יום בחיי גלית גוטמן בלנז'רי: "אני דוגמנית כי אני זקוקה לאהבה"

נצמדנו לגוטמן באחד מימי הצילום המרגשים והרגישים בחייה - קמפיין הלבשה תחתונה בגיל 43. בלעדי: צפו בכל הדרמות שהתחוללו על הסט ומאחורי הקלעים

איתי יעקב

|

19.04.16 | 09:24

יום בחיי גלית גוטמן בהלבשה תחתונה (צילום: ירון שרון, עריכה: עריכה: נגה מימראן)
צילום: ירון שרון,עריכת תוכן: ניר אבידן סלע, עריכה: נגה מימראן
"התחושה היתה שיש תקרת זכוכית שצריך לשבור". גלית גוטמן לבוניטה דה מאס (צילום: עידו לביא)
"התחושה היתה שיש תקרת זכוכית שצריך לשבור". גלית גוטמן לבוניטה דה מאס (צילום: עידו לביא)

זו כבר שעת צהריים מוקדמת, וגלית גוטמן עומדת חסרת מנוחה במרכז הסטודיו של צלם האופנה עדו לביא. חמש שעות חלפו מאז הגיעה ראשונה ליום הצילומים למותג ההלבשה התחתונה בוניטה דה מאס, וגוטמן עדיין מאוד לא מרוצה מהתוצאה. השיער נפוח מדי, התאורה לא מחמיאה מספיק, העצבים מתרופפים, והיא האדם הכי פחות לבוש על הסט. "בדרך כלל יש אסיסטנט אחד על הסט - היום יש שלושה", היא ספק צוחקת, ספק מסבירה את חוסר הנוחות שהיא חשה כשהיא ניצבת מול המצלמות וכל הנוכחים בסטודיו בנעלי עקב וסט תחרה לבן של חזייה ותחתונים.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

"זה השלב שבו אני שואלת איפה הבגדים", היא מוסיפה בחיוך, וממשיכה להתמסר לעדשה של לביא רק לאחר שהשליטה חוזרת לידיה, ויום הצילום שהתחיל בפיצוץ ודרמה מתחיל לקבל קצב.

 

"זה השלב שבו אני שואלת איפה הבגדים" (צילום: עידו לביא)
  "זה השלב שבו אני שואלת איפה הבגדים"(צילום: עידו לביא)

   

  ההודעה על מינויה של הדוגמנית בת 43 לפנים ולגוף של המותג, זכו לכותרות בתקשורת, לא מעט בשל הטיימינג בו פרצה, שבועיים לאחר שמדינה שלמה נחלקה לשתי עמדות - איילת זורר vs גולברי.

   

  "התחושה היתה שיש תקרת זכוכית שצריך לשבור אותה", אומרת גלית ממרחק הזמן שחלף מאותה סערה ציבורית. "זה לא כל כך טבעי בארץ שאני ממשיכה לעבוד, ושאישה בגילי בכלל מדגמנת".

   

  "זה לא כל כך טבעי בארץ שאני ממשיכה לעבוד, ושאישה בגילי בכלל מדגמנת" (צילום: עידו לביא)
   "זה לא כל כך טבעי בארץ שאני ממשיכה לעבוד, ושאישה בגילי בכלל מדגמנת"(צילום: עידו לביא)

    

   בהמשך, כפי שתוכלו לצפות בכתבת הווידאו, מספרת גלית כיצד בגיל 27, מיד לאחר שהפכה לאם טרייה לשירה, כיום בת 16, רצו לפסול אותה מקמפיין הלבשה תחתונה, כי איך בכלל ייתכן שאמא תדגמן?

    

   מאז המקרה ההוא, סירבה גוטמן, לדבריה, להתערטל עבור חברות לנז'רי מקומיות. עם בגדי ים, לעומת זאת, לא היתה לה בעיה. "אולי אני יותר פרימיטיבית ממה שנדמה לי", היא מסבירה.

    

   "שני האחים שלי היו יותר מוצלחים ממני" (צילום: רפאל לוי)
    "שני האחים שלי היו יותר מוצלחים ממני"(צילום: רפאל לוי)

     

    מה הביא אותה להשיב בחיוב דווקא לבוניטה דה מאס ובגיל 43? "כשקיבלתי את ההצעה אמרתי לסוכן שלי, 'מצחיק, אבל זה לא יקרה'", היא נזכרת, "ואז אמרתי, אני אשאל את יגאל (אהובי, בן זוגה, א"י), והוא יגיד לא. אבל יגאל אמר, 'יש בך משהו שלא יכול לצאת זול, אז למה לא?'. אני אגיד לך למה לא: המקום הזה של לקבל את ההכשר על איך שאני נראית, שהייתי צריכה אותו המון שנים כדי להבין שאני מספיק יפה, חכמה וטובה, כבר די מאחוריי, וזה היה בעבודה קשה מאוד. אחר כך שאלתי גם את שירה, שהיא בת 16 בגיל ההתבגרות, שאמרה לי: 'אימא, מי יכולה לסרב לכזאת הצעה?' ואז היא הוסיפה משפט יפה: 'אין הרבה שיכולות לעשות את זה חוץ ממך'".

     

    "אולי אני יותר פרימיטיבית ממה שנדמה לי" (צילום: רפאל לוי)
     "אולי אני יותר פרימיטיבית ממה שנדמה לי"(צילום: רפאל לוי)

      

     גוטמן לא מצליחה לספק אמירה חד משמעית על ההחלטה לעשות את הקמפיין, אבל היא בהחלט אומרת כי בתוך תוכה, מתחת לעיניים הכחולות ולתוספות השיער הבלונדיניות, עדיין מסתתרת אותה ילדה שזקוקה מהסביבה לאהבה אינסופית.

      

     גלית גוטמן מול המצלמה של עדו לביא (צילום: רפאל לוי)
      גלית גוטמן מול המצלמה של עדו לביא(צילום: רפאל לוי)

       

      "הבחירה לדגמן לא קרתה סתם. תמיד הייתי זקוקה ליותר תשומת לב, שיחבקו אותי ושיראו אותי", היא אומרת ברגע של כנות לב שברירית. "שני האחים שלי היו יותר מוצלחים ממני: האחד היה תלמיד טוב ממני, והשני יפה יותר. הייתי צעירה ממנו בשנה וחודש, ואני זוכרת שכולם אמרו, חבל שהבן יצא כל כך יפה והבת לא. לכן אני מאמינה שהדוגמנות מגיעה אצלי ממקום של מישהי שצריכה את האקסטרה אהבה. מישהי שצריכה שיראו אותה".

       

      ואיך נראה יום בחיי גלית גוטמן כמגישת טלוויזיה?

      לחצו כאן וצפו בגלית מהיקיצה ב-04:00 בבוקר ועד האורח הראשון באולפן
      לחצו כאן וצפו בגלית מהיקיצה ב-04:00 בבוקר ועד האורח הראשון באולפן

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד