מה תמצאו בכרית הסודית של מלכת היופי לשנת 2016?

מהמחנכת בתיכון שהשפיעה על ההחלטה להירשם לתחרות ועד התוכניות שלה לשנת הכהונה המלכותית: כל מה שרציתם לדעת על קארין עליה, הזוכה הטרייה בכתר

איתי א. גורביץ'

|

08.06.16 | 11:48

מסע מלכות היופי לשנת 2016 הגיע לסיומו ביום שני האחרון (6.6) עם בחירת הזוכה המאושרת – קארין עליה, בת 18 מקרית גת, אשר הוכתרה בטקס שנערך מול הים ולעיני הקהל הרחב בנמל תל אביב.

ים קספרס אנשל, בת 18 מהרצליה, זכתה בתואר נערת ישראל. אז מי זאת קארין עליה שגברה על מאות מהממות שניסו את מזלן? קבלו כמה עובדות שיעשו לכם סדר.

 

גברה על מאות אחרות שניסו את מזלן. קארין עליה (צילום: ששון משה)
  גברה על מאות אחרות שניסו את מזלן. קארין עליה(צילום: ששון משה)

   

  לתחרות נרשמה קארין בעודה בכיתה י"ב, במגמת תקשורת, תולדות האמנות ומחול. כלומר, ממש בקרוב תיפרד מספסל הלימודים בבית הספר התיכון.

  תחום המחול מהווה חלק בלתי נפרד מחייה. היא רוקדת היפ הופ, מודרני, קלאסי וג'אז.

  יש לה כ- 2,500 חברים בפייסבוק וכ- 4,000 איש עוקבים אחריה באינסטגרם. נכון לעכשיו, כמובן. ואם אנחנו בעניין של מספרים - אז 1.73 הוא הגובה שלה.

  היא בכלל לא חשבה להירשם לתחרות, עד שהמחנכת שלה בבית הספר שכנעה אותה לעשות את הצעד הגורלי שהוביל לכתר.

  מעבר לקריירת דוגמנות שתתפתח במהלך השנה הקרובה, קארין מתכננת להפוך לשחקנית. גל גדות, מאחוריך!

  היא מנהלת יומן אישי, אותו שומרת בכרית הסודית שלה לצד מכתבי אהבה, תמונות, שרשרת זהב שהייתה שייכת לדודה אריק שנהרג בעת מילוי תפקידו בצבא ועוד כמה דברים אישיים. בעתיד, היא מתכננת להפוך את הכתוב ביומן להצגת יחיד.

   

  המחנכת שלה שכנעה אותה להירשם לתחרות. קארין עליה ברגע הזכייה (צילום: ששון משה)
   המחנכת שלה שכנעה אותה להירשם לתחרות. קארין עליה ברגע הזכייה(צילום: ששון משה)

    

   רגע לפני ההכתרה, שיתפה אותנו במחשבות על רגע הזכייה: "זאת תהיה השנה שלי - הידיעה שאני הולכת להגשים את החלום שלי, לעשות את מה שאני אוהבת, לחוות את התהילה ולהפיק ממנה את המרב לטובת עצמי והקהילה בה אני חיה. לא משנה לאן אלך או באיזה תואר אזכה - תמיד אזכור מאיפה באתי!"

   בדיוק התקשרתם אליה כדי לברך אותה על הזכייה ולא זכיתם במענה? אל דאגה. היא לא מסננת, פשוט יש לה נטייה לשבור את הטלפון שלה. בטעות, כמובן.

   לטובת הרווקים שביניכם – היא פנויה, ועל מנת לכבוש את ליבה נסו להתחבר לאבא שלה, שנחשב לאחד האנשים היקרים והקרובים אליה ואותו היא משתפת בכל מה שעובר עליה, כולל הפרטים הקטנים ביותר.

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד