ורד רוזן

אמנית ומעצבת, בעלת גלריה וסטודיו בתל-אביב

מדור פרסומי

|

09.01.17 | 12:25

  (צילום: עמיר צוק)

גיל: 40.

עיר מגורים: הרצליה.

מצב משפחתי: נשואה + 3.

 

מהו הרגע שבו הבנת שזהו המקצוע שלך לחיים?

"הצילום העסיק אותי מאז ומתמיד. התפיסה החזותית שלי נבנתה לאורך שנות לימודיי ועבודתי כאדריכלית. האדריכלות השפיעה על תפיסתי העיצובית, על העיסוק המעמיק שלי בפרופורציות, חומרים, חלל וצבע. בהדרגה הרגשתי שאני נמשכת דווקא לתמונות ובשלב מסוים החלטתי שזה מה שאני הכי אוהבת לעשות".

 

מה ייחודי בעסק שהקמת?

"האמנות מבטאת את אישיותי בצבעים ובשימוש בטכניקות ובחומרים שונים. החיים מנקודת מבטי הם כמו לונה פארק שבו הצבעוניות חדה ויש הקצנה של עולם הפנטזיה וכך גם בתמונותיי. אני משלבת בעבודותיי נורות ניאון כדי להעביר מסרים אופטימיים ונוסטלגיים".

 

מהם הרגעים שגורמים לך אושר וסיפוק בעבודה?

"אספקט אחד הוא התערוכות שבהן אני מציגה וחושפת את עולמי לקהל הרחב. האספקט השני יותר אינטימי, בעת תליית יצירה שלי בבית לקוח. מרגש אותי לדעת שאני הופכת לחלק מהבית באמצעות האמנות שלי. הידיעה שאני מביאה אושר וצבעוניות ותורמת לסביבת המחיה של האנשים בחיי היומיום גורמת לי תחושת סיפוק".

 

איזה טיפ את מרבה לתת ללקוחות שלך?

"צריך להבין שהאמנות שתלויה על הקיר למשך שנים רבות תשפיע על אזור המחיה או העבודה. לכן, כדאי שהתמונה תשקף טעם אישי ותגרום לאווירה נעימה".

 

מה תייעצי לאישה שחולמת על שינוי בקריירה?

"אל תחששי מהשינוי ותאמיני בעצמך. זכרי שהחיים קצרים ושהעבודה מתפרסת על פני שעות רבות. לכן חשוב שתעבדי בתחום שאת אוהבת ושואבת ממנו סיפוק".

 

על מה תרצי לסמן וי השנה?

"פוריות בעבודה: להציג וליהנות מכל רגע".

 

לאיזה מקום שעדיין לא ביקרת בו היית רוצה להגיע ולמה?

"טוקיו, בגלל תרבות ה־Harajuku והניאונים המרהיבים".

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד