בלי להכיר אף צעד של ריקוד: כך תאמצי בהצלחה את טרנד הבלט

קולקציות הקיץ והסתיו נותנות השנה מקום של כבוד לעולם הבלט, עם טולים, טוטו ונעלי בלרינה. זה הזמן שלך לאמץ את מראה הבלרינה הענוג או הברבור השחור והדרמטי. ושיהיה לך פלייה-רלווה מוצלח

הילה יחימוביץ'

|

18.07.16 | 10:02

בנחישות של פרימה בלרינה. לובוטן (מתוך האתר הרשמי)
בנחישות של פרימה בלרינה. לובוטן (מתוך האתר הרשמי)

העונה נכנסו המעצבים למוד רומנטי במיוחד והעניקו לעולם הבלט מקום של כבוד בקולקציות הקיץ והסתיו: בית האופנה ג'יאמבטיסטה ואלי שילב בין האלגנטי לבומבסטי עם שכבות של טוטו בלוק עוצר נשימה, מיו מיו ערכו מיקס בין משבצות קוליות למראה בלרינה, לנוון הלכו על לוק "ברבור שחור" וולנטינו הציגו את קולקציית הסתיו הקרובה עם המון טול ונגיעות של ניוד. על המסלול אפילו צפינו בלהקת הבלט של ניו יורק שהתארחה בתצוגה היפהפייה של Opening Ceremony עם קולקציית הקיץ של המותג. בנחישות של פרימה בלרינה, הטרנד הגיע גם לקמפיינים הגדולים ביותר, כשהבולט בהם הוא זה של לובוטן.

 

המון טול ונגיעות של ניוד. תצוגת הסתיו של ולנטינו (צילום: Gettyimages)
  המון טול ונגיעות של ניוד. תצוגת הסתיו של ולנטינו(צילום: Gettyimages)

   

  איך נאמץ את הטרנד?

  כדי לשלב את הטרנד במלתחה האישית, אין צורך להירשם לחוג בלט - כל שצריך הוא פריט אחד שייתן את הטוויסט ללוק כולו: בגד גוף, חצאית טוטו מתוקה, או נעלי בלרינה.

   

  1. חצאית קסטרו, 139.90 ש'; 2. שמלה קאלה, 445 ש'; 3. נעלים פריטי בלרינס, 799 ש'; 4. מחזיק מפתחות תומס סאבו, 250 שקל (צילום: ניר יפה, נטלי זריקר)
   1. חצאית קסטרו, 139.90 ש'; 2. שמלה קאלה, 445 ש'; 3. נעלים פריטי בלרינס, 799 ש'; 4. מחזיק מפתחות תומס סאבו, 250 שקל(צילום: ניר יפה, נטלי זריקר)

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד