יפות בנטורל: איך נראות מלכות היופי של ישראל ללא איפור?

נשים אמיתיות לא צריכות להסתתר מאחורי מסיכות האיפור. כך על פי מיס יוניברס בדימוס, שהשיקה קמפיין הקורא לנשים מסביב לעולם להשוויץ ביופיין הטבעי

איתי א. גורביץ'

|

06.01.16 | 16:23

יפות בכל צורה. ילנה ראלף (מימין) ומעיין קרן ללא איפור
יפות בכל צורה. ילנה ראלף (מימין) ומעיין קרן ללא איפור
טבעי זה הכי, אחותי. מיס יוניברס בדימוס ויוזמת הפרויקט, פאולינה וגה (צילום: Darren Decker)
טבעי זה הכי, אחותי. מיס יוניברס בדימוס ויוזמת הפרויקט, פאולינה וגה (צילום: Darren Decker)

במקרה ואתם לא מעודכנים, תמונות סלפי נטולות איפור הפכו לאחרונה לאחד הטרנדים הלוהטים ברשתות החברתיות. במיוחד בקרב הדוגמניות ומלכות היופי מסביב לעולם שמנסות להבהיר כי "טבעי זה הכי, אחותי".

 

גם מיס יוניברס בדימוס, פאולינה ווגה הקולומביאנית, שמה לב לתופעה הפופולארית. האחרונה אף הגדילה וגייסה את המועמדות בתחרות האחרונה לקמפיין, במסגרתו העלו הבנות תמונות סלפי טבעיות לחלוטין, אותן תייגו תחת #confidentlybeautifu. המסר שניסו להעביר: העצמת נשים מסביב לעולם להיות שלמות עם העור שלהן.

 

יוזמת הפרויקט הייתה גם הראשונה שהעלתה תמונה במראה טבעי וכתבה: "כל מיס יוניברס בטוחה ביופי שלה. ואתן? תראו לנו תמונות סלפי ללא איפור". הקמפיין תפס תאוצה וסחף אחריו, מלבד נציגות מכל קצוות התבל, אלפי נשים שהציגו בגאווה את יופיין הטבעי.

 

פאולינה וגה במרכז התמונה:

 

ומה קורה אצלנו, אתם שואלים? מסתבר שגם ללא קמפיין מתוקשר מעלות מלכות היופי שלנו תמונות סלפי ללא מגע מאפר או אמן פוטושופ כלשהו. התוצאות, כובשות לא פחות מאלו המאופרות.

 

האם מראה נטול איפור יהפוך לטרנד יומיומי? נראה שגם במגזיני האופנה הבינלאומיים, כמו גם בחברות האיפור הגדולות מבינים את משמעות התופעה ומציעים פתרונות יצירתיים לבניית המראה הטבעי. כך גם במקרה של מעצב הבית של PUPA Milano, רונן שטיינר, שיצר ביחד עם מלכות היופי שלנו, מעיין קרן ואביגיל אלפטוב, את לוק הסילבסטר המושלם, וציין כי "חשוב לא להגזים עם האיפור וליצור מראה של 'ללכת עם ולהרגיש בלי'". כלומר, אל תפחדו לנסות זאת בבית!

 

אביגיל אלפטוב

 

לירן כוהנר

A photo posted by Liran Kohener Geyor (@liranko) on

 

גל גדות 

A photo posted by Gal Gadot (@gal_gadot) on

 

 

טיטי איינאו

 

שביט ויזל

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד