צילום: סם יצחקוב

רותם שני בגני תקווה:
השכונה הלוהטת בבקעת אונו

6 מגדלים וביניהם פארק רחב ידיים; דירות בנות 4 ו-5 חדרים, עם מרפסות גדולות במיוחד וגם פנטהאוזים עם נוף מקסים. רותם שני - השכונה החדשה והאיכותית בבקעת אונו

מדור פרסומי

|

28.01.16 | 18:39

חברת רותם שני בונה כיום את שכונת "רותם שני בגני תקווה" שכונה חדשה ואיכותית הבנויה סביב פארק רחב ידיים בישוב גני תקווה המהווה את הכוכב העולה של גוש דן. הישוב מתאפיין באיכויות הגבוהות ומאוכלוסייה איכותית ונהנה מכל היתרונות של הקרבה למרכז אך שומר בה בעת על צביונו הקהילתי ועל איכות החיים הגבוהה.

 

שכונת רותם שני גני תקווה נבנית סביב פארק רחב ידיים, הכולל 6 מגדלים בני 23 קומות וכ-500 יחידות דיור. הבנייה בעיצומה. בגני תקווה יש כיום מספר פרויקטים שמרכזים את עיקר הבנייה הפעילה ביישוב, כאשר על פי נתוני הלמ"ס רותם שני מובילה בפער גדול בהיקף הדירות שנמכרות. בחצי השנה האחרונה (יוני-נובמבר) נמכרו ביישוב מעל ל-120 דירות חדשות, בעיקר דירות 5 חדרים. רותם שני מובילה את הרשימה עם שיעור של 37% מהיקף המכירות ביישוב, כאשר המחיר הממוצע למ"ר בפרויקט עומד על 19,106 שקל למ"ר.

 

התמהיל בשכונה החדשה, שמיועד לזוגות צעירים ומשפרי דיור, כולל דירות בנות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות גדולות במיוחד. מרפסות החל מ-15 מ"ר לדירות 4 חדרים ו-20 מ"ר לדירות 5 חדרים. כמו כן, נמכרות דירות מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים שייהנו מנוף אורבני. הפרויקט צופה על שכונה של צמודי קרקע, ולכן הדיירים ייהנו מנוף פתוח כבר בקומות הנמוכות. בנוסף, בצמוד לפרויקט מקימים את קריית החינוך הכוללת גני ילדים ובית ספר.

 


 

אחד היתרונות הגדולים בשכונה החדשה הוא הפארק שיוקם בין המגדלים. הפארק התחום בין הבניינים תוכנן מתוך מחשבה השמה לדגש את צרכיהם של הולכי הרגל ורוכבי האופניים. השטחים הירוקים מנותקים לגמרי מכבישים ובכך מהווים מתחם ירוק ובטוח לילדים.

 

הבניינים במתחם זכו לעיצוב אדריכלי של משרד פוגל שהם אדריכלים, בראשות האדריכל אריק שהם. המפרט הטכני של הבניינים כולל לובי כניסה בעל תקרה גבוהה, מועדון דיירים הכולל מיזוג מרכזי, חדר עגלות ואופניים, שלוש מעליות משכוללות ומהירות, מערכת לפינוי אשפה קומתי וחניון תת קרקעי וחניון עילי.

 

לדברי דליה טוריסקי, סמנכ"לית השיווק ברותם שני, "בחודשים האחרונים אנחנו רואים שיש התעניינות גדולה מאוד בגני תקווה. משפרי דיור מבינים שבמרחק של 15 דק' ממרכז תל אביב הם יכולים לרכוש דירת חמישה חדרים חדשה במחיר של 2.308 מיליון שקל. במרכז תל אביב זה מספיק לדירת 2 חדרים ישנה בלבד. אותן משפחות מחפשות שדרוג ברמת החיים שלהן כמו סביבה ירוקה, מערכת חינוך איכותית וחיי קהילה ותרבות, וגני תקווה הוא בדיוק היישוב שמצליח לשלב את אותם גורמים".

 

גני תקווה נחשבת ללהיט הנדל"ני של בקעת אונו. תנופת הבניה המשמעותית שמתחוללת בה צפויה להוסיף כ-6,000 יח"ד ולהכפיל את גודל האוכלוסייה תוך 15 שנה.

 

על פי נתוני הלמ"ס, גני תקווה הוא היישוב שמרכז כיום את עיקר הבנייה הפעילה בבקעה, כאשר 42% מתוך 2,534 יח"ד הנבנות כיום בבקעה הן בגני תקווה.

 

  


 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד