על הסכין: איזה ניתוחים פלסטיים עברה קיילי ג'נר בפנים?

אם משווים בין התמונות העדכניות של קיילי ג'נר לבין תמונות שלה משנת 2010, רואים שתי נערות שונות. פנינו לשני מומחים לכירורגיה פלסטית כדי להבין מה בדיוק השתנה

קיילי ג'נר. אז מה היה לנו כאן? (צילום: gettyimages)
קיילי ג'נר. אז מה היה לנו כאן? (צילום: gettyimages)

לא באמת ציפינו שמישהי שנולדה לתוך משפחת קרדשיאן־ג'נר תדבוק בלוק נטורלי כל ימי חייה, אבל גם לא שיערנו שיכול להיות שינוי כל כך גדול במראה פניה של הנערה קיילי ג'נר (18) תוך חמש שנים (פלוס מינוס) בלבד.

 

פנינו לשני מומחים לכירורגיה פלסטית - ד"ר דב קליין וד"ר רונן גלזינגר – וביקשנו את דעתם המקצועית בעניין. אלו הערכותיהם:

 

מצח: "נראה כי קיילי עברה טיפולי בוטוקס באזור המצח, אשר מעניקים מראה פתוח יותר של הגבות. טיפולי הבוטוקס מספקים מראה טבעי, כך שקמטי ההבעה נשארים ולא הופכים להבעה קפואה. זה חשוב במיוחד כיוון שמדובר בבחורה בת 18", אומר ד"ר קליין.

 

שפתיים: "ג'נר עברה מילוי ועיצוב שפתיים, כנראה על ידי חומצה היאלורונית - הטיפול הפופולרי ביותר כיום לשפתיים. מדובר בטיפול בזק שנותן תוצאה מיידית, ואם עושים אותו נכון – הוא אמור להקנות גם מראה טבעי", אומר ד"ר גלזינגר.

 

אף: "ג'נר הייתה בעלת מבנה אף עבה ומעט לא ישר, מה ששיווה לו מראה תפוח ושמנמן. ההנחה היא כי היא עברה ניתוח אף כדי לקצר את קצה אפה ולהצר מעט את הנחיריים - מה שיצר מראה מעודן יותר של האף ושל הפנים בכלל", אומר ד"ר גלזינגר.

 

"לאחרונה אנחנו עדים לשינוי מהותי בקונספט של ניתוח פלסטי באף – עיצוב האף על ידי חומרי מילוי והימנעות מסכין המנתחים", מסייג ד"ר קליין. "השיטה לא מתאימה לכולם, אך מאפשרת שיפור של מראה האף על ידי מילוי שקעים באזור האף ועיצובו".

 

סנטר: "בהצצה חטופה בתמונות העבר שלה ניתן לראות שמבנה פניה מעוגל יותר ופחות חד. ההנחה היא כי ג'נר נעזרה כאן בחומרי מילוי ואף בשתל בסנטר על מנת לקבל פנים מוארכות וחדות יותר, מה שמשווה לפניה מראה אלגנטי יותר ונשי", מסביר ד"ר גלזינגר.

 

לחיים: "נראה שהיא נעזרה קלות במילוי חומצה היאלורונית או בשתלים להדגשת קווי עצמות הלחיים. המטרה שלה במקרה זה היא ככל הנראה לקבל מראה נשי וסקסי", אומר ד"ר גלזינגר.

 

 בין לבין: "ככל הנראה נעשה כאן מילוי של הקמטים בין האף לפה בעזרת חומצה היאלורונית", אומר ד"ר קליין.

 

וכך קיילי ג'נר נראתה בשנת 2010 (צילום: gettyimages)
  וכך קיילי ג'נר נראתה בשנת 2010(צילום: gettyimages)

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד