עדי שילון בקמפיין אופנה ראשון: "ירדתי ממידה 46 למידה 42"

אחרי שהשילה 15 קילו ממשקלה, כוכבת "מחוברים" נכנסת לנעליה של מיכאלה ברקו כפרזנטורית החדשה של עונות. שיחה שהחלה באוכל ונגמרה בזוגיות עם יוסף (ג'ו) סוויד

איתי יעקב

|

04.01.16 | 11:27

עדי שילון. "אני לא מתעסקת בהגדרות של אם אני מלאה או לא – אני אישה אמיתית, וכולם אוהבים נשים" (צילום: אוהד רומנו)
עדי שילון. "אני לא מתעסקת בהגדרות של אם אני מלאה או לא – אני אישה אמיתית, וכולם אוהבים נשים" (צילום: אוהד רומנו)
הפרזנטורית הקודמת של עונות: מיכאלה ברקו (צילום: דודי חסון)
הפרזנטורית הקודמת של עונות: מיכאלה ברקו (צילום: דודי חסון)

לאחר שורה של ספקולציות בתקשורת על מחליפתה של מיכאלה ברקו, ששימשה בחמש העונות האחרונות כפרזנטורית של חברת האופנה עונות, נבחרה לתפקיד אשת הטלוויזיה והרדיו עדי שילון. החוזה עם שילון נחתם אתמול בשעות הצהריים, והוא קובע כי תשמש כפרזנטורית למותג למשך שנה, עם אופציה לשנה נוספת.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

זהו קמפיין האופנה הראשון של שילון, 28, בתו של איש הטלוויזיה דן שילון. בשיחה עם Xnet היא מספרת כי חלמה על הקמפיין של עונות כבר לפני שנתיים, עוד בתקופה שכיכבה בו הפרזנטורית שהלכה והצטמקה מרינה מקסימיליאן בלומין. "זאת חברה שרואה נשים כמו שהן", אומרת שילון. "יש להם דברים יפים, ובלי קשר לקמפיין או לא, יש לי בארון שתי שמלות של עונות שרכשתי בעבר".

 

 

"צריך לזכור שאני אישה מאוד גבוהה, 182 ס"מ, ובשביל גובה כזה, מידה 42 זה תקין". עדי שילון (צילום: ענת מוסברג)
  "צריך לזכור שאני אישה מאוד גבוהה, 182 ס"מ, ובשביל גובה כזה, מידה 42 זה תקין". עדי שילון(צילום: ענת מוסברג)

   

   

  הבחירה של עונות בשילון בהחלט מפתיעה ומסקרנת. בניגוד לברקו, שילון אינה דוגמנית והיא גם צעירה מהפרזנטורית הקודמת ב-17 שנה. מהלך זה מצביע על כוונתם של קברניטי המותג לפנות לקהל לקוחות צעיר, שוודאי מכיר את שילון בעקבות השתתפותה בתוכנית "מחוברים" וייחשף אליה שוב בעוד חודשיים בסדרת הטלוויזיה "היחידה". עם זאת, לשילון צפויה עבודת הסברה רבה. בדומה לפרזנטוריות הקודמות של החברה, היא צפויה לעמוד מול ביקורת מצד לקוחות של המותג במידות גדולות, שלא יראו בה כמייצגת אותן – וזאת על אף שבחברה כבר מזמן ממתגים את עצמם כבית למידות ביניים.

   

   

  "כשהייתי שמנה התעסקתי המון באוכל, מה אני אוכלת, ואם זה משמין או לא" (צילום: ענת מוסברג)
   "כשהייתי שמנה התעסקתי המון באוכל, מה אני אוכלת, ואם זה משמין או לא"(צילום: ענת מוסברג)

    

    

   "עד לפני ארבע שנים הייתי במידה 46 והיום אני מידה 42", אומרת שילון. "צריך לזכור שאני אישה מאוד גבוהה, 182 ס"מ, ובשביל גובה כזה, מידה 42 זה תקין. אני מרגישה מאוד טוב עם עצמי".

    

   לפני שנה סיפרת בראיון שהשלת ממשקלך 15 ק"ג.

   "זה היה תהליך של מספר שנים, והוא לא היה תהליך של דיאטה, אלא של שינוי באורח החיים. הייתי שמנה כי חייתי בלילה (שילון היתה אושיית לילה ובעלת ליין במועדון החתול והכלב, א"י), לא עשיתי ספורט, הייתי שותה הרבה אלכוהול, והמטבוליזם שלי נדפק. היום אני מתאמנת ארבע פעמים בשבוע אצל 'ליקי' (מכון כושר הידוע ברשימת הידועניות המתאמנות בו, ע"ע שלומית מלכה ורותם סלע, א"י) ומכורה לאנדרופינים".

    

    

   "חונכתי לשפוט אנשים לפי אם הם גורמים לי אושר גדול ואם הם בני אדם טובים". עם ההורים דן ומירי שילון (צילום: ענת מוסברג)
    "חונכתי לשפוט אנשים לפי אם הם גורמים לי אושר גדול ואם הם בני אדם טובים". עם ההורים דן ומירי שילון(צילום: ענת מוסברג)

     

     

    אמרת אז שהפסקת לאכול פחמימות.

    "לא הפסקתי לאכול פחמימות, אבל הפחתתי. אתה שומע אותי – אני אדם שמח, אבל שיניתי את התזונה שלי. כשהייתי שמנה התעסקתי המון באוכל, מה אני אוכלת, ואם זה משמין או לא. בשלב מסוים הבנתי שאם אתה אוהב את עצמך – אתה חייב לשחרר את המקום הזה. אוכל הוא הדבר הכי אהוב עליי בחיים, וארוחת ערב עם חברים היא הבילוי המועדף עליי היום".

     

    את לא חוששת שהלקוחות של עונות יגידו שאת לא מלאה מספיק עבור המותג?

    "אני אדם מאוד גדול, תופסת המון מקום בחלל", היא צוחקת. "אני לא יודעת אם מישהו יכול לבוא ולומר עליי שאני לא מתאימה לעונות. אני רחוקה מלהיות דוגמנית שלובשת מידה 36. כך או כך, אני לא מתעסקת בהגדרות של אם אני מלאה או לא – אני אישה אמיתית, וכולם אוהבים נשים: נשים אוהבות לחיות כמו שצריך, וגברים אוהבים נשים אמיתיות".

     

     

    "'עוכרת ישראל' זאת ההגדרה הכי נעימה שקיבלתי בנושא". עדי שילון ויוסף (ג'ו) סוויד (צילום: מוטי לבטון Pplus)
     "'עוכרת ישראל' זאת ההגדרה הכי נעימה שקיבלתי בנושא". עדי שילון ויוסף (ג'ו) סוויד(צילום: מוטי לבטון Pplus)

      

      

     מי שחתום על האהבה לאישה האמיתית הספציפית הזאת, הוא השחקן הערבי יוסף (ג'ו) סוויד, שמתגורר בשנים האחרונות בברלין. השניים מנהלים מערכת יחסים מרחוק, שעובדת לשני הצדדים – כך לדברי שילון ומראיון שהעניק סוויד השבוע לתקשורת. דיון בזוגיות של השניים נראה השבוע רלוונטי במיוחד, לאור פסילת הספר "גדר חיה" של דורית רביניאן מכניסה ללימודי ספרות מורחב בתיכונים בעקבות סיפור האהבה שהוא מגולל בין ליאת לחילמי - ישראלית ופלסטיני, יהודייה וערבי.

      

     "לא קראתי עדיין את הספר", אומרת שילון בהתייחסות ראשונה לפרשה. "מבחינתי, הזוגיות שאני נמצאת בה אינה יוצאת דופן. דת לא משמשת פקטור בבחירת בני הזוג שלי. חונכתי לשפוט אנשים לפי אם הם גורמים לי אושר גדול ואם הם בני אדם טובים. יוסף עונה על הקריטריונים האלה".

      

      

     "אני רחוקה מלהיות דוגמנית שלובשת מידה 36" (צילום: ענת מוסברג)
      "אני רחוקה מלהיות דוגמנית שלובשת מידה 36"(צילום: ענת מוסברג)

       

       

      את מאמינה שהספר הזה יכול לשנות את השיח בציבור והפוליטיקה בישראל?

      "שמחתי לראות בפייסבוק שלי – שלא מייצג את הלך הרוח אך ידע ימים יותר חשוכים – שאנשים יוצאים נגד המהלך של משרד החינוך. זה עשה לי תחושה טובה בלב. אני מרגישה שלא משנה איפה אתה ממוקם על המפה הפוליטית, חשוב לקבל את השונה ולתת מקום לדעות שונות משלך. לצערי, זה משהו שהולך ונעלם".

       

      וברמה האישית, איפה זה פוגש אותך? קראו לך מתבוללת?

      "בטח, ברשתות החברתיות, בכל מקום. 'עוכרת ישראל' זאת ההגדרה הכי נעימה שקיבלתי בנושא. אבל אני מרגישה שאנחנו כבר בתקופת הפוסט. כולם כבר הוציאו את הארס, ואני מתעסקת בזה פחות. אני מנסה להגיב בחמלה לאנשים האלה, כי אם לא נהיה מונעים מאהבה ואור, לא נתקדם לשום מקום".

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד