ריטה ביסון

כרטיס ביקור: עיצוב פנים, בתים, דירות, משרדים ועוד, עשרים שנה בתחום

טלי עמיחי

|

03.07.16 | 13:13

  (צילום: אמיר יהל)

תחום עיסוק:

מעצבת פנים.

 

הבחירות שלי:

עוד בילדותי התעניינתי במבנים מרהיבים, וכשהגיע הרגע לבחור את דרכי המקצועית בחיים, נמשכתי כמגנט לעיצוב פנים. אני עוסקת בתחום בו אין סוף לאפשרויות ולחידושים, והסיפוק הוא עצום.

 

בין הבית לעבודה:

המשרד שלי ממוקם בבית, שם אני יוצרת ומייצרת. מרבית הפגישות נעשות מחוץ למשרד, באתרי בנייה ואולמות תצוגה. אני מקבלת תמיכה מבעלי ומאמי, שעזרו לי בגידול הילדים. ילדיי גדלו לתוך העבודה שלי ומבינים שכשטוב לי – טוב להם.

 

ביני לבין עצמי:

בסופי שבוע ובחגים אני מקיימת מפגשים משפחתיים, מתנתקת מהעבודה ונהנית מחוויית ביחד עם משפחה וחברים, בנוסף אני שומרת על כושר, אוהבת לטייל בארץ ובחו”ל, נהנית מהדברים הקטנים ומטעינה את עצמי באנרגיות כל הזמן.

 

הייחודיות שלי:

הגדולה שלי כמעצבת היא להפתיע את הלקוחות ולגרום להם להתרגש בביתם, בכל יום מחדש. גם כשמדובר בתקציב מוגבל, ניתן להגיע לתוצאות יפות. אינני מגבילה את הלקוחות שלי בכמות הפגישות, ומתאימה את העיצוב באופן אישי, על מנת לייצר את בית החלומות.

 

מעורר אותי:

כל דבר העוסק בתחום העיצוב, תערוכות בארץ ובחו”ל, ביקור במוזיאונים, סופגת השראה מהשתלמויות של חברות שרוצות להציע את מרכולתן עבור שוק המעצבים, מנויה למגזינים רבים ועוקבת אחר תכניות עיצוב.

 

עם הפנים קדימה:

שואפת להרחיב את עיסוקיי ולהשתלב בפרויקטים גדולים ועוצמתיים יותר בארץ ובחו”ל, מלונות בוטיק, אולמות תצוגה, וכל דבר בו חווית האירוח חשובה, כך שאמשיך להטביע את חותמי האישי בכל פרויקט.

 

פרטים ודרכי קשר: משרדים: השוהם 22, תל מונד / עוזיאל 97, רמת גן / רמז 13, נתניה (בניין משרד הפנים). טל’: 050-8214120, 050-5717642 או באתר.

 

פייסבוק: Rita Bisson Interior Design

אינסטגרם: Rita Bisson Interior Designer

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד