כשמדובר במיזוג אוויר – אסור להתפשר על פחות מהטוב ביותר

חלק בלתי נפרד ממפרט טכני איכותי הוא מערכת מיזוג אוויר ממותג מוכר ואמין, עם טכנולוגיה מתקדמת וירוקה. מהם השיקולים החיוניים לפני רכישת מיזוג אוויר איכותי? מהו המותג המותקן במיטב הדירות ובמשרדים המכובדים ביותר בישראל, ונמצא בראש סדר העדיפויות של האדריכלים המובילים?

תוכן פרסומי

|

16.08.16 | 12:03

לאלו מביננו שלא מעוניינים להתפשר על מערכת מיזוג אוויר, כדאי לחפש את המזגן בעל יעילות צריכת החשמל הטובה ביותר ורמת הזיהום הנמוכה ביותר, כתוצאה משימוש בטכנולוגיות מתקדמות
לאלו מביננו שלא מעוניינים להתפשר על מערכת מיזוג אוויר, כדאי לחפש את המזגן בעל יעילות צריכת החשמל הטובה ביותר ורמת הזיהום הנמוכה ביותר, כתוצאה משימוש בטכנולוגיות מתקדמות

 מוגש מטעם: אקון טק

 

אחרי עבודה ארוכה ללא פשרות במשך חודשים מול אדריכל, מעצב פנים וקבלן ביצוע - אין סיבה להתפשר בבחירת מערכת מיזוג האוויר לבית החלומות שלכם. קניית מזגן היא אחת הבחירות החשובות ביותר במהלך עיצוב או שיפוץ הבית, במיוחד במזג האוויר הישראלי הלוהט.

 

בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי חברות המייבאות מוצרים באיכויות שונות, רובם מיוצרים בסין, הנושאות שם של מותג ידוע כשבפועל מדובר במותג מדבקה (OEM). מוצרים אלו זולים יותר והחלקים מהם מיוצר המזגן פשוטים יותר, מה שמתורגם לתקלות חוזרות, בלאי מואץ של חלקים ואי שביעות רצון בקרב המשתמשים. לעומת זאת, מערכת מיזוג איכותית, אמינה ומתקדמת, תשרת את בני הבית למשך שנים רבות ואף תחסוך בעלויות החשמל. לכן, חשוב מאוד לשקול בכובד ראש את בחירת המותג, סוג המערכת ואופן הפריסה שלה בבית. מומלץ לבצע תהליך זה מול איש מקצוע מטעם יצרנית המזגנים, תוך התאמה לאופי השימוש והצרכים הייחודיים של הלקוח.

 

הדגשים החשובים ביותר לפני רכישת מזגן איכותי

הפרמטרים החשובים ביותר של כל מזגן ומערכת מיזוג אוויר הם סוג המזגן, התפוקה שלו וצריכת האנרגיה שלו. בשוק ניתן למצוא מספר סוגי מזגנים: מזגן מפוצלים גלויים או נסתרים, מערכת מיזוג מיני מרכזית, מערכת רב מאייד ועוד. חלק מהמותגים המובילים בעולם ובשוק המזגנים בישראל מציעים פתרונות יצירתיים אשר מציעים חיסכון בחשמל וטמפרטורה קבועה בחלל הבית.

 

תפוקת המזגן מסמלת את עוצמת הקירור (או החימום) של המזגן, והיא נמדדת ביחידות BTU לשעה. לצד זאת, מזגנים איכותיים, המשתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, מציעים תפוקה גבוהה לצד חסכון, מה שמתבטא בנתון ה-C.O.P, המבטא את היחס בין תפוקת המזגן לבין צריכת החשמל שלו. ככל שה-C.O.P גבוה יותר, כך יעילות המזגן גדולה יותר.

 

אחד מהסימנים לאיכות ולעמידות של מזגן, הוא ההצלחה של היצרנית בהפיכת המזגנים לירוקים ומתקדמים במיוחד. הצרכנים המתקינים את המזגנים האמינים והאיכותיים ביותר בשוק, יודעים כי מדובר בהשקעה לטווח הרחוק, שתוביל לחיסכון רב בעלויות האנרגיה במשך שנים רבות. לכן, לאלו מביננו שלא מעוניינים להתפשר על מערכת מיזוג אוויר, כדאי לחפש את המזגן בעל יעילות צריכת החשמל הטובה ביותר ורמת הזיהום הנמוכה ביותר, כתוצאה משימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

 

כאשר בוחרים מזגן איכותי, חשוב לקחת בחשבון גם פרמטרים כמו אחריות, רעש, נוחות תפעול והתקנה קלה של המזגן. ענקיות האלקטרוניקה הגלובליות מיישמות תהליכי בקרת איכות מתקדמים ומחמירים לפני יציאת המוצרים ממפעלי הייצור שלהן. המותגים העולמיים גם מראים חדשנות בתחום העיצוב ומציעים מגוון עיצובים, המתאימים לכל סגנון.

 

מהו המזגן המוביל אשר מותקן באלפי בנייני משרדים ודירות בישראל?

אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת מערכת מיזוג איכותית לשנים רבות, הוא בחירה במותג אמין, ותיק ומנוסה, המפתח מוצרים צרכניים במשך שנים ומעניק שירות ללא פשרות.

 

חברת מיצובישי אלקטריק, ענקית מוצרי האלקטרוניקה היפנית הוותיקה, מייצרת מזגנים ביתיים ומסחריים במשך יותר מ-90 שנים ומשווקת בכ-140 מדינות ברחבי העולם. החברה חרטה על דגלה מדיניות של פיתוח מוצרים ירוקים ובאיכות הגבוהה ביותר. מיצובישי אלקטריק מייצרת מגוון עצום של מוצרים, החל ממזגנים, דרך מעליות ועד מעבורות חלל. מיצובישי אלקטריק היא אחת החלוצות העולמיות בפיתוח מוצרים חסכוניים באנרגיה המשתמשים בטכנולוגיה בעלת הזיהום הנמוך ביותר.

 

המזגנים של מיצובישי הם מוצר פרימיום מוביל בתחומו, הנמצא בשימוש נרחב בקרב האדריכלים, יזמי הנדל"ן וקבלני הביצוע המובילים בישראל. לקוחות אשר אינם מוכנים להתפשר על אף פרט בדירה שלהם, בוחרים במזגנים של מיצובישי, המספקים פתרון איכותי וכולל, עם הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר בתחום. המזגנים של החברה מגיעים במגוון עיצובים, על מנת להתאים את עצמם לכל סגנון עיצובי. בנוסף המזגנים מאפשרים גישה נוחה ומיידית לניקוי פנים, ותקן בלעדי להתקנה בחדרי אמבטיה.

בתור מובילה עולמית מבחינת איכות, מיצובישי אינה מתפשרת גם מבחינת בקרת איכות, כאשר כל מגזן שיוצר משערי המפעל נבדק על כל הפרמטרים של תפעול המכשיר, במקום באופן מדגמי הנהוג אצל חברות אחרות.

 

אקון טק, היבואנית הרשמית והבלעדית של מזגני מיצובישי, מציעה ללקוחותיה, הפרטיים והמסחריים כאחד, שירות ייעוץ מקצועי של מהנדסי מיזוג אוויר, אשר מתאימים את הפתרון המושלם עבור כל לקוח בהתאמה אישית לחלל הבית ולצרכים האינדיבידואליים של דיירי הבית או העובדים בבניין.

 

Full Inverter - הטכנולוגיה שבאמת תחסוך לכם בחשמל

טכנולוגיית האינוונטר קיימת בשנים האחרונות במספר דגמים של מותגי מזגנים, אך אין ספק כי מיצובישי מביאה את הטכנולוגיה והיעילות שלה שלב אחד קדימה, עם טכנולוגיית ה-Full Inverter החדשנית.

 

עד להגעת טכנולוגיית האינוורטר, המזגנים פעלו במצב "פועל" או "כבוי" בלבד, כאשר בכל פעם נדלקו מחדש ופעלו בשיא העוצמה על מנת להגיע לטמפרטורה הרצויה. אופן פעולה זה גרם להוצאת אנרגיה רבה, רמת רעש גבוהה ותנודות בטמפרטורת החדר.

 

טכנולוגיית האינוורטר חידשה בכך שהמזגן לא מכבה את המנוע, אלא מגביר ומחליש במעט את התפוקה על מנת לשמור על טמפרטורה יציבה בחלל החדר. עם זאת, מזגני האינוונטר הקיימים בשוק מסוגלים לרדת לכ-50% תפוקה, בעוד שטכנולוגיית Full Inverter המתקדמת של מיצובישי אלקטריק מסוגלת לרדת ל-15% תפוקה – מה שמוביל לחיסכון מקסימאלי בצריכת החשמל, פעולה שקטה בהרבה וטמפרטורה יציבה במיוחד, ברמת דיוק של חצי מעלת צלזיוס.

 

המטרה של טכנולוגיית Full Inverter הייחודית היא חיסכון מקסימאלי בצריכת חשמל, ואווירה נוחה, נעימה וממוזגת בחלל בו פועל המזגן. לראייה, חלק מהדגמים של מזגני מיצובישי מגיעים לרמת יעילות C.O.P של 5.3 – אחד מהנתונים הטובים ביותר בישראל.

 

מערכת VRF – הפתרון החסכוני המושלם לבניינים ולבתים גדולים

מערכת ה-VRF היא מערכת המאפשרת התקנה של מעבה (מנוע) אחד מחוץ לבניין וחיבור של עד 50 יחידות שונות בכל החללים הפנימיים, עם תפוקה שונה לכל יחידה. בבניין משרדים עם כמה עשרות חדרים, מדובר על חיסכון אדיר בשטח רצפה (התקנת מעבה אחד במקום 50) באנרגיה ועל נוחות מרבית עבור העובדים.

 

היתרון המשמעותי של המערכת הוא יכולת ההגדרה האינדיבידואלית של תפוקה וטמפרטורה לכל יחידה - כך שאפשר להגדיר תפוקה נמוכה לחדרים קטנים, תפוקה גדולה לחדר הישיבות, ומקסימום תפוקה לחדר השרתים, למשל.

 

עוד טכנולוגיה הנמצאת במזגני מיצובישי ומאפשרת החיסכון עצום באנרגיה היא Heat Recovery- טכנולוגיה ייחודית הלוקחת אוויר חם הנפלט מפעולת המזגן ומחזירה אותו על מנת לחמם חדרים, חימום מים לדוד, ועוד. המשתמשים העיקריים במערכת זו הם חדרי כושר, בתי מלון וכד', הדורשים חום וקור בו זמנית.

 

אם כן, כאשר מדובר בבחירת מערכת מיזוג איכותית, אמינה וכזו שתישאר בשימוש למשך שנים רבות, אין טעם להתפשר. המערכות של מיצובישי אלקטריק מציעות את כל המאפיינים החדישים והמתקדמים ביותר בתחום מערכות מיזוג האוויר בעולם, ללקוחות פרטיים ועסקיים גם יחד. לצרכנים שחשוב להם איכות, אמינות, ייעוץ ושירות - המזגנים של מיצובישי אלקטריק הם הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר.

 

לפרטים נוספים על מערכות המיזוג של מיצובישי אלקטריק, היכנסו

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד