חידוש יפה: הפתעה על סט הצילומים של מלכת היופי ונערת ישראל

לא כמו בכל הפקה אחרת: הכירו את הכוכב החדש מיום הצילומים הלא שגרתי של קארין עליה וים קספרס אנשל לחברת Huawei

קרן נתנזון

|

11.07.16 | 09:51

הפקה לא שגרתית המצולמת באמצעות הסמארטפון החדש והמדובר של חברת Huawei, ה-P9. ים קספרס אנשל וקארין עליה (צילום: איתן טל)
הפקה לא שגרתית המצולמת באמצעות הסמארטפון החדש והמדובר של חברת Huawei, ה-P9. ים קספרס אנשל וקארין עליה (צילום: איתן טל)

סטודיו לצילום. בפינה אחת הצלם מסדר את הרקע, בפינה אחרת מלכת היופי קארין עליה ונערת ישראל ים קספרס אנשל עוברות בעמדה טאץ' אפים של איפור מקצועי, סידור שיער ואז התאמת בגדים על ידי הסטייליסטית. כמו תמיד. רק הפעם, במקום מצלמה כבדה ומסורבלת, כל ההפקה מצולמת אך ורק בסמארטפון P9 החדש והמדובר של חברת Huawei. "זו פעם ראשונה שאני עובד ככה וזה לא ייאמן", מעיד צלם האופנה איתן טל, "למעשה, כל אחד יכול להיות כבר צלם. זה זמין, זה בכיס, יכול ללכת איתך לכל מקום. בנוסף, זה זול יותר מלקנות מצלמה שהבסיס שלה מתחיל ב-20 אלף ש'. מדהים שכל קליק שאתה עושה, יכול להחזיק עמודים ודאבלים למגזינים, שערים, פוסטרים ואפילו שילוט חוצות".

 

מתכוננות לצילומים. קארין עליה וים קספרס אנשל (צילום: אביגיל עוזי)
  מתכוננות לצילומים. קארין עליה וים קספרס אנשל(צילום: אביגיל עוזי)

   

  אז תכירו את הכוכב החדש על הסט - ה-P9, שהוא הסמארטפון הראשון שמגיע מצויד בעדשות מבית יצרנית המצלמות Leica Camera AG, ומציע למשתמשים מגוון רחב של חידושי צילום. התכנון המבוסס על שתי מצלמות, הוא מרכיב מרכזי ביכולות הצילום המרשימות של ה-P9, מאחר והוא מביא לידי ביטוי את ביצועי העדשות האופטיות של לייקה, הידועות ברמת הדיוק ולכידת הפרטים שלהן באיכות הגבוהה ביותר בתעשיית הסלולר בעולם.

   

  "עדשות באיכות הגבוהה ביותר בתעשיית הסלולר בעולם". קארין עליה מתנסה ב-P9 (צילום: אביגיל עוזי)
   "עדשות באיכות הגבוהה ביותר בתעשיית הסלולר בעולם". קארין עליה מתנסה ב-P9(צילום: אביגיל עוזי)

    

   מצלמת ה-RGB של המכשיר מצטיינת בלכידת צבע בעוד המצלמה המונוכרומטית מתמחה בלכידת הפרטים השונים בתמונה. שתי המצלמות האחוריות של ה-P9 פועלות יחדיו, על מנת לאפשר למשתמשים ליצור תמונות עתירות פרטים, עומק וצבע. ה-P9 מצויד בטכנולוגיית Hybrid Focus של HUAWEI, לוכד תמונות במהירות, דיוק ויציבות גבוהות ביותר. כמוכן, מצטיין בתיפקודו בתנאי תאורה ירודים מאחר ותכנון המצלמה הכפולה מבטיח לכידה של יותר אור. נוסף על כך, הוא תומך במיקוד של המצלמה המבוסס של שלוש שיטות – לייזר, חישוב עומק וניגודיות – ובוחר אוטומטית את המצב שיפיק את התוצאות הטובות ביותר בכל סביבה נתונה.

    

   ה-P9 מצוייד בשתי מצלמות אחוריות הפועלות יחדיו. ים קספרס אנשל וקארין עליה בתמונה מההפקה (צילום: איתן טל)
    ה-P9 מצוייד בשתי מצלמות אחוריות הפועלות יחדיו. ים קספרס אנשל וקארין עליה בתמונה מההפקה(צילום: איתן טל)

     

    מבחינתך זו הפקה ראשונה כזו, אבל אתה רואה בעתיד צלמים שיסתובבו רק עם המכשיר הזה?

    יש כבר, לראיה צלמי אינסטגרם מצויינים כמו עידו איז'ק, שזו השפה שלהם. אני מופתע מהתוצאות, לא ציפיתי שזה יהיה ככה. יש כאן פונקציות מדהימות, שגורמות לך לתקן דברים לא טובים שעשית. לדוגמא: אתה יכול לבחור נקודת פוקוס אחרי הצילום, כך שאם צילמתי פריים ולא שמתי את כל הפוקוס למשל על התכשיט של הדוגמנית, אלא על הרקע מאחור, גם אחרי הצילום כשהיא כבר הלכה הביתה או החליפה ללוק אחר, אני יכול להזיז את נקודת החדות לפי בחירתי. לשנות דברים בצילום אחרי שיום הצילום נגמר והסט פורק כבר? לא היו דברים כאלו מעולם. עוד פונקציה שיש היא קבצי RAW - אלו קבצים פתוחים, איכותיים וכבדים, לדפוס ופרסום. זה להכניס את כל המצלמות המשוכללות שלנו לתוך הצ'יפ הקטן הזה. כל מי שנמצא איתי על הסט, יכול עכשיו לצלם את אותו הפריים ואפילו טוב ממני, אם רק יש לו את המכשיר הזה."

     

    "המכשיר מאפשר לבצע שינוי בצילומים, גם לאחר שנעשו". ים קספרס אנשל וקארין עליה עם ה-P9 (צילום: אביגיל עוזי)
     "המכשיר מאפשר לבצע שינוי בצילומים, גם לאחר שנעשו". ים קספרס אנשל וקארין עליה עם ה-P9(צילום: אביגיל עוזי)

      

     מלבד הצוות המקצועי, בין לבין גם שתי המלכות בחנו את ה-P9 והתנסו בו. "מאז שנבחרתי, מספר העוקבים שלי באינסטגרם עלה באלפים", העידה מלכת היופי קארין עליה, "מבחינתי הנייד הוא לא רק מכשיר לשיחות, אלא חלק בלתי נפרד מהחיים. מצלמה טובה היא דבר מאד חשוב למי שנמצאת במקצוע הזה, כי ככל שהיא איכותית יותר, גם התוצאה נראית מושקעת בהתאם".

     "זה נכון שהדור שלנו עסוק באובססיית תיעוד עצמי", הוסיפה לדבריה נערת ישראל, ים קספרס אנשל, "אבל מעבר לכיף והקטע החברתי של השיתוף, כל הדוגמניות הכי עסוקות בעולם מטפחות חשבונות ברשתות החברתיות, כי זה עושה להן שירות מעולה מול הקהל שלהן והחברות אותן הן מפרסמות. מי שמתפעלת את זה נכון, הופכת חשבון פעיל לקמפיינים". 

      

     "מצלמה טובה היא דבר מאד חשוב למי שנמצאת במקצוע הזה". ים קספרס אנשל וקארין עליה מאחורי הקלעים של ההפקה (צילום: אביגיל עוזי)
      "מצלמה טובה היא דבר מאד חשוב למי שנמצאת במקצוע הזה". ים קספרס אנשל וקארין עליה מאחורי הקלעים של ההפקה(צילום: אביגיל עוזי)

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד