צילום: סם יצחקוב

חלי ישראלי: מעצבת לכם את החלומות

תגידו לה בדיוק מה החלומות והשאיפות שלכם והיא תעצב לכם את הבית המושלם בדיוק עבורכם. כשתסיים, תעצב לכם גם את המשרד

מדור פרסומי,

|

21.04.16 | 20:53

"בכל פגישה עם לקוח חדש אני בעצם מתרגמת את חלומו הלכה למעשה. אני מאמינה שכל אחד יודע מה הוא רוצה, בתחושה, בצבע או ברעיון. החזון שלי הוא להגשים זאת בדרך הקלה והנעימה ביותר, האסתטיקה והיופי שבטבע הם מקור ההשראה שלי לבניית חללים הרמוניים".

 

חלי ישראלי, מעצבת פנים מובילה מזה כעשור, החלה את דרכה המקצועית כמשווקת פרויקטיים בתחום הנדל"ן ותוך כדי מהלך המכירה, נטתה להתאים ולשנות את תכנון הדירה על פי טעמם וצרכיהם של לקוחותיה. שם למעשה גילתה את אהבתה וזיקתה לתחום עיצוב הפנים וזאת בזכות הלקוחות שאכן יישמו את עצותיה לתכנון ועיצוב הדירה. במהרה החלה ללמוד עיצוב פנים, עברה הכשרות והשתלמויות בניו יורק ומאז הפכה למעצבת פעילה.

 

"בגלל שבאתי מנדל"ן ומפרוייקטים, יש לי את הניסיון של השטח. הקירבה לאתר, לאנשי המקצוע והבנת השפה המקצועית שלהם, מקנה לי יתרון שאין למעצבת מתחילה. אני אוהבת את המגע עם השטח ועם החומר ועד היום השטח הוא אהבתי הגדולה".

 

ייחודה בא לידי ביטוי בשירותי תכנון, עיצוב פנים והומסטייליינג בסגנון כפרי, כפי שהיא אוהבת לכנותו "פרובנס ישראלי". כלומר: יניקה מהשורשים של אירופה הכפרית תוך שילוב והתאמה לארץ החמה שלנו. שאיפתה של חלי הינה להגשים את חלומות לקוחותיה, שירצו לשוב הביתה וירגישו כמי שבחופשה שאינה נגמרת.

 

"הלקוחות מגיעים אלי עם חששות רבים כי שיפוץ הוא מבחינתם הרבה סימני שאלה וכניסה לתחום שהם לא מכירים. זה בסדר גמור כי מעבר מגורים ותהליך של שיפוץ מלא זה משהו שקורה פעם או פעמיים בחיים. עבורי זו המציאות היומיומית ומאחורי כבר עשרות פרוייקטים. אני תמיד נהנית לשמוע כשהלקוחה אומרת לי שהיא נהנתה מהדרך, מהמסע ולא רק מהתוצאה".

 

חשוב לזכור, עבודת מעצבי הפנים תובענית ודינמית. הם חשופים מול הלקוחות, הספקים ואנשי המקצוע. חלי מספרת שבזמנה החופשי ברגע של שקט, היא אוהבת לשבת בבית ולשמוע מוזיקה טובה, לצאת עם בן זוגה לסופשבוע ושם פשוט לכבות את הסלולר. למעשה היא מטעינה מצברים מחדש ומוכנה לפרוייקט הבא שלה.

 

לסיום, שאיפתה המקצועית בעתיד, היא כמובן להמשיך ללוות משפחות בתהליך הלא פשוט של בניית הבית שלהם. אך חלי אינה רוצה שהתחום שלה יישאר רק בביתם, חלום המטרה שלה לעבוד בין היתר גם על חללי העבודה והמשרדים שלהם. "משרדים, במיוחד בהי טק, מעוצבים בסגנון מודרני - תכליתי וקר. לשמחתי בשנתיים האחרונות גם מנכ"לים התחילו להפנים שככל שהמשרד ישדר יותר חמימות ביתית, כך גם העובדים ירצו לשהות בו יותר. לאחרונה עיצבתי כמה משרדים של חברות הי – טק בסגנון ביתי חם ואני מקווה שזה מצביע על היפוך מגמה".

 

לאתר של חלי ישראלי .

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד