צילום: סם יצחקוב

שילוב כוחות מושלם: "מתיחת
הפנים" של דר' לורה מוצניק

דר' מוצניק מחדשת שוב ומשלבת כוחות עם מנתח פלסטי נחשב ועם קוסמטיקרית רפואית: "השילוב יאפשר מענה גורף מושלם לטיפולי אנטי אייג'ינג, תחת קורת גג אחת"

מדור פרסומי

|

20.09.16 | 11:16

ד"ר לורה מוצניק, הרופאה שהפכה למותג בתחום הרפואה האסתטית הלא ניתוחית, ומי שמביאה לארץ את כל החידושים בתחום, כולל המכשור המתקדם בעולם, מתרחבת ומביאה בשורה חדשה במרכזים שבבעלותה: היא משלבת כוחות עם מנתח פלסטי נחשב ועם קוסמטיקאית רפואית:  "שילוב הכוחות יאפשר לי לתת תחת קורת גג אחת, מענה גורף מושלם, בכל קשת הטיפולים הקיימים בתחום האנטי אייג'ינג".

 

מה מריץ את ד"ר לורה?

לכאורה יש לה הכל: ארבעה מרכזים מצליחים לרפואה אסתטית מתקדמת בכל רחבי הארץ, קהל לקוחות עצום שרק הולך וגדל, וסניף הדגל תל אביב שהפך מיד עם פתיחתו לפני חצי שנה, למקום עלייה לרגל לרבים מתושבי המרכז. אבל מי שמוכרת כ"רופאה עם ידי הזהב", ד"ר לורה לא מסתפקת בכך וכבר שועטת קדימה לעבר היעד הבא.

 

במרכזים שלה עוברים סוג של מתיחת פנים, איך?

מעתה הן יתנו מענה לא רק בתחום הרפואה האסתטית, אלא גם בתחום הכירורגיה הפלסטית. במילים אחרות: לצוות בראשותה, הצטרפו בימים אלה רופא מנתח, מומחה לרפואה פלסטית וגם קוסמטיקאית רפואית. מה עומד מאחורי ההחלטה הזאת? מתברר שהרבה היגיון: "הלקוחות שלי הן נשים וגברים מכל קשת הגילאים", מטעימה ד"ר לורה, "אין ספק שהרפואה האסתטית הלא ניתוחית, התפתחה בשנים האחרונות בצורה משמעותית, ונותנת פתרונות מצוינים, מידיים, למגוון עצום של בעיות עור. גם המיכשור המתקדם בתחום האסתטי הפך לשחקן משמעותי במגרש הטיפולים שאינם פולשניים. אבל, כמי שהיופי והאסתטיקה הם בשבילה דרך חיים, אני גם מודעת לעובדה שלא תמיד הרפואה האסתטית יכולה לתת מענה מושלם, כשמדובר במקרים קיצוניים".

 

תסבירי בבקשה

"הגיעו אלי לאחרונה זוג בתחילת גיל השישים שלו. גם הבעל וגם האשה, שניכר בהם שהיו בעלי מראה מצודד בעבר, חשבו לאורך השנים לתת לעצמם להתבגר בצורה טבעית. קצת באיחור, גילו שהקמטים הפכו יותר ויותר עמוקים ושהמראה אינו מלבב בלשון המעטה. במיוחד הפריעה לאשה נפילת העור הדרסטית מהלחיים ועד הצוואר, שיצרה אצלה מראה אשה המבוגרת מגילה הכרונולוגי. הם הגיעו אלי כשמטרתם לעבור טיפול בחוטים, מילוי קמטים בחומצה הילארונית ובנוסף גם התענינו במכשור גלי הרדיו והלייזר למיצוק העור.

 

אין ספק שהרפואה האסתטית הלא ניתוחית הביאה לשינוי תפיסה מהותי בעולם האסתטיקה. היא מבטיחה טיפולי הצערה לפנים, לצוואר ולעיצוב וחיטוב הגוף עם חומרים בטוחים, מהירים, יעילים, בעלי תוצאות נפלאות, אבל עדיין, כל מקרה לגופו. היושרה שלי חייבה אותי להגיד להם את כל האמת. בעקרון, כשמגיעים אלי לקוחות, בשלב הראשון אני בוחנת את המראה כדי להתאים להם טיפול שייתן להם את התוצאות הטובות ביותר שהם יכולים לקבל. בשלב השני חשוב לי לתאם ציפיות. אמרתי לבני הזוג שאם הם היו מגיעים אלי לפחות עשור קודם לכן, יכול להיות שהייתי יכולה לתת להם מענה מושלם ואז גם הניתוח הפלסטי, היה נדחה, אבל כאשר נפילת העור גדולה ומשמעותית, כמו במקרה שלהם, לכל היותר אני יכולה להביא לשיפור המצב הקיים, אבל הפתרון המלא והנכון עבורם, הינו סכין המנתחים".

 

איך השילוב של אסתטיקה וכירורגיה יעבוד באופן מעשי?

"החלוקה היא מוגדרת: כל מה שקשור ברפואה אסתטית הינו תחת אחריותי הבלעדית, ומה שדורש התערבות כירורגית תחת אחריות הרופא שהצטרף בימים אלה למרכזים שלי: ד"ר ניר גל אור, מומחה בתחום הכירורגיה הפלסטית, שמביא איתו ידע רב, נסיון וקבלות, מעבודתו כמנתח במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים, שם הוא עובד גם היום.

 

ד"ר גל אור, מעורב בכל הכנסים החשובים, מעביר מצגות ומעודכן בכל החידושים בתחום. גם ה'אני מאמין' שלו, זהה לשלי: קשר ישיר ובלתי אמצעי עם המטופלים, ליווי אישי לאורך כל התהליך וכמובן מקצוענות ללא פשרות. הצירוף של קוסמטיקאית בעלת אוריינטציה רפואית, נובע מההכרה שישנם טיפולים שדורשים הכנה של העור לפני הטיפול או הניתוח, כדי למקסם את התוצאות. ובהמשך, אחרי הטיפולים, חשוב לעשות מידי פעם טיפולי שימור כדי שהתוצאות יחזיקו זמן ארוך. אני מאמינה שהתוצאות לעולם יהיו טובות יותר כשנקפיד על איכות עור טובה. לצורך זה יש לנו את המיכשור המתקדם בעולם כיום, בתחום הצערת העור".

 

מה תוכלי לספר לנו על החידושים במרכזים שלך, לקראת החורף הקרב?

1. המסת שומן: טיפולים כמו המסת שומן בקור, כבר הפכו לשגרה אצלנו ועכשיו יש חומר חדש להמסת שומן בהזרקות, טיפול יעיל ביותר לעודף שומן בצוואר, סנטר כפול ובפנים. התוצאות נראות לעין לאחר 3-2 טיפולים, ולא מדובר בהוצאה כספית גדולה.

2. פילינגים חדשניים בריכוזים שונים: כולל ריכוזים גבוהים מאשר בעבר, אשר מביאים לחידוש עור מדהים. מדובר בהחלמה של סוף שבוע ועד החלמה של שבוע- תלוי ברמת ריכוז החומר הפעיל. בנושא האקנה וצלקות פוסט אקנה - אני מגיעה לתוצאות מדהימות (ראו מסגרת משמאל).

3. תחום החוטים למיצוק והפחתת קמטים: 'עולה כיתה', בזכות חוטים חדשים, חזקים יותר, שנותנים מענה ספציפי לקו הלסת, צוואר, עצמות לחיים, והרמת עפעפיים. התוצאות נשמרות במשך שנה וחצי עד שנתיים. ישנם טיפולים ייעודיים חדשים בלייזר לכלי דם וקופרוז המבטיחים תוצאות מעולות!

4. מוצרי הטיפוח היוקרתיים של "ליב יוניק": בטיפול הקוסמטי במרכז ובהמשך לטיפול בבית, אנו מביאים בשורה עם "ליב יוניק", מוצרי קוסמטיקה מהטובים והיוקרתיים בעולם. מדובר בפיתוח חדשני וטכנולוגיות פורצות דרך, המשלבות חומרים פעילים ביותר כהורמוני גדילה צמחיים ותאי גזע מתפוח שוויצרי נדיר. המוצרים מבטיחים שיקום והתחדשות של התאים, מיצוק עור מיטבי ושיפור ניכר בניראות העור: טשטוש קמטים וקמטוטים וכן פיגמנטציה.

 

5 סיבות טובות מדוע לבחור ב"ד״ר לורה"?

  1. בזכות המקצוענות ללא פשרות.
  2. בזכות מגוון הטיפולים הרחב והמתקדם ביותר בארץ, אשר מבטיח מענה לכל בעייה.
  3. בזכות היחס האישי, ההתאמה המדויקת של הטיפול למטופל, הפרטיות והדיסקרטיות.
  4. בזכות הגישה הטיפולית: מראה צעיר הרבה יותר, מראה שנראה טבעי ולא עשוי מידי.
  5. בזכות היד המבצעת וכמובן: התוצאות המדהימות!

 

עוד סיפור הצלחה של ד"ר לורה:

הסיפור של נוה זוהר, בן 22: "מגיל 14 סבלתי מאקנה, זה הגיע למצב שהפכתי לילד מופנם, נמנעתי מאירועים חברתיים, מצאתי את עצמי מנסה סוגי מייק אפ שונים, על מנת לנסות לכסות את הבושה! לא ממש הצלחתי. ככל שהזמן עבר, הלכתי והסתגרתי. במהלך השנים, ניסיתי כל טיפול אפשרי. אמי הלכה איתי לרופאי עור ולקוסמטיקאיות, לקחתי אנטיביוטיקה ועוד כמה סוגי כדורים, שילמתי הון תועפות, קיבלתי הרבה הבטחות, אבל לא ראיתי שום שיפור. ההפך, הצלקות מרוב הטיפולים רק גדלו.

 

"לד"ר לורה הגעתי לפני מספר חודשים בהמלצת אמי, ששמעה עליה, ואמרה לי שהאינטואיציות שלה אומרות שהיא הפתרון הטוב לבעייתי. עברתי אצלה סדרת טיפולים במהלך 4 חודשים והרי זה פלא, מצבי השתפר לבלי הכר. מבחינתי 8 שנות סבל הגיעו לסיומן. קיבלתי בטחון, אני מאושר כפי שלא הייתי מזה שנים רבות. כנער היה לי חלום לצבוע שיערי לבלונד, אך לא העזתי, התביישתי להבליט את פניי עם כל החטטים. לאחר שסיימתי את הטיפול אצל ד"ר לורה, הרגשתי בטחון במראה שלי והגשמתי את החלום: להיות בלונדיני. באותו זמן גם חיפשתי עבודה, סיפרתי לד"ר לורה והיא הציעה לי משרה של מזכיר, אצלה במרכז בת״א, ואני מיידית נעניתי לאתגר. לפחות דבר אחד טוב יצא לי מהאקנה".

 

ד"ר לורה - על הטיפולים שעבר נוה:

"נוה הגיע אלי עם צלקות פוסט אקנה קשות, ועור פנים במצב כללי גרוע מאוד. בשלב הראשון, עבר 2 טיפולי פילינגים בינוניים, כדי לשפר את מרקם עורו. השלב הבא היה, סדרת טיפולי לייזר במכשור הכי מתקדם שיש בתחום ושיתרונו הגדול שהוא מעודד צמיחה של קולגן בעור.

השיפור היה הדרגתי וכדי למקסמו, התחלתי בהזרקות של חומר המילוי רדיאס, על בסיס קלציום. ההזרקה התבצעה לא בשיטה הרגילה, אלא ע״י הזרקות קטנות וממוקדות בכל האזורים המצולקים, והתוצאה הייתה: שכל הצלקות נעלמו, עור הפנים נראה יפה יותר, וזו בהחלט התחלה טובה לחיים מאושרים יותר."

 

ת"א: רח׳ ראול ולנברג 20, בניין A (קומה 4) קרית מוצקין: רח׳ גושן 86, טל: 050-8113130 / 050-2129093 / 053-2385399. פייסבוק: ד"ר לורה מוצ'ניק.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד