה האידיאלית היא כשהאישה שוכבת על הגב, עם כרית מתחת לישבן, כשהרגליים מקופלות לכיוון הראש או פתוחות בצורת פרפר. הגבר מבצע את החדירה כשהוא יושב מולה. התנוחה הזו מקרבת מבחינה אנטומית את נקודת הג׳י הקלאסית – אל הגבר. שפיכה מגיעה בדרך כלל בליווי אורגזמה, אבל היא יכולה להופיע גם בלעדיה".

    

   הדרך הבטוחה לא להגיע לאורגזמה: "אורגזמה נשית היא כמו לבנות מגדל קלפים – ׳פו׳ אחד לא במקום יכול להפיל אותה, למשל, אם הגבר נוגע באופן שלא מוצא חן בעינייך. להרוס אורגזמה זה מאוד קל".

    

   טיפ לאישה שלא גמרה אף פעם: ״להקדיש שעה ביום לחקירת הגוף. ממש לפנות לזה זמן ביום, כמו שמפנים זמן לאימון כושר. לדאוג להגיע לשעה הזו רגועה, נינוחה ופתוחה - ולהתחיל לגעת בעצמך. ככה מתחילים לגלות מה נעים ומה מחרמן".

    

   "הכוח נמצא אצלנו"

   רוני ארז, בת 48 מתל־אביב, נשואה בשנית ואם לחמישה, מומחית להעצמת המיניות הנשית

    

   האורגזמה הראשונה שלי: ״בגיל ההתבגרות, כשעינגתי את עצמי. אורגזמה במהלך יחסי מין עם בן זוג חוויתי רק בגיל 22״.

    

   חוויתי אורגזמה לאחרונה: ״בשנה וחצי האחרונות אני חווה אורגזמות כל יום, כמה פעמים שאני רוצה".

    

   רוני ארז. "פשוט להכיר את הגוף שלך" (צילום: אביגיל עוזי)
    רוני ארז. "פשוט להכיר את הגוף שלך"(צילום: אביגיל עוזי)

     

    רגע ההארה: "במהלך כל חיי המיניים גמרתי, כמו 80 אחוז מהאוכלוסייה הנשית, באמצעות גירוי הדגדגן, ובעזרת מערך שלם של תנאים שרק דרכם האורגזמה שלי התאפשרה: הייתי צריכה מוזיקה, להיות בראש טוב, שבעלי לא יעצבן אותי. תמיד ידעתי שיש נשים שגומרות בחדירה, ורציתי לדעת איך זה קורה. הלכתי לסדנאות, לשיעורים, מה לא עשיתי. קיבלתי המון עצות: 'תכווצי ותשחררי', 'את צריכה שתהליך החדירה יימשך לפחות עשר דקות' - שום דבר לא עבד. בסוף מצאתי אותה בעצמי. כל הכוח נמצא אצלנו, פשוט צריך להכיר אותו".

    "ניסיתי לשחזר את הגירוי הזה עם בן הזוג שלי, וזה עבד. היום אני נמצאת במקום אחר לגמרי ממה שהייתי"

     

    ״לפני שלוש שנים וחצי הייתה לי בעיה של צורך תמידי במתן שתן, ששיבש לי את החיים. רופאת הנשים אמרה לי שאני צריכה לחזק את שרירי רצפת האגן שלי, והתחלתי לעבוד עליהם באופן עצמאי עם מכשיר פיזיותרפיה. תוך כדי כיווץ ושחרור, פתאום הרגשתי שמשהו נורא נעים מתרחש מבפנים. אחרי חודש הבנתי שדרך העבודה על שרירי רצפת האגן מגיעים לאורגזמה. יש כאן גירוי מסוים שמייצר את מעגל התגובה המינית.

     

    "ניסיתי לשחזר את הגירוי הזה עם בן הזוג שלי, וזה עבד. היום אני נמצאת במקום אחר לגמרי ממה שהייתי. כשאת לומדת להשתמש במנגנון הזה, האורגזמה הנרתיקית מתעצמת והופכת לשרשרת של אורגזמות, ואז את חיה בעולם אחר לגמרי. אחרי שנים כמאמנת כושר, היום אני מלמדת נשים איך לעשות את זה בעצמן".

     

    קהל היעד שלי: "נשים שלא מצליחות לגמור בכלל או כאלה שגומרות רק מהדגדגן. פיתחתי שיטה שעובדת בשלושה נתיבים - פיזיולוגי, מנטלי והתנהגותי - שבעזרתה, בתוך שני מפגשים, אני מסייעת לאישה להגיע לאורגזמות נרתיקיות ולשלוט בהן".

     

    הדרך הבטוחה להגיע לאורגזמה: "יחסים אינטימיים של האישה עם עצמה, הידיעה מה מענג אותה ותקשורת מקרבת וטובה עם בן הזוג".

     

    הדרך הבטוחה לא להגיע לאורגזמה: ״להיכנס למיטה עם מטענים רגשיים וכעסים על בן הזוג או עם מחשבות על מטלות שטרם בוצעו".

     

    מה תייעצי לאישה שלא גמרה אף פעם: ״להחליט שהיא הולכת לשנות את מצבה ואת המציאות של חייה המיניים".

     

    טיפ מנצח: "לתכנן את הסקס. להחליט מראש - היום אני רוצה סקס, וכל היום להיות בהתכווננות ובמחשבות לקראת זה. המחשבה מייצרת מציאות".

     

     (צילום: רון קדמי סגנון: ראובן כהן)
     (צילום: רון קדמי סגנון: ראובן כהן)

      

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד