צילום: סם יצחקוב

עו"ד לימור אביטן

מומחית בענייני משפחה, גירושין, צוואות וירושות, מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עו"ד בישראל ובעלת הכשרה כמגשרת מתקדמת בגירושין בשיתוף פעולה

מדור פרסומי

|

15.12.15 | 14:40

עו״ד לימור אביטן, מומחית בדיני משפחה ומוסמכת בגישור משפחתי ובכלל זה התמחות ייחודית בניהול תיקי גירושין, בעלת תואר ראשון במשפטים מטעם מכללת ר"ג, ומגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין.


נשואה לחן אביטן, עו״ד ומשפטן בתחום דיני רשויות מקומיות ומינהל ציבורי ובעל משרד מהמובילים בארץ בתחומו. הורים ל-6 ילדים מדהימים.

לימור מעניקה שירותים משפטיים בתחום הגירושין ודיני המשפחה בכלל, לצד יחס אישי וקשוב, יצירתיות וחדשנות במבחר אסטרטגיות פעולה וחשיבה מחוץ לקופסא והכל במטרה למזער את נזקי הליך הגירושין ללקוח ויקיריו, הן בהיבט האישי – רגשי והן בהיבט הכלכלי.

במהלך השנים מעניקה עו״ד לימור אביטן שירות משפטי מין המעלה הראשונה למאות לקוחות הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי ואף שימשה יועצת משפטית של ״ויצו״.

כמו כן העניקה שירותים משפטיים למשרד המשפטים ובאמתחתה מאוד לקוחות.

בעלת ניסיון עשיר ומגוון בתביעות שונות בענייני משפחה וגירושין ומשמשת כתף תומכת מבחינה מקצועית ואישית, בזמינות מלאה. בעלת ניסיון רב ופרקטיקה עשירה בייצוג לקוחות בביה״מ לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, תוך הפגנת הכרות מעמיקה והבנה גדולה להשקפת עולמה של כל ערכאה.

פנינו לעורכת דין לימור אביטן על מנת לשאול אותה מה מייחד אותה ומדוע לקוחות רבים פונים אליה מכל רחבי הארץ ולא מוותרים על שירותיה?

כל לקוח בשבילי הינו עולם ומלואו. אני נותנת ליווי צמוד ומקצועי במקום בו האכפתיות ותשומת הלב הינם חשובים במעלה. בתיקים רגישים מסוג זה אני נוהגת לתת פתרונות מיידים ככל הניתן ללקוח תוך זמינות מירבית ויכולת הכלה שהינה מתחייבת מתוך תפקידי זה.

איך בחרת את תחום ההתמחות שלך?

אני אוהבת את התחום ואת מוסד המשפחה. אם המשפחה מתפרקת, צריך לעשות את זה נכון, בהגינות וללא פגיעה בילדים, תוך הוגנות מקסימלית. לאחר הסמכתי כעו"ד בשנת 2006 פתחתי את מח' דיני המשפחה במשרדינו בב"ש ובת"א. המחלקה בראשותי מונה עורכי דין, מתמחים פקידים ועוד. היא מקיפה קשת רחבה של נושאים בדיני המשפחה.

מה משך אותך לתחום דיני המשפחה?

התפקיד הזה הוא ממש אני, יכולת ההקשבה לאחר, ההכלה ושיקוף המצב כהווייתו. הבנת התמונה כולה היא מחויבת המציאות כשאתה מתעסק בדיני הנפשות של המשפחה.

התפקיד דורש התעסקות בעניינם של חסויים, ילדים, מבוגרים ואנשים ברגעי המשבר הגדולים בחייהם. התחייבתי לפעול בשליחות למען קידום החברה למקום טוב יותר.

אני מנסה להקל על לקוחותיי שחווים כאוס, לסייע להם באופן מקצועי מבחינה משפטית ולהיות להם אוזן קשבת.

מהו הערך המוסף שאת נותנת ללקוחותייך?

לקוח שמגיע לפתוח תיק גירושין נמצא בחוסר ודאות נורא. אני מובילה אותו לדרך עצמאית, תוך מתן ליווי אישי וצמוד לכל עניין שצץ בתהליך. צריך להבין שאנשים שהיה להם כמעט הכל ושההכנסות היו גבוהות בתא המשפחתי, לא מצליחים לפעמים לגמור את החודש.

במה מתמחה משרדו של בעלך עו״ד חן אביטן?

משרדו של חן הינו מהמובילים בארץ ומעניק שירותים משפטיים בתחום האזרחי ומתמחה ברשויות מקומיות ומנהל ציבורי, דיני עבודה, נדל״ן, מקרקעין, תכנון ובניה, הוצאה לפועל ועוד. חן מייצג גופים גדולים ורבים במשק ולקוחות פרטיים. ברזומה של חן הצלחות רבות באלפי תיקים.

לקוחות נהנים משירות משפטי מעולה בכל הנדרש להם, תחת מטריה אחת, בין אם מדובר בהסכם מכר ע״י מחלקת המקרקעין שלנו עובר להעברת זכויות וכלה בקבלת שירותים משפטיים אשר נדרשים והכרחיים ללקוח.

מהו הקו האדום שלך?

אני לא מייצגת מתחמקים סדרתיים מתשלומי מזונות, ופגיעה בילדים ובנשים תוך החזקתם כבני ערובה להשגת הסכמים טובים יותר הם הקו האדום שלי.

עו״ד לימור אביטן מעניקה סיוע וייעוץ משפטי בנושאים:

• גירושין וגט • כתובה • הסכמי גירושין, הסכמי ממון • גישור משפחתי ושלום בית • חלוקת רכוש • מזונות ילדים/אישה • משמורת ילדים והסדרי ראיה • הסדרי ראיה לסבים עם הנכדים • דיני הידועים בציבור • עיזבונות/ירושות • אפוטרופוסות, אבהות • אלימות במשפחה • ייצוג וליטיגציה מקצועית בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. כינוסים ועוד.

עצת הזהב שלי לעורכת דין בתחילת דרכה:

תבדקי כמה המקצוע עמוק בתוך נשמתך וכמה את יכולה לגעת בתחום העדין והרגיש הזה.

עו״ד לימור אביטן עונה על שאלות הקוראים בעייני דיני משפחה.

ניתן לשלוח שאלות למייל: עו"ד לימור אביטן 052-5564433, בית אמות משפט, תל-אביב בית רסקו סיטי, באר שבע.

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד