עו״ד מיכל אדלר

עורכת דין, סופרת ומאמנת אישית ועסקית

מדור פרסומי

|

05.06.16 | 13:28

״רק תחלמו ותאמינו בעצמכם. כל מציאות מתחילה מחלום, כל הצלחה מתחילה מרצון פנימי. רק אנחנו אחראים על הגשמת החלומות שלנו ורק אנחנו יכולים לבטלם על ידי פחד או חוסר אמונה. תעזו!״
״רק תחלמו ותאמינו בעצמכם. כל מציאות מתחילה מחלום, כל הצלחה מתחילה מרצון פנימי. רק אנחנו אחראים על הגשמת החלומות שלנו ורק אנחנו יכולים לבטלם על ידי פחד או חוסר אמונה. תעזו!״

איך הכל התחיל?

את דרכי כעורכת דין התחלתי במשרד הי-טק כיועצת משפטית ובמשך השנים פתחתי משרד העוסק בתחום האזרחי- מסחרי. כיום, ישנו עיסוק עיקרי נוסף אשר מתרכז בפן אחר, קרוב יותר אל ליבי והוא עיסוקי כסופרת. ספרי הראשון "יהלום" ראה אור לפני כשנה והפך להצלחה גדולה מאוד. לאחר מכן, פורסם ספרי השני "פוקר פייס" שזכה גם הוא בתואר "רב מכר" וממש לאחרונה ראה אור ספרי השלישי, המשכו של "פוקר פייס" העונה לשם "מלכה לב אדום".

 

ספרי הם רומנים ארוטיים, עם דגש רב על עוצמתה של האישה, עד כמה היא חזקה ולא מובלת או נשלטת. האישה היא זו שמכתיבה את העלילה והמסרים בספרי הם בעלי רובד עמוק מאוד.

 

חוויתי המון בחיי, אספתי המון כאבים וחוויות מרגשות וכשנפתחה הדלת לז'אנר הרומנים האירוטיים הרגשתי שנעשה עוול עצום לדמויות הנשיות המוצגות שם בצורה מאוד נמוכה ומשפילה. רציתי לקחת את הז'אנר הזה ולהפוך אותו לראוי, לבעל לגיטימציה. להראות שגם לאישה משכילה ואיכותית מותר להנות מהתכנים הללו ואף להיות גאה בהם. אין שום פסול לרצות ולחלום אהבה ובטח שאין פסול בלכתוב אותה. אני גאה בכל מילה שנכתבה על דפי ספריי ועדין חולמת שהאהבה כמו זו שאני כותבת קיימת במציאות, אהבה ללא גבולות.

 

מה ייחודיות השירות אותו את מעניקה?

מבין כל עיסוקי אני גם מאמנת אישית ועסקית. מידי שנה אני מקבלת אלי שש נשים (לפעמיים גם גברים, במידה והדבר מרגיש נכון) כאשר לעיתים אלו נשים שחוות משבר אישי ומחפשות את הדרך לצמוח ממנו ולעיתים אלו נשים שמרגישות שהן רוצות לפרוץ בפן העיסקי אך לא יודעות איך.

 

אנו בוחרות אחת את השנייה ויחדיו יוצאות להרפתקה מופלאה של העצמה, מציאת דרך חדשה להצלחה שלה, התפתחות אישית ועסקית ומציאת הדרך לקידום ופיתוח. עיקר עבודתנו המשותפת היא למצוא יחד את הדרך להיות מאושרת, מאושרת באמת.

 

מה את אוהבת לעשות ברגעי הפנאי?

לכתוב, לקרוא, לצבור חוויות, להגיע למקומות חדשים ובעיקר לבלות את זמני סביב האנשים הנמצאים עמוק בליבי.

 

שאיפה מקצועית לעתיד

שואפת להמשיך לכתוב ותוך כך גם לפתוח דלת לז'אנרים מסוג אחר, להמשיך ולמצוא חלומות חדשים להגשים, לפגוש אנשים מיוחדים בחיי שבכל יום ילמדו אותי דבר שלא ידעתי ובעיקר, חולמת ושואפת להישאר אני וללמד אחרים שזה כל מה שהם זקוקים לו על מנת להיות מאושרים, להישאר נאמנים לעצמם.

  

בטלפון 052-5267222 או בפייסבוק michal adler.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד