הטוב, הרע וההשראה: מה חשבנו על שערי האופנה של ספטמבר

בעולם האופנה, גיליון ספטמבר נחשב לגיליון החשוב והיוקרתי בשנה. מה כולל הבציר האחרון? אילו שערים אכזבו? למה לא התחברנו ומה אהבנו?

מימין לשמאל: השערים של "טין ווג", "מארי קלייר" ו-"ווג" האמריקאי
מימין לשמאל: השערים של "טין ווג", "מארי קלייר" ו-"ווג" האמריקאי
בעולם האופנה גיליון ספטמבר נחשב לגיליון החשוב והיוקרתי בשנה, וכל אחד נלחם שהשער שלו יהיה בולט יותר, אופנתי יותר ונוצץ יותר. השנה, אנחנו מודות, לא נפלנו מהכיסא - אין מעוף אופנתי, אין הרבה הפתעות (אולי מלבד השער של מדונה למגזין LOVE). אחד מהשערים שאכזבו אותנו שייך ל"ווג" פריז, שנחשב לתנ"ך של עולם האופנה. הוא הפתיע בעבר עם שערים מרשימים וזכורים, אך השנה בחר בשתי הדוגמניות העולות בלה חדיד (אחות של...) וטיילור היל בתמונה די בנאלית על רקע טבעי. אנחנו בעד מינימליזם, אבל בשער ספטמבר צריך לעשות את זה נכון.

 

הטוב

קנדל ג'נר ל"ווג" האמריקאי. כן כן, שוב היא, אך הפעם היא כבשה את הפסגה האופנתית שנקראית "ספטמבר אישיו" והתנערה סופית מהייחוס של משפחת הטראש הכי מפורסמת בעולם. קנדל באאוטפיט של גוצ'י שנותן הרבה כבוד לבגד, לצד הפקת אופנה מעוררת השראה בעמודי המגזין עם הטרנדים המובילים של החורף הקרוב.

 

הרע

אנחנו האחרונות שרוצות לדבר רעה על שרה ג'סיקה פרקר, אבל השער הזה שלה ל"מארי קלייר" הוא הכל מלבד אופנתי. גם היא לובשת שמלה של גוצ'י, רק הפעם, הם יסלחו לנו, ממש לא התחברנו, במיוחד בשילוב הרקע הוורוד. ממי שנחשבה שנים לכוהנת האופנה הבלתי מעורערת ציפינו ליותר.

 

וההשראה

טאבי גבינסון, ילדת הפלא של עולם האופנה, כובשת את שער ספטמבר של "טין ווג" בסטיילינג של גרייס קודינגטון האגדית. הבלוגרית הצעירה (20), בעלת אתר האופנה והמגזין המקוון Rookie  התגלתה כבר בגיל 12 בזכות העין הייחודית והטעם האופנתי המשובח, גדלה להיות נערה יפהפייה, ואנחנו בטוחים שהפלטפורמה שלה רק תמשיך לצמוח ולגדול.

  

והנה שער ספטמבר שלנו, אהבתן?

 

גיליון ספטמבר של Go style
  גיליון ספטמבר של Go style

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד