רגע לפני התחרות: 16 דברים שלא ידעתם על המועמדות לכתר

מי הבת של אילנית לוי, מי מתכננת להיות פרופסור למתמטיקה ומהו ממוצע הגבהים של הבנות? כל מה שרציתם לדעת על נבחרת המתמודדות לתחרות מלכות היופי

איתי א. גורביץ' וקרן נתנזון

|

19.05.16 | 07:15

16 עובדות על הנבחרת. שורה עליונה מימין: אורטל חדאד, אלונה אליוחין, בקי וסטפריד, חן גולצמן, טניה קיטין, ים קספרס אנשל, נעומי פסחוב, נעמה דיוטש. שורה תחתונה מימין: סטפני חנטיס, פולינה טרובין, צליל רובין, קארין עליה, רומי לוי, רומי נסט, רינת ג'אן, שי ברקוביץ. (צילום: נוי קירילובסקי)
16 עובדות על הנבחרת. שורה עליונה מימין: אורטל חדאד, אלונה אליוחין, בקי וסטפריד, חן גולצמן, טניה קיטין, ים קספרס אנשל, נעומי פסחוב, נעמה דיוטש. שורה תחתונה מימין: סטפני חנטיס, פולינה טרובין, צליל רובין, קארין עליה, רומי לוי, רומי נסט, רינת ג'אן, שי ברקוביץ. (צילום: נוי קירילובסקי)

אחרי שהצצנו בחשבונות האינסטגרם שלהן, חקרנו את החושים האופנתיים והתמכרנו לחיים מלאי גלאם וביקיני - כפי שהם מתועדים בעמוד הפייסבוק של תחרות מלכת היופי, אנחנו מוכנים להיכרות מעמיקה יותר עם נסיכות היופי שלנו. כדי לעמוד במשימה, הכנו עבורכם כמה עובדות חשובות שיעזרו לכם להשלים את התמונה.

 

 

 

1. 19.5 הוא הגיל הממוצע של חבורת המהממות שלנו. הכי צעירונת – נעומי פיסחוב שרק בחודש יולי הקרוב תחגוג 18. המבוגרת האחראית – סטפני חנטיס, שנושקת ל- 22.

 

2. בורכנו בנבחרת ספורטיבית במיוחד שנוגעת במגוון תחומים – זומבה, פילאטיס, אימוני כוח, טניס, ריצה, רכיבה על סוסים, כדורגל, התעמלות אמנותית ועוד. לא פלא שכולן חטובות בצורה מעוררת קנאה.

 

 

 

3. חלק מבנות הנבחרת הספורטיבית שלנו לקחו את התחביב כמה צעדים קדימה וייצגו את המדינה בתחרויות מעבר לים, בהן אלונה אליוחין כטניסאית נבחרת ישראל בעברה ונעומי פיסחוב העוסקת באתלטיקה קלה ומתמחה בקפיצה לרוחק וקפיצה משולשת.

 

4. מלכות יופי משחקות בברביות? הצחקתם כמה מהבנות שלנו, וזה כולל את אלונה אליוחין שלמדה בתיכון מכונאות רכב ורובוטיקה, את אורטל חדאד שמתכננת להיות פרופסור למתמטיקה, את פולינה טרובין ששירתה כמכונאית ראשית וסגנית מפקד ספינה בחיל הים ואת שי ברקוביץ', שאמנם מעידה על חיבה לצבע הוורוד בגלל האופטימיות שבו, אך לא מתכננת לעטוף את עצמה בפריט לבוש וורדרד כלשהו.

 

5. כשתכירו את אמה של רומי לוי, אתם צפויים להפתעה מבלבלת. קוראים לה אילנית לוי והיא תספר לכם שהשתתפה בתחרות מלכת היופי לשנת 1986. ולא, אין לה קשר לאילנית לוי אחרת, שקטפה את הכתר 15 שנים מאוחר יותר.

 

6. חן גולצמן היא המתולתלת היחידה ברשימת המועמדות. ומסתבר שאלה לא נולדו יחד איתה וכבשו את ראשה רק בכיתה ח'.  

 

7. 1.74 הוא הגובה הממוצע של הנבחרת, כאשר בראש הפירמידה ניצבות צליל רובין ואלונה אליוחין עם 1.81 ובתחתית, עם 1.70 – בקי וסטפריד, רומי לוי וטניה קיטין.

 

 

 

8. מלכות יופי חיות על חסה? לא במקרה של רינת ג'אן שאופה עוגות מדי שישי ומתענגת על הניחוחות, נעומי פיסחוב שמתגרה בנו עם סיפור על חפיסות שוקולד שזוכות למקום קבוע על השידה שליד המיטה או של רומי לוי שמעידה על חולשה לג'חנון. אנחנו העלינו 3 קילו רק מלכתוב על זה ולפנטז על משהו מתוק.

 

9. 50:50 הוא היחס המאפיין את מצבן של הבנות לגבי מחויבות למסגרות. 4 מהן כפופות לחוקי צה"ל - אורטל חדאד, נעמה דויטש, רומי נסט ושי ברקוביץ'. 4 אחרות – קארין עליה, ים קספרס אנשל, רומי לוי ונעומי פיסחוב – מג'נגלות בין מבחני בגרות של סוף י"ב להכנות לקראת התחרות. 8 הנותרות, כפי שהבנתם, כבר נהנות מעולם בו הן קובעות את כל החוקים.

 

10. קיבוץ גלויות זה אנחנו! 5 מן המועמדות הסופיות נולדו במדינות חבר העמים ועלו בילדותן לארץ – אלונה אליוחין, בקי וסטפריד, סטפני חנטיס, פולינה טרובין וטניה קיטין. אחת נוספת, נעומי פיסחוב, הגיעה אלינו מבלגיה.

 

 

 

11. תגידו מזל טוב לרינת ג'אן, שהתארסה לאחרונה לבן זוגה בשנתיים וחצי אחרונות. היא, בעצם, ה"תפוסה רשמית" היחידה ברשימת היפיפיות שלנו.

 

12. יש לנו שתי מוסיקאיות פוטנציאליות – נעומי פיסחוב, חברה בהרכב מוסיקלי, וקארין עליה שמרגשת את האוזן בנגינה בגיטרה.

 

13. כולנו חולמים על קריירה מעבר לים, אך יש כאלה שכבר החלו בצעדים הראשונים בדרך אל ההצלחה הגדולה. רומי נסט, למשל, מחזיקה ברזומה קטעי עיתונות בשפה הגרמנית, אשר דיווחו על השתתפותה בתצוגות בשבוע האופנה בברלין ועל כך שפתחה תצוגה מתוקשרת שנערכה לאחרונה לרגל חגיגות 50 שנות יחסים מהממים בין ישראל לגרמניה.

 

14. לפני שתאשימו את תעשיית הבידור בתל אביביות יתר, כדאי שתדעו שאין לנו ולו מועמדת אחת מתל אביב.

 

15. משפחה זה דבר מורכב, רובנו נגיד. חכו עד שתכירו את המשפחה של ים קספרס אנשל, המורכבת מחמישה אחים מאבא אחד וארבע אמהות שונות. כולן מסתדרות מצוין ביניהן, תודה ששאלתם.

 

16. ל- 3 מתמודדות זו אינה ההתנסות הראשונה בתחרויות יופי - אלונה אליוחין, שבגיל 14 לקחה חלק בתחרות נערת השנה והצפון, חן גולצמן, המחזיקה בתואר סגנית מלכת היופי של הדרום ופולינה טרובין שזכתה בגיל 14 במקום שני בתחרות מיס צפון.

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד