לא צריך מספרה: דנה זרמון מלמדת את הטריק לתסרוקת אלגנטית בבית

ה"איט גירל" מראה איך בכמה פעולות פשוטות ובעזרת ספריי מלח ים - וגם את יכולה להשיג בקלות הופעה זוהרת ואלגנטית תוך מספר דקות, מול המראה בבית

בשיתוף TRESemmé

|

22.01.17 | 07:55

דנה זרמון מעצבת לעצמה
בימוי: אסף קוזין, עריכה: בן שפייר

בכמה פעולות פשוטות ועם קצת ספריי מלח ים - וגם את תוכלי לעצב לך מראה אלגנטי מהמם בקלות כמו של דנה זרמון. איך תעזרי לשיער להגיע למראה גלי?  נסי את סדרת  Perfectly (Un) Done של TRESemmé, עם שמפו, מרכך וספריי  מלח ים המכילים תמצית אצות ים ומותירים את שיערך לח, רך ואוורירי ומסייעים לקבלת מראה שיער גלי* טבעי ולא מתאמץ, לאורך כל השנה, ללא דביקות וללא הנוקשות של המלח.

 

שלב ראשון: שמפו קליל המנקה לכלוך, שומן ושאריות משיערך - ההתחלה המושלמת להשגת המראה הגלי* שלך. הנוסחה הקלילה המכילה תמצית אצות ים, מסייעת ליצור שיער בעל טקסטורה מלאה עם תנועה חופשית ורכה.

 

שלב שני: מרכך עם הנוסחה המכילה תמצית אצות ים, מעניק לחות לשיערך מבלי להכביד עליו. הנוסחה פותחה במיוחד ללא סיליקונים, כך שהמרכך מותיר את שיערך לח, רך ואוורירי. זהו שלב חיוני בהשגת המראה הגלי*.

 

שלב שלישי: ספריי מלח ים עם הנוסחה הלא דביקה, המכילה תמצית אצות ים ופולימרים קלילים, מסייע לקבלת מראה שיער גלי*, טבעי, נחשק וללא הנוקשות של מלח.

  

עוד מדריכי תסרוקות מצולמים של דנה זרמון:

 

*מסייע לקבלת מראה שיער גלי בשימוש בכל סדרת ה-Perfectly (Un)Done הכוללת שמפו, מרכך וספריי מלח ים.

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד