יפות בנטורל: מלכת היופי ונערת ישראל מוותרות על הסטילטו

כפכפי נוחות במקום נעלי עקב וטבילה פסטורלית בנהר הירדן: צפו בקארין עליה וים קספרס אנשל משנות אווירה ביום צילומים בקיבוץ נאות מרדכי

קרן נתנזון ויץ

|

01.08.16 | 10:00

לאשה - מלכות היופי טבע נאות
כתבת: קרן נתנזון ויץ, צילום: ירון שרון
יום צילומים של מלכת יופי מורכב, בדרך כלל, מסדר פעולות קבוע: השכמה מוקדמת, התייצבות על הסט, עבודה עם מאפרים ומעצבי שיער ואז עמידה ממושכת על עקבים מול עדשת המצלמה.

עכשיו תשכחו את כל מה שאתם יודעים וקבלו הצצה ליום הצילומים הפסטורלי של קארין עליה, מלכת היופי הנבחרת וים קספרס אנשל, נערת ישראל 2016, שהצפינו בשבוע שעבר עד קיבוץ נאות מרדכי, המעוז הרשמי של מפעל טבע נאות.

 

קארין עליה וים קספרס אנשל משנות אווירה. בגדים (מימין): אפרודיטה ולילך אלגרבלי, תכשיטים: בלטו, נעליים: טבע נאות. צולם במכשיר Huawei P9 (צילום: קרן נתנזון ויץ)
  קארין עליה וים קספרס אנשל משנות אווירה. בגדים (מימין): אפרודיטה ולילך אלגרבלי, תכשיטים: בלטו, נעליים: טבע נאות. צולם במכשיר Huawei P9(צילום: קרן נתנזון ויץ)

   

  הזוכות הטריות הוזמנו לדגמן את קולקציית 'טבע ארט' - סדרת כפכפי נוחות הנצבעים בעבודת יד בטכניקה חדשנית ומקבלים טאץ' אישי, כך שכל זוג מיוחד במינו.

  אז כמו שכבר הבנתם, על השלב בו הן עולות על סטילטו אימתני של יותר מעשרה ס"מ הן יכלו לוותר הפעם. מה שכן, משימה מאתגרת אחרת בכל זאת ציפתה להן במהלך הביקור - כשהצטרפו לסדנת ייצור הנעליים, לבשו סינרים והתנסו בעצמן בצביעת העורות והכנת כפכפים עם אמירה אישית.

   

  מוותרות על הסטילטו. קארין עליה וים קספרס אנשל בנאות מרדכי. צולם במכשיר Huawei P9 (צילום: קרן נתנזון ויץ)
   מוותרות על הסטילטו. קארין עליה וים קספרס אנשל בנאות מרדכי. צולם במכשיר Huawei P9(צילום: קרן נתנזון ויץ)

    

   "הפינוק הכי גדול של היום הזה הוא שאת לא צריכה להיות על עקבים. נוח לך, שטוח, טבעי וקליל. זה פינוק מבחינתי", מסכמת קארין עליה את החוויה.

   לאחר סיור בחנות המפעל המפורסמת, כשהן חמושות בזוגות משלהן, ניצלו המלכות את הביקור הפסטורלי לטבילה קטנה בנהר הירדן שעובר בגבולות הקיבוץ.

   איך היום הזה נגמר? בשתי יפות ישנות כל הדרך חזרה למרכז, ברכב ההסעה.

    

   ניצלו את הביקור לטבילה בירדן. קארין עליה בנעלי "טבע ארט". בגדים: אפרודיטה, צולם במכשיר Huawei P9 (צילום: קרן נתנזון ויץ)
    ניצלו את הביקור לטבילה בירדן. קארין עליה בנעלי "טבע ארט". בגדים: אפרודיטה, צולם במכשיר Huawei P9(צילום: קרן נתנזון ויץ)

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד