צילום: סם יצחקוב

התחדשות אסתטיקה ויופי

בואו להתחדש ולפתוח את העונה יפים יותר. הסרות שיער בלייזר עושים ב״התחדשות״. מכון בוטיק בקדמת הטכנולוגיה

מדור פרסומי

|

13.04.16 | 21:09

התחדשות אסתטיקה ויופי, הינו מרכז להסרות שיער המתקדם ביותר בישראל, המשלב את קדמת הטכנולוגיה להסרות שיער בלייזר, לצד טיפולי קוסמטיקה מגוונים, לנשים ולגברים כאחד. הסרות השיער נעשות במכשיר לייזר המוביל בעולם כיום בשם Vectus, אשר זכה להכרה בינלאומית: מדובר על מכשיר לייזר דיגיטלי, בעל יכולת אבחון של העור באמצעות אפליקציות טכנולוגיות מובנות, דרכן ניתן לאבחן את המלנין בעור ולהתאים את הטיפול והפרמטרים השונים לכל מטופל באופן אינדיבידואלי וברמה הגבוהה ביותר. כבר מהטיפול הראשון ניתן להבחין בהרס של תאי השערה - המתקבל מאופטימיזציה בין רוחב הפולס לעוצמת אנרגיה מדויקת הדרושה לכך. במכשיר ישנה מערכת קירור כפולה, המאפשרת לעבוד בעוצמות גבוהות ובמהירות רבה. המכשיר מונע כוויות בזכות התאמתו האישית לגוון העור של המטופל. הוא מקצר באופן משמעותי את משך הטיפול ואת מספר הטיפולים הדרוש בסדרה. בגולת הכותרת, הן התוצאות שמתקבלות באופן מידי ומצליחות להפתיע את כל המטופלים! בכך ניתן לחסוך כסף רב וזמן מיותר על טיפולים ארוכים ומתמשכים.

 

לרגל עונת האביב מושקים מבצעים שווים ב"התחדשות אסתטיקה ויופי", על הסרות שיער בלייזר, ולכם זוהי הזדמנות נהדרת להכין את גופכם לקיץ, להיות חלקים ויפים מעכשיו ולתמיד. המכשיר מאושר ע"י ה-FDA האמריקאי, נעשה בו שימוש במכוני אסתטיקה מובילים בכל העולם והוא מומלץ על ידי עשרות אלפי מטופלים מרוצים.

 

"התחדשות - אסתטיקה ויופי", הינו מכון בוטיק עם אווירה נעימה ופרטית, הלקוח תמיד במרכז, כל הטיפולים מתבצעים בפיקוח מלא ע"י קוסמטיקאיות שעברו הכשרה מקצועית מחמירה לטיפול במכשיר הלייזר Vectus.

 

טיפולים נוספים במכון: טיפולי פנים פרא-רפואיים, מזותרפיה, מיטת שיזוף, מניקור, מניקור ג׳ל, פדיקור ועוד.

 

Vectus - המכשיר הטוב בעולם להסרת שיער בלייזר!

 

  • אבחון גוון העור של המטופל והתאמת הפרמטרים של הטיפול באופן אישי.
  • בטיחות מקסימלית מערכת קירור כפולה המונעת כוויות.
  • חוסך זמן וכסף רב מקצר משמעותית את זמן הטיפול וכמות הטיפולים הדרושה.
  • תוצאות מידיות כבר מהטיפול הראשון.

 

התחדשות אסתטיקה ויופי, ז'בוטינסקי 5, רמת גן. התחדשות - פייסבוק או באתר. 03-7307030.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד