פלשבק: הרגע ששינה את חייה של מלכת היופי במיל' רוית אסף

24 שנה עברו מאז הוכתרה כמלכת היופי של ישראל, ורוית אסף עדיין מוקירה תודה לתחרות ששינתה את חייה ועזרה לה להפוך לאשת עסקים מצליחה

איתי א. גורביץ'

|

14.03.16 | 14:52

"לתצוגות בהן השתתפתי בתקופת התחרות, הגעתי בליווי שומרי ראש, כי כולם רצו להיות בקרבת מלכת היופי". רוית אסף (צילום: סטודיו OM)
"לתצוגות בהן השתתפתי בתקופת התחרות, הגעתי בליווי שומרי ראש, כי כולם רצו להיות בקרבת מלכת היופי". רוית אסף (צילום: סטודיו OM)

מלכת היופי לשנת 1992 היא היום אשת עסקים מצליחה ועסוקה, בת 41, נשואה שנית, לעו"ד יובל הראל. אימא ל- 3 ילדים – ליאם (15.5), יהלי (7) וליה (5.5), גרה בתל אביב. מזה 16 שנים עומדת בראש רשת בתי ספר לאיפור ויופי הנושאת את שמה.

 

עידן התמימות

בשנת 1992, רוית בת ה- 18 מישוב להבים שבדרום, תלמידת י"ב בתיכון "אשל הנשיא", השתתפה בתחרות מלכת היופי, בה גם זכתה. בתחרות מיס עולם בה ייצגה את ישראל, זכתה בתואר "מיס פוטוגניק".

 

איך הגעתי לתחרות

"דודה שלי שלחה את הפרטים שלי ללא ידיעתי. הוזמנתי לשלב ראשון של מיונים וכנראה שהייתי מספיק טובה כבר בהתחלה כי לא הזמינו אותך למיונים נוספים. אני לא חושבת שהייתי מגישה מועמדות בעצמי, ולא יודעת אם בכלל הייתי חושבת על העולם הזה".

 

OMG... אני מפורסמת

"בתקופה שלי לא היו את כל תכניות הריאליטי. היה אירוויזיון ומלכות היופי. כולם חיכו לזה. בשנה בה זכיתי זו גם הייתה הפעם הראשונה שהתחרות שודרה בטלוויזיה, בערוץ הראשון. הכל היה מאוד ממלכתי. מיד אחרי הזכייה הגיעו כתבים לתיכון בו למדתי. וכולם היו סביבי.

 

"לתצוגות בהן השתתפתי, הגעתי בליווי שומרי ראש, כי כולם רצו להיות בקרבת מלכת היופי. אני חייבת להודות שמאוד נהניתי באותה התקופה. מהעבודה שלי כדוגמנית ומתשומת הלב של האנשים".

 

זיכרון אהוב

"רגע ההכתרה שלי - הרגע ששינה את חיי. ההפקה התנהלה בצורה מאוד מקצועית ומסודרת. ידענו בדיוק מה לעשות ומתי, רק לרגע הזכייה לא ממש הכינו אותנו. בסוף נשארנו שתיים על הבמה. הכריזו על נערת ישראל וכולם בירכו אותה ואני שהבנתי שזכיתי לא ממש ידעתי מה לעשות. הייתי מאוד נבוכה על הבמה. הלכתי מצד לצד. ואז הכריזו עליי כמלכת יופי והבנתי שהחיים שלי עומדים להשתנות. הרגשתי שכבשתי את אוורסט. נורא התרגשתי. יש שני דברים ששינו את חיי ואותם אזכור לנצח – רגע הזכייה והרגע בו הפכתי לאימא".

 

 

A photo posted by Ravit Asaf (@ravit__asaf) on

 

A photo posted by Ravit Asaf (@ravit__asaf) on

קריירה מלכותית

"הגעתי עד הלום בזכות אותו הערב בו עמדתי מבולבלת ונרגשת על הבמה וזכיתי בכתר. אני לא מאמינה שכל זה היה קורה לולא התחרות. אחרי התחרות ההורים שלי עברו, ביחד איתי, למרכז, כדי לעזור לי לבנות קריירה ולהגשים את עצמי. עד גיל 25 עסקתי בעיקר בדוגמנות – קמפיינים של 'גוטקס', 'דן קסידי', 'גדעון אוברזון', שלטי חוצות, אין ספור תצוגות אופנה, חצי שנה של מגורים ועבודה בספרד ועוד כמה חודשים באיטליה.

 

"בגיל 25, כשהייתי בהיריון ראשון, הבנתי שאני צריכה להמשיך הלאה. פתחתי סניף ראשון של בית הספר שלי בירושלים. מאז, בממוצע של אחת לשנתיים, נפתח סניף חדש. במקביל, אני ממשיכה מדי פעם לדגמן, אבל העיסוק העיקרי שלי בבית הספר".

 

אם לא הייתי מלכת יופי

לולא התחרות: "אני מאמינה שלא הייתי מגיעה לעולם היופי – עולם שאני מאוד נהנית ממנו. אני יזמית בנפשי. למדתי ניהול וכלכלה, כולל תואר שני. למדתי שמאות מקרקעין. אני משערת שהייתי מוצאת את עצמי בתחום הנדל"ן או השיווק".

 

מלכת המלכות

"זאת שידעה למנף את הזכייה והחשיפה לקריירה היא מלכת המלכות מבחינתי. יש כמה דוגמאות, אם זאת אילנה שושן מהשנים היותר מוקדמות, דנה וקסלר, אילנית לוי או טיטי איינאו מהתקופה האחרונה".

 

תחרות 2016

"העולם הזה מאוד קרוב לליבי. אני תמיד שמחה להיות שם כשמזמינים אותי, כאשת מקצוע או כמלכת עבר. אני יודעת שההכנות לקראת התחרות החדשה כבר בעיצומן ואני מאמינה שאעקוב אחר ההתרחשויות וארצה לדעת מי תהיה המלכה החדשה. זה כיף לראות את הבנות הצעירות, בתחילת דרכן, בשיא ההתרגשות שלהן".

 

טיפ מלכותי

"בתור התחלה, אני ממליצה בעיקר ליהנות מהחוויה הזאת. ואז לדעת לנצל את ההזדמנות ולבנות בזכותה קריירה מרתקת להמשך החיים. זו הזדמנות שלא חוזרת".

 

אז
  אז

   

  והיום (צילום: סטודיו OM)
   והיום(צילום: סטודיו OM)

    

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד