הנשק החדש שלך למלחמה בזמן: טיפולי אנטי אייג'ינג לכולן

עזבו אתכן מטיפולים פולשניים וקבלו את הבשורה חדשה בשוק הקוסמטיקה המקומי והבינלאומי: תכשירי אנטי אייג'ינג שהם גם יעילים וגם במחירים שווים לכל נפש

למניעה וטיפול מקיף בקמטים, מיצוק, החלקה ומתיחה של עור הפנים וכמובן לחות והגנה מרבית מהשפעות הסביבה (צילום: shutterstock)
למניעה וטיפול מקיף בקמטים, מיצוק, החלקה ומתיחה של עור הפנים וכמובן לחות והגנה מרבית מהשפעות הסביבה (צילום: shutterstock)

כולנו שואפות להיראות ולהרגיש צעירות יותר. תכשירי האנטי אייג'ינג הם פועל יוצא של הכמיהה הזאת. אבל האם שאיפתנו היא ריאלית? והאם תכשירי אנטי אייג'ינג הם גימיק שיווקי או מציאות מדעית?

 

הבשורה המדעית: קוסמטיקה חדשנית משנה את האסטרטגיה הטיפולית

מבחינה מדעית, התשובה בהחלט חיובית. מחקרים קליניים מוכיחים את קיומם של חומרי גלם קוסמטיים המגבירים תהליכים טבעיים בגוף: חידוש תאים ובניית חלבונים ולכן יעילים לטיפול מקיף בקמטים, מיצוק, החלקה ומתיחה של העור.

אולם, כדי ליהנות מן התועלת של חומרים אלו בתכשירי הלחות עצמם, נדרשים מהם ריכוזים גבוהים ביותר. עם זאת חומרי גלם מהפכניים אלו יקרים מאוד - האם התועלת המדעית נגישה לנו גם כלכלית?

 

הבשורה החברתית: אנטי אייג'ינג לכל אחת

נירולין, מותג ישראלי צעיר ומהפכני, מביא בשורה חדשה בשוק הקוסמטיקה המקומי והבינלאומי. כדי שכל אחת תוכל ליהנות מהמוצרים המדעיים, החדשניים ביותר, פיתחה החברה מודל שיתוף פעולה ייחודי המשלב שלושה יזמים צעירים יחד עם כימאים מנוסים, בוגרי מכון וייצמן, חברות פיננסיות ומכוני אסתטיקה מובילים בעלי שם וניסיון.

  

ערכת אנטי אייג'ינג במחיר של קרם לחות. נירולין
  ערכת אנטי אייג'ינג במחיר של קרם לחות. נירולין

   

  ניר הודיס, מנכ"ל נירולין: "רצינו להביא לציבור הצרכניות פתרון שמאפשר מצד אחד את רכישת המוצרים במחיר של תכשירי הלחות הביתיים, הרגילים ומצד שני תוצאות נראות שהתאפשרו בעבר בטיפולים קליניים פולשניים ומקצועיים בלבד. הדבר התאפשר בזכות קיומם של חומרי הגלם המהפכניים בשילוב עם המודל השיתופי החברתי לצרכנות נבונה".

   

  ההבטחה מאחורי המודל לצרכנות נבונה

  המודל הייחודי מאפשר לקהל הצרכניות ליהנות מתכשירי לחות משודרגים המספקים תוצאות אנטי אייג'ינג מובהקות: מניעה וטיפול מקיף בקמטים, מיצוק, החלקה ומתיחה של עור הפנים וכמובן לחות והגנה מרבית מהשפעות הסביבה. התכשירים מגיעים כערכה הכוללת את כל צרכי הטיפוח שלך לשנה בעלות שנעה בין 100 ₪ ל-200 ₪ לחודש, המחיר אותו רוב הצרכניות משקיעות כיום בתכשירי טיפוח. בנוסף, מבטיחה החברה: החזר כספי מלא אם לאחר שלושה חודשי שימוש לא הרגשת בשינוי.

   

  למידע נוסף ורשימת המכונים בהם ניתן להשיג את התכשירים: 03-6499885 או באתר נירולין.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד