סופיה מצטנר בקמפיין ראשון לבית דיור, האם הוא גם האחרון?

בטיימינג מושלם עם יציאת הקמפיין של הישראלית בת ה-14 שהרעידה את העולם השנה, עולה שמה של המעצבת שרה ברטון כמחליפה אפשרית לראף סימונס הפורש

מערכת האופנה

|

17.01.16 | 12:12

מה יקרה בעונה הבאה? סופיה מצטנר בקמפיין אביב-קיץ 2016 של כריסטיאן דיור (צילום: פטריק דמרשלייה )
מה יקרה בעונה הבאה? סופיה מצטנר בקמפיין אביב-קיץ 2016 של כריסטיאן דיור (צילום: פטריק דמרשלייה )

אחרי ספקות רבים בנוגע לעתידה של סופיה מצטנר בכריסטיאן דיור, בשל עזיבתו של המעצב הראשי ראף סימונס בחודש אוקטובר האחרון, השבוע רואה אור כמובטח הקמפיין הראשון של הדוגמנית הישראלית לבית האופנה. מצטנר הספיקה כבר לפתוח שתי תצוגות של דיור ועל הדרך להרעיד את התקשורת בעולם כולו נוכח גילה הצעיר וסיפור הסינדרלה המופלא שליווה אותה.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

הקולקציה האחרונה של ראף סימונס לדיור. סופיה מצטנר בקמפיין החדש (צילום: פטריק דמרשלייה )
  הקולקציה האחרונה של ראף סימונס לדיור. סופיה מצטנר בקמפיין החדש(צילום: פטריק דמרשלייה )

   

  אולם סימני השאלה בנוגע לעתידה בבית האופנה היו רק משניים לתהיות היותר קיומיות בנוגע להמשך דרכו של בית האופנה הצרפתי כולו, שעד כה לא פרסם את שמו של ממלא המקום למעצב הפורש. למעשה, בית האופנה הצהיר בחודש האחרון כי את שתי הקולקציות הבאות שיוצגו בשבועות האופנה להוט קוטור ולאופנת נשים (סתיו-חורף 2016-17) יעצבו צוותי העיצוב של בית האופנה, ולא מי שעתיד למלא את משבצת המעצב הראשי שנותרה מיותמת.

   

  הקמפיין החדש של דיור (צילום: פטריק דמרשלייה )
   הקמפיין החדש של דיור(צילום: פטריק דמרשלייה )

    

   והנה בשבוע האחרון, במקביל להבלחת הקמפיין הראשון בכיכובה של מצטנר, מפרסמים אתרים בעולם על קיומם של מגעים לחוזה בין המעצבת הנחשבת שרה ברטון לבית האופנה הצרפתי. ברטון, שהתפרסמה כמי שנדרשה למלא את הנעליים הגדולות שהותיר אחריו גאון הדור אלכסנדר מקווין, שהתאבד בשנת 2010, עמדה בגבורה באתגר הכמעט בלתי אפשרי ואף ידועה בשמלת הכלה שעיצבה לקייט מידלטון ושהפכה למודל לחיקוי עבור מפורסמות רבות. כעת, כך זה נראה, שלב השאלות חוזר להתחלה - הן בנוגע להמשך החוזה של מצטנר בדיור, שאמור להסתיים העונה, והן בנוגע לשם הסופי והמיוחל של המנהיג החדש של כריסטיאן דיור לשנת 2017.

    

   סופיה מצטנר פותחת את תצוגת אביב-קיץ 2016 של כריסטיאן דיור (צילום: gettyimages)
    סופיה מצטנר פותחת את תצוגת אביב-קיץ 2016 של כריסטיאן דיור(צילום: gettyimages)

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד