יום של אהבה: ביקור במפעל בים המלח להשקת סרום לגילאי 40+

קארין ארד נסעה עד ים המלח בתקווה למצוא סוף סוף את המוצר שיעלים כל קמט, וחזרה עם הבנה עמוקה יותר של בוץ ואפילו שיפור מסוים ברמת הגמישות של העור

קארין ארד

|

20.03.16 | 10:05

חמושה בחלוק, כובע פלסטיק ומשקפי שמש, יצאתי ללמוד על הסרום החדש
חמושה בחלוק, כובע פלסטיק ומשקפי שמש, יצאתי ללמוד על הסרום החדש
המעבדות ומפעל אהבה, במרחק פסיעה מים המלח (צילום: קארין ארד)
המעבדות ומפעל אהבה, במרחק פסיעה מים המלח (צילום: קארין ארד)

כחוקרת ביוטי מסורה, אספתי את עצמותיי החורקות בשעה שש בבוקר ויצאתי למסע של יום בחברת אהבה, לחזות בבוץ הפלא שכל העולם (ובמיוחד הסינים, מתברר) קונה מישראל. אחרי שלוש שעות נסיעה מצאתי את עצמי עומדת בחלוק, כובע פלסטיק ומשקפי שמש, כי עדיין לא לגמרי התעוררתי, בסיור במעבדות אהבה ומפעל הייצור הממוקמים שניהם במרחק פסיעה מים המלח. על רקע הנוף המפורסם שנשקף מחלון המעבדה, קיבלתי הסבר מפורט על תהליכי הייצור שמביאים אלינו את הסרום Crystal Osmoter™ X6 (מחיר: 299 שקל ל-30 מ"ל).

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

חוקרת ביוטי מסורה יוצאת למסע (צילום: ענבל מרמרי)
  חוקרת ביוטי מסורה יוצאת למסע(צילום: ענבל מרמרי)

   

  נכון, סרום חדש מושק בכל רבע שעה, אבל כאן מדובר בשילוב מעניין של סרום עם שמן מרוכז מאוד, המיועד במיוחד לנשים בוגרות בגילאי 40 ומעלה עם עור יבש עד יבש מאוד. בניגוד לסרומים אחרים, שלרוב ממליצים להתחיל להשתמש בהם כמה שיותר מוקדם, הסרום של אהבה אינו מומלץ לנשים צעירות שעורן לא מראה עדיין סימני גיל.

   

  אינו מומלץ לנשים צעירות שעורן לא מראה עדיין סימני גיל. Crystal Osmoter™ X6 (צילום: מוטי פישביין)
   אינו מומלץ לנשים צעירות שעורן לא מראה עדיין סימני גיל. Crystal Osmoter™ X6 (צילום: מוטי פישביין)

    

   למי שמכירה את מוצרי החברה, מדובר בגרסה מחוזקת ויעילה יותר של הסרום האחרון של אהבה שיצא לפני כשנה (Osmoter X3), ולפי ההסברים שקיבלתי תוך כדי הסיור במעבדות ובמפעל בים המלח, הוא הרבה יותר יעיל. מדובר באותו פטנט רשום – שעבר שיפור משמעותי והוא מרוכז פי 6 – לתמצית המינרלים של החברה, המיועדת להפחתת קמטים, מיצוק והוספת חיוניות לעור הפנים. על פי נציגי אהבה, מחקרים קליניים במכון מחקר עצמאי אף הוכיחו כי ניתן לראות שיפור משמעותי כבר אחרי 14 יום של שימוש בסרום.

    

   בתוך החביות: בוץ הפלא שכל העולם קונה מישראל
    בתוך החביות: בוץ הפלא שכל העולם קונה מישראל

     

    בתור חוקרת אחראית, מיהרתי מיד להתחיל להשתמש בסרום עם חזרתי מים המלח. אני משתמשת בו באדיקות כבר יותר מ-14 יום, בבוקר ובערב, ולמרות שאני לא נחשבת למחקר קליני – אוכל להעיד שהשימוש במוצר נעים להפליא. למרות שמדובר בשמן, מרקם שלא כולן אוהבות, הוא נספג מהר ומשאיר פנים רוויות, מלאות לחות וחיוניות. בטווח הארוך יותר שמתי לב גם לשיפור מסוים ברמת הגמישות והלחות של העור שלי, במיוחד סביב העיניים – האזור הבעייתי אצלי (תודה, אמא, באמת תודה). האם הקמטים נעלמו? לא. הקמטים עדיין שם. מצד שני, הם נראים נינוחים יותר, וגם זה משהו.

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד