הערב זה קורה: האם קארין עליה תהיה מיס עולם לשנת 2016?

"הפכתי למורה לעברית": רגע לפני שהיא עולה על הבמה יחד עם עוד 110 נציגות מכל רחבי תבל, תפסנו את מלכת היופי לשיחה על כל מה שהתרחש מאחורי הקלעים

אביב וינברגר

|

18.12.16 | 08:04

שלושה שבועות של הכנות יגיעו לשיאם הערב. מלכת היופי קארין עליה בוושינגטון, ארה"ב (צילום: באדיבות קארין עליה)
שלושה שבועות של הכנות יגיעו לשיאם הערב. מלכת היופי קארין עליה בוושינגטון, ארה"ב (צילום: באדיבות קארין עליה)
כבר שלושה שבועות שמלכת היופי שלכם קארין עליה שוהה בבירת ארה"ב וושינגטון ומשתתפת, יחד עם יותר ממאה נציגות נוספות, בהכנות הקדחניות לתחרות מיס עולם. בעוד שעות ספורות (21:00 בשעון ישראל) תגיע ההתרגשות לשיאה בטקס הסיום, בו יועבר הכתר ממיס עולם היוצאת, מריה ללגונה מספרד, לזוכה המאושרת. אנחנו נהיה שם כדי לדווח לכם מהאירוע המרגש, ואתם מוזמנים להצטרף אלינו מרחוק - ולהוריד את אפליקציית Miss World כדי לצפות בלייב.

בזמן שאנחנו מחזיקים אצבעות, הספקנו לתפוס את מלכת היופי שלנו לשיחה מסכמת על התקופה מעבר לים, החברויות החדשות והאתגרים הלא פשוטים.  

 

 

 

איך נראה סדר היום שלכן?

"אנחנו 110 בנות מ-110 מדינות המחולקות לשלוש קבוצות (אדומה, לבנה וכחולה - הקבוצה שלי), בכל קבוצה בין 36 ל-40 בנות. אנחנו קמות בכל בוקר בשעה ארבע וחצי ומתחילות בהתארגנות. בסביבות חמש אנחנו יורדות לארוחת בוקר, שבמהלכה יש בדרך כלל הנחיות בנוגע ללו"ז המתוכנן לאותו היום. כמעט תמיד יש צילומים אחרי ארוחת בוקר - כל פעם בנושא אחר. מאוחר יותר אנחנו חוזרות לחדר כדי "לעלות על מדי ב'" ולובשות בגדי ספורט ונעלי ספורט והולכות לחזרות לקראת הטקס. אני ממש נהנת בחזרות וזה מבחינתי החלק הכיפי של היום, כי אני אוהבת להיות על במה וזה מרגיש לי הכי זורם וטבעי.

כשמתסיים שלב החזרות אנחנו הולכות לארוחת ערב, אליה כולן מגיעות עייפות ותמיד יש אווירה כייפית ומצחיקה. את היום אנחנו חותמות בשיחת הכנה ליום המחרת".

 

 

 

יכולה לספר לנו על הפתעות מיוחדות שמצפות לנו הערב?

"אסור ל לספר יותר מדיי, אבל אני יכולה להגיד שממש השקיעו השנה והטקס ישלב ריקודים של המתמודדות".

 

עם מי התחברת במהלך ההכנות?

"התחברתי עם כולן, נהינו חברות ממש טובות ואני בטוחה שנישאר בקשר גם אחרי. השותפה שלי לחדר היא מיס צפון אירלנד, היה בינינו חיבור מידי. היא בחורה מאוד מתוקתקת ומסודרת ולמדתי ממנה המון.

היה קטע מצחיק עם מיס אינדונזיה - איך שהגעתי היא קפצה עלי וסיפרה לי שאחד החברים שלה מעריץ אותי וביקשה שאעשה סרטון בשבילו. התחברתי מאוד גם עם מיס פיליפינים, מיס מקסיקו ומיס יפן".

 

שואלים אותך הרבה לגבי ישראל והמצב הלא פשוט בארץ?

"הבנות התלהבו מזה שאני בצבא ושאיפשרו לי לבוא לטקס, אבל חוץ מזה לא כל כך נכנסים פה לנושאים פוליטים - הימים שלנו מאוד עמוסים ויש דברים יותר מעניינים לדבר עליהם".

 

ואיך הייתה האוירה הכללית בשבועות הללו?

"אני ממש נהנתי, למדתי והתפתחתי. גם הבנות שליוו אותנו לאורך המסע היו נחמדות ודאגו לנו. כל המתמודדות שיתפו פעולה והיו סבלניות וכיפיות ואני נהייתי המורה של כולן לעברית".

 

 

 

מה זאת אומרת?

"זה התחיל ממיס יפן שעוברת בקרוב לישראל ולכן ביקשה ממני שאלמד אותה כמה מילים. שאר הבנות התלהבו ומאז כולן שואלות אותי איך אומרים כל מיני מילים ויוצא שכמעט בכל זמן חופשי שיש לנו אני מלמדת אותן מילים בעברית."

 

איזו פעילות מיוחדת זכורה לך מהתקופה הזו? 

"עשו לנו תחרות בסגנון מאסטר שף, שבה התחלקנו ליבשות וכל יבשת הכינה מאכל. אני הייתי שייכת ליבשת אסיה, מן הסתם, והכנו מנה אסיאתית מדהימה. המנה המנצחת הייתה של אמריקה - שהקבוצה שייצגה אותה הכינה מאכל מהאיים הקארביים".

 

 

 

את מתרגשת לקראת הטקס?

"מאוד מאוד, אני רוצה לזכות - זה ברור! אבל יכולה להעיד שכל הבנות פה מקסימות ומגיע להן. גם אם לא אזכה, את החוויה המדהימה הזו אקח איתי לתמיד".

 

אנחנו כמובן מחזיקים אצבעות, ומזכירים לכם להצטרף מרחוק דרך האפליקציה של התחרות

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד