פחות מחודש לאחר הלידה: בר רפאלי מתכוננת לצילומי קמפיין

למרות שבמהלך ההיריון אמרה נחרצות שהיא לא תחזור לסקיני יום אחרי, כי היא לא מה"יובל שרפיות האלה, שנראות נהדר לאחר לידה", בעוד שבועיים היא חוזרת לעבודה

איתי יעקב

|

08.09.16 | 10:50

צפו בראיון עם בר רפאלי
מגיש: אייל גיבלי, בימוי: אלעד רובינשטיין, עריכה: דפי מקל הפקה: ערן רחמני, נעה חסלוביצר
לפני ההיריון: בר רפאלי בצילומים להודיס (צילום: אייל נבו)
לפני ההיריון: בר רפאלי בצילומים להודיס (צילום: אייל נבו)

פחות מחודש לאחר הלידה של בתה הבכורה ליב עזרא, מתכוננת הדוגמנית בר רפאלי ליום הצילומים הראשון שלה כאמא, שיתקיים בסוף ספטמבר, עבור קמפיין סתיו-חורף 2016 של חברת האופנה הודיס. ל-Xnet נודע כי הפקת הצילומים כבר יצאה לדרך, וכולם תודרכו להיערך לצילומים המתקרבים, כך שרפאלי תחזור לעמוד מול המצלמות חודש וחצי בלבד לאחר שילדה את בתה ב-11 באוגוסט השנה.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

רפאלי ההריונית על המסלול של פקטורי 54 (צילום: שוקה כהן)
  רפאלי ההריונית על המסלול של פקטורי 54(צילום: שוקה כהן)

   

  רפאלי היא כמובן לא הדוגמנית הראשונה, ובטח לא האחרונה, שחוזרת לעבוד זמן קצר כל כך לאחר הלידה. לפני שנה היתה זו הדוגמנית אסתי גינזבורג, שהצטלמה לקמפיין אופנה, חודש בלבד לאחר לידת בנה הבכור רפאל. גינזבורג יצרה תקדים של כוכבות ישראליות שמוותרות על חופשת הלידה המינימלית בישראל, שאורכה כשלושה חודשים, לטובת חזרה לחיים הציבוריים. בראיון ל-Xnet אמרה אז גינזבורג: "יום הצילומים הזה נקבע מראש. מדובר ביום עבודה, ויש לקוח שעשה הכול כדי לאחר עבורי את הצילומים. הייתי מעדיפה מרווח זמן של חודשיים, ואפילו חצי שנה, אך גם חודש זה בסדר".

   

  הפעם יצלמו בגדי חורף (צילום: אייל נבו)
   הפעם יצלמו בגדי חורף(צילום: אייל נבו)

    

   יחד עם זאת, החזרה המוקדמת של בר לסט הצילומים עומדת בניגוד לתחזית שהיא עצמה נתנה בנושא, בראיון שהעניקה לאייל גיבלי באולפן ynet בחודש פברואר השנה: "יש את היובל שרפיות האלה, שנראות נהדר אחרי לידה, שלי גפני כאלה. אני לא מאלו", אמרה רפאלי כשעוד היתה בתחילת ההיריון. "אצלנו במשפחה יש נטייה להשמנה. אני לא אחזור לסקיני יום אחרי" (צפו בקטע המלא בראיון הווידאו למעלה, החל מדקה 08:54).

    

   A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

    

   בהסתמך על החיים הלא אמיתיים של בר רפאלי באינסטגרם, ניכר כי מצב רוחה מרומם, וההחלטה לחזור לעבודה במהירות, למרות הצהרותיה הקודמות, בהחלט מחזקת את התחושה הזו. עם זאת, רק השבוע הוציאו בני הזוג מכתב מעורך דין למערכות העיתונים, ובו ביקשו לחדול מהניסיונות לצלם את בתם בפפראצי, כך שיש להניח שליב לא תצטרף ליום העבודה של אמא בעוד כשבועיים.

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד