צילום: סם יצחקוב

ד"ר ענת שוחט גבאי

רופאת עיניים מומחית, בעלת מרפאה משגשגת לרפואה אסתטית מתקדמת. גיל 55, נשואה + 6 ילדים, ותק: 20 שנה

מדור פרסומי

|

07.02.16 | 16:08

״האמיני בעצמך וביכולותייך, אל תהססי ללכת עד הסוף עם נטיות לבך, ואף לשנות כיוון או מקצוע לאחר גיל״
״האמיני בעצמך וביכולותייך, אל תהססי ללכת עד הסוף עם נטיות לבך, ואף לשנות כיוון או מקצוע לאחר גיל״

איך הכל התחיל?

למדתי רפואה באוניברסיטת ת״א במסגרת העתודה האקדמית, ולאחר השרות הצבאי התמחתי ברפואת עיניים בבית חולים וולפסון, ובמקביל לעבודתי בבית החולים פתחתי מרפאה העוסקת בתחום התמחותי.

 

מאז ומתמיד אהבתי יופי ואסתטיקה ומגיל צעיר ציירתי ופיסלתי. לקראת גיל 40 (לפני כ-15 שנה), התעוררתי בוקר אחד ונחרדתי לגלות שהופיעו להם שני קמטי זעף בין הגבות. בשיחה עם חברה טובה, רופאה אף היא, התברר לי שניתן להעלימם בבוטוקס, ושגם היא בעניין, ונרשמה להשתלמות בהזרקות חומרי מילוי לצורך כך. ההשתלמות הייתה אמורה להתחיל בעוד יומיים ולהימשך שנה שלמה. בו במקום התקשרתי והצטרפתי לאותה מסגרת לימודית, כאשר כוונתי הייתה ללמוד במטרה לטפל בעצמי.

 

עם הזמן, החלו להגיע המחמאות, נוצר ביקוש ואז התחלתי לטפל בחברותיי ולאחר מכן בנשים רבות אחרות שהגיעו אליי מפה לאוזן. אז הבנתי את הצורך ואף את הפוטנציאל, והקמתי בנוסף למרפאת העיניים שלי, את המרפאה לרפואה אסתטית.

 

לימים, מרפאה זו הפכה להיות עיסוקי העיקרי. אני משתתפת באופן קבוע בכנסים והשתלמויות רבות בארץ ובעולם הרחב, מנחה ומדריכה רופאים ואף משמשת כיו״ר הכנס השנתי לרפואה אסתטית בישראל, וכמזכירת האגודה לרפואה אסתטית בישראל, ו..השאר היסטוריה.

 

מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

כרופאת עיניים, התנקזו אליי מטופלים המחפשים פתרונות לא ניתוחיים, כיצד ניתן להעלים במהירות וביעילות שקעים, כהויות ושקיות מתחת העיניים, או מטופלים הזקוקים לתיקון הזרקות כושלות סביב העיניים. לאורך השנים, שיכללתי את שיטות ההזרקה הקיימות, והתאמתי אותן לאזור העיניים, כך שהתוצאה נשארת מספר שנים רב. רכשתי מיומנות רבה מאד בכל הקשור להזרקות של בוטוקס, חומרי מילוי, וחוטים נספגים בפנים בכלל וסביב העיניים בפרט.

 

כיום אפשר לומר שאני הרופאה בעלת הנסיון הרב ביותר בארץ בתחום ההזרקות סביב העיניים, הנחשב לאחד מהמאתגרים בתחום הרפואה האסתטית. כעדות לכך, מטופלים רבים, וביניהם ידוענים לא מעטים, נוהרים למרפאתי מכל רחבי הארץ. כאשר אני מטפלת בקמטים, אני נוהגת לחלק את הפנים לשלושה שלישים: עליון, אמצעי ותחתון ולטפל בכל שליש כיחידה אחת.

 

השליש העליון - כולל הקמטים שבין הגבות, קמטי המצח, וה”מניפות” בצידי העיניים, אלו מטופלים ע”י הזרקת בוטוקס. אני עושה אך ורק טיפול בוטוקס מלא בשיטה ייחודית, שמותחת את המצח והגבות למעלה והעיניים נפתחות. זה מה שיוצר את המתיחה העליונה. בנוסף לבוטוקס, מילוי גבות ומילוי רקות לשדרוג המראה. השליש האמצעי פיסול עצמות הלחיים, טשטוש עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים בחומרי מילוי, ללא ניתוח. השליש התחתון - כולל עיצוב ועיבוי השפתיים, הרמה של זווית הפה - ה”מריונטות” ותיקון קו הלסת לקבלת מראה צעיר, נעשים ע”י הזרקת חומר מילוי יחודי המתאים לאזור קו הלסת ובשילוב חוטים לפי הצורך..

 

שאיפה לעתיד

לטפל ולהצעיר את איזור הצוואר. זהו אתגר לא פשוט, שאין לו פתרון טוב עד היום, לא בהזרקות, לא בחוטים ואפילו לא בניתוח. הייעוד הבא שלי הינו לפתח שיטות נוספות רפואיות שאינן ניתוחיות, להצערת הפנים ולטיפול בנזקי הגיל בעור הצוואר.

 

קצת עליי

נשואה לד״ר משה גבאי, רופא שיניים, הורים לשישה ילדים. בשעות הפנאי שלי אני מציירת בשמן ומפסלת בחימר, אוהבת לקרוא ספרים וללכת להצגות, קונצרטים ואף אוהבת מאוד לטייל עם בעלי וילדיי בארצנו הנפלאה ובעולם הרחב.

 

ד”ר ענת גבאי , קליניקות: רמת גן, גבעתיים 052-2603272, 03-6133474. בפייסבוק: ד”ר ענת גבאי.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד