הטיפ המנצח שלי

הצטרפנו ליום צלומים לכתבה במגזין "לאשה", המסקרת ארבע נשים מצליחות. פגשנו אותן על הסט, וקיבלנו מהן טיפים ועצות טובות לחיים

מימין: דיאנה רז, נורית קלאוזנר, יעל גיל ויוליאנה ריסקוף (צילום: איתן טל)
מימין: דיאנה רז, נורית קלאוזנר, יעל גיל ויוליאנה ריסקוף (צילום: איתן טל)
לאשה סטילטו 2016
צלום וידאו :ירון שרון, עריכה:רונה פפר, בימוי וראיונות:סימה שושן, צלום סטילס:איתן טל

"הטיפ המנצח שעובד לי תמיד עם הלקוחות שלי זה להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך. כשאת הגרסה הטובה ביותר של עצמך את מצליחה בכל תחום בדייטים , עם גברים, חתונה וכמובן  גם באמהות", מספרת דיאנה רז, מאמנת נשים זוגית ליצירת זוגיות.

 

בתחום האופנה, הטיפ המנצח שנורית קלאוזנר כהן, מחיפה, מעצבת אופנה ובעלת שני בוטיקים לבגדי מעצבים בקרית מוצקין ובקרית טבעון ,ZENUKA, מעניקה ללקוחות שלה, הוא לא ליפול לטרנדים אופנתיים אלא תמיד להרגיש טוב ונוח עם הבגד, אבל עם זאת תמיד להישאר פתוחה לדברים חדשים.

 

בתחום העיצוב, מעדכנת יוליאנה ריסקוף, אדריכלית ומעצבת פנים, שבנוסף עוסקת בהום סטיילינג. "אני מייעצת ללקוחות שלי זה קודם כל להבין מה אתם אוהבים ולתת לי לעזור לכם לממש את החלומות שלכם".

 

יעל גיל, עורכת דין לענייני משפחה, מייעצת לכל לקוחותיה, לנסות להגיע להסכמים בדרכי שלום לפני כל דבר אחר ורק אם כלו כל הקיצים לפנות לערכאות משפטיות. בנוסף היא מחדדת :"לצד זאת, חשוב לא לוותר על דברים שהם מאוד מאוד משמעותיים כי זה עלול פגוע באיכות החיים שלנו בהמשך הדרך.

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד