צילום: סם יצחקוב

אודליה ביצ'צ'ו

נטורופתית N.D וקואצ'רית, מומחית לשיטות הרזיה ודיאטה בהתאמה אישית

מדור פרסומי

|

05.06.16 | 14:36

״אני מאמינה ששם המשחק בחיים וגם בעסקים הוא התמדה! ממש כמו בתזונה מי שמתמיד בנחישות ובעקביות מגיע לתוצאות״
״אני מאמינה ששם המשחק בחיים וגם בעסקים הוא התמדה! ממש כמו בתזונה מי שמתמיד בנחישות ובעקביות מגיע לתוצאות״

איך הכל התחיל?

אני נטורופתית מוסמכת וקואצ'רית, מומחית לשיטות הרזיה ודיאטה בהתאמה אישית. מנחת קבוצות להרזיה ואורח חיים בריא. בשנה האחרונה הגשתי את תכנית הרדיו "תזונה, בריאות ומה שביניהם", בתוכנית ראיינתי אורחים שונים העוסקים בתחום הבריאות ונתתי טיפים להרזיה ואורח חיים בריא. כבר 12 שנים שאני חיה ונושמת את התחום הזה. נטורופתיה בעיני היא שילוב של גוף, נפש ורוח. כדי לעשות שינוי חיצוני צריך לעשות שינוי פנימי. זה אפשרי תוך עבודה על דפוסי התנהגות והתייחסות גם לסביבה החיצונית שאנו יוצרים לעצמנו והתאמת התנאים הפיזיים והרגשיים שיאפשרו את השינוי המבוקש.

 

מאז שהפכתי לאימא אני מבינה אפילו יותר את הקושי בו מתמודדות נשים הנדרשות לתמרן בין קריירה ומשפחה, ובמקביל, לשמור על בריאותן ומשקלן. לכן בחיי ובעבודתי אני נעזרת במגוון דרכים ושיטות שמטרתן להביא לתוצאות הטובות ביותר מבלי לשכוח את העיקר- הקשבה פנימית לעצמך ולגופך.

 

מה ייחודיות השירות אותו את מעניקה?

בקליניקה שלי ההסתכלות היא מעבר לבדיקות דם, משקל ותפריט תזונה סטנדרטי. אני מתאימה את התפריט עד לרזולוציות הכי גבוהות שאפשר, בונה אותו ע"פ סדר היום של המטופל שלי, בהתאם להעדפות האישיות שלו ולתנאים בו הוא נמצא. בין אם הוא עובד מהמשרד או מהבית ובין אם רוב היום מתקיים בפגישות בחוץ. בנוסף אני מתאימה את התפריט בהתאם למסעדות בהן אתם מתכננים לבקר במהלך השבוע וכמובן שמתייחסת לתזונה לפני ואחרי אימון כושר ונותנת התוויות ביחס לשעות השינה והערות. כדי שהתהליך יעבור בקלות ובהנאה אני נותנת למטופלי מתכונים דיאטטיים ודואגת שהדיאטה לא תשעמם ותביא לידי התמדה לאורך זמן. מעל הכול, אני מאמינה בהקניית כלים פרקטיים שיביאו ליישום עקרונות הדיאטה באופן הכי קל ופשוט. בגלל שבאופי שלי אני פרפקציוניסטית, אני מודעת לחשיבות הרבה של תכנון וארגון, ומציידת את מטופלי בכלים טכניים מעולם הקואצ'ינג. כלים שמטרתם להקל עליהם את היישום, תוך הצבת מטרות ויעדים ריאליים.

 

בימים אלו, צפויה להיפתח סדנה מעשית לאורח חיים בריא והרזיה, שבה מרוכזים היסודות החשובים והמשמעותיים ביותר לביצוע ויישום השיטה שבה אני דוגלת. הסדנה תתקיים אחת לחודש בת"א וביישובים נוספים במרכז. בריאות כדרך חיים זו סיסמא נהדרת, אך השאלה האמתית היא איך מיישמים זאת בפועל באופן שלא דורש מאתנו מעבר ליכולות שלנו ולגבולות הזמן שיש לנו. אלא להפך, באופן שיסייע לנו לחסוך בזמן ובכסף ויאפשר לנו להגיע ליעדים הבריאותיים שלנו. ביניהם כמובן גם הירידה במשקל והיכולת לשמור על כך.

 

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

בשעות הפנאי אני רצה ומקפידה על פילאטיס מכשירים פעמיים בשבוע. כשאני מתאמנת מגיעים אליי הרעיונות הכי טובים שיש. לפני כשנתיים וחצי עשיתי חצי מרתון, פשוט יצאתי לריצה הקבועה שלי של 10 ק"מ מוקדם בבוקר והמשכתי לרוץ. בשלב מסוים בדרך הריצה הופכת למעין מדיטציה, המחשבה הופכת להיות בהירה וצלולה ואין תחושת שחרור נעימה מזאת. כיום יש לי תינוק בן שנה ו-5 חודשים ומרבית פעילות הפנאי שלי היא לשחק אתו בג'ימבורי ולרוץ אחריו בגינה.

 

שאיפה מקצועית לעתיד

להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ולהפיץ את האמונה שלי שהכול אפשרי, אם רק נעז ונהיה נאמנים לעצמנו. קיים בי רצון חזק להמשיך לפתח שיטות יעילות להרזיה בריאה ושפויה, כמו כן אני רוצה להוציא לאור אפליקציה חכמה שתלווה את המשתמש ותסייע ביישום הדרך לאורח חיים בריא. יש לי עוד הרבה רעיונות ושאיפות בתחום.

  

הקליניקה בתל ברוך צפון, תל אביב 052-3989024, 077-2259352 או באתר או במייל  או בפייסבוק - אודליה ביצ'צ'ו, נטורופתית – N.D.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד