סליחה אתה עוקב אחרי? העוקבים של ירדן הראל מקבלים הזדמנות לשאול

ביום שגרתי הם עושים לה לייק (וגם מקבלים ממנה בחזרה!), אבל ביום לא שגרתי הם מראיינים אותה לעיתון. כינסנו כמה מ־121 אלף עוקביה האדוקים של ירדן הראל באינסטגרם והם קיימו את הראיון הבא

 (צילום: רונן פדידה)

ירדן הראל, בת 31, מיוצגת בסוכנותADD ומגישה את "חדשות הבידור" ב־HOT. גרה בתל אביב, נשואה לעומרי שלום. החלה את הקריירה שלה ככתבת שטח ב"נענע10" ועשתה קפיצה משמעותית כשלוהקה כסייד־קיק של גיא לרר ב"צינור לילה". שיחקה בסדרות "מה בכריש" ו"החברים של נאור". בשנים האחרונות הנחתה במשותף את "דה וויס" ישראל ואת "רוקדים עם כוכבים", והגישה את התוכנית "סטייל" בערוץ הבידור הישראלי.

ירדן הראל במספרים

1,000 עוקבים מתווספים בממוצע כל שבוע

1 שעה ביום מוקדשת לחשבון

10 לייקים היא מחלקת ביממה ("רק לתמונות מושקעות")

500 איש נמצאים אצלה במעקב. ביניהם, למשל, יובל שרף וג'יג'י חדיד

החשבונות הכי מעניינים שירדן עוקבת אחריהם:

בלוגרית האופנה סנסירלי ג'ולס, שכל תמונה שלה היא חגיגה לעיניים. עכשיו היא בחופשה במרקש ובתמונות שלה יש הרמוניה מושלמת בין הטקסטורות לצבעוניות.

הצלם האגדי מריו טסטינו.

העמוד של "נשיונל ג'יאוגרפיק".

1. פחות לייקים משפיעים על מצב הרוח?

"לא, אני משתדלת להעלות נושאים שמעניינים אותי ולא אוותר על תמונה רק כי נראה לי שהיא תקבל פחות לייקים. אני פשוט משתפת במה שמתחשק לי, מנסה להיות אישית ככל האפשר, כי אם לא, זה מאבד את הפואנטה".

2. עושה סלפי עם מעריצים?

"בטח, הם באים לבקר באולפן וגם ברחוב".

3. על מה את הכי שונאת שמתייגים אותך?

"על תמונות שאין לי קשר אליהן. מבצע בחנות טלפונים, הסרת שיער, עודפי ייצוא. אני מורידה תיוגים".

4. מה התמונה הכי מוזרה שמצאת את עצמך מתויגת בה בדמותך?

"אנשים שעושים סלפי ואני ברקע, גם מטושטשת, אבל תמיד מתויגת. אני כותבת להם היי או סמיילי".

5. יצא לך לעשות לייקים לעצמך?

"לא, זה פאדיחה! אבל אמא שלי פעם דפדפה לי באינסטה ועשתה לי מלא לייקים מהחשבון שלי. אמרתי לה 'אמא, את יודעת שאני בעצם עושה עכשיו לייקים לעצמי?!?'"

6. יש תגובות באינסטגרם שאת לא מבינה?

"אני מעלה תמונה שלי עם האחיינית שלי, עם כיתוב 'אני והאחיינית שלי' ושואלים אותי אם זו הבת שלי".

7. השאלה הכי נפוצה באינסטגרם שלך?

"אם אני אחות של עדן הראל או ענת הראל. ולאחותי באמת קוראים ענת!"

חפשו אותה: yardenha

ירדן הראל. ""יש ימים שבא לך לקבור את עצמך מתחת לפוך ויש יום שהכל מסתדר" (צילום: רונן פדידה)
  ירדן הראל. ""יש ימים שבא לך לקבור את עצמך מתחת לפוך ויש יום שהכל מסתדר" (צילום: רונן פדידה)

  כינסנו כמה מ־121 אלף עוקביה האדוקים של ירדן הראל באינסטגרם ונתנו להם הזדמנות חד פעמית לברר איך מג'נגלים בין חברות טובות לסיקור שלהן ב"חדשות הבידור", איך שומרים על אהבת נעורים (מגיל 14!) וכמה היא רחוקה משער הריוני ב"לאשה"

  יון דהן: האם חלמת להיות ״ירדן הראל״?

  "לאורך השנים שיניתי כל הזמן את החלומות לגבי מה שרציתי להיות. רציתי להיות עורכת דין, שחקנית, זמרת, מבקרת מסעדות, שפית. אחרי הצבא עברתי לתל אביב, רציתי ללמוד משהו. עברתי על הקורסים בידיעון של האוניברסיטה, ותקשורת ותיאטרון הכי התאים לי. אהבתי משחק בבית הספר, זה לא שמתמטיקה משכה אותי. במהלך הלימודים נרשמתי לסוכנות דוגמנות כדי להרוויח כסף, ומשם זה התגלגל. זה לא משהו שתכננתי".

  ניר יוסף: מצד אחד את חברה של המון כוכבות, מצד שני ב"חדשות הבידור" את מדברת עליהן, כולל סקופים ושערוריות. איך זה מסתדר? אתן מצליחות לשמור על החברות?

  "חברות שלי יודעות שזו העבודה שלי והן בדרך כלל מופיעות בהקשרים חיוביים אז הן מרוצות. אבל אם יש סיפורים פחות נחמדים, אני מתקשרת אליהן לפני כן ואומרת להן שזה בתוכנית. אין להן ממש שערוריות, מקסימום פרידות. הן קיבלו את זה בסדר, זה לא שאני חשפתי את הפרידה שלהן בשידור".

  ניר: אבל את משחקת משחק כפול. גם מדווחים עלייך בגיא פינס, וגם את צריכה לדווח על חברות שלך ועל אירועים שאת מגיעה אליהם כאורחת אישית. זה בטוח מתנגש איפשהו.

  "את חלק מהחברות שלי היכרתי כשכבר הייתי מראיינת או מנחה ואת רוב החברות שלי בתחום הכרתי דרך העבודה. זה לא תמיד נעים, אבל אלו תמיד דברים שמדווחים במקביל במקומות אחרים בתקשורת. אם אראה תקרית אינטימית בין חברים שלי, אני לא אוציא את זה החוצה".

  ניר: גם אם זו סיטואציה שהיא סקופ?

  "החברות שלי אף פעם לא נתנו לי להרגיש שהן חוששות להגיד או לעשות משהו לידי. אני זו ששמה את הגבול".

  #חדשות הצילום

  ליקי רוזנברג: את עוסקת הרבה בצילום. מהי התמונה שראית או צילמת שיצרה אצלך את התשוקה לתחום?

  "התגלגלתי לצילום די במקרה. אבא נתן לי מצלמה, צילמתי חברה, היא הביאה את התמונות לבית הספר וזה התגלגל הלאה".

  ליקי: את רואה בצילום דרך החוצה מהמקצוע?

  "עד עכשיו הצלחתי לשלב את העבודה בבידור ובצילום. נראה לי מדהים להתפתח בצילום. אני פועלת בכיוון הזה ואפילו יצא לי לצלם כמה שערים ל'פנאי פלוס', 'זמנים מודרניים' ו'ראש אחד', וכמובן גם טסטים, צילומי אופנה וצילומי יח"צ".

  ליקי: זה שאת ירדן הראל עוזר לך להשיג עבודות?

  "בטוח שיש לזה קשר. אבל אם אנשים לא היו מרוצים מהעבודה, לא היו קוראים לי לצלם שוב. כשאני מצלמת שער, אף אחד לא ייקח סיכון".

  יובל ונינו: את מי את חולמת לצלם?

  "את משפחת המלוכה הבריטית, את הנסיך ג'ורג' עם הלחיים האדומות שלו. את הקומיקאית איימי שומר, כי בטוח יהיה יום צילום מצחיק, את ג'יין בירקין עם שרלוט גינזבורג, וגם את קייטלין ג'נר, יונית לוי".

  ליקי רוזנברג: ועם איזו דמות היית רוצה לאכול ארוחת ערב?

  "אלן דג'נרס. היא גאונה, מנחה מעולה, אישה חזקה שמובילה

  שינויים. היא רוקדת מגניב, ונראית לי אישה שכיף לבלות איתה".

  #בודדה במערכה

  נטע כהנוב: איך הרגשת כששמעת שליאון רוזנברג עוזב את הנחיית "חדשות הבידור"?

  "זה היה מוזר. כשנכנסתי למערכת הוא כבר היה שם, הוא קיבל אותי הכי יפה בעולם ונתן לי עצות. ארבע שנים היינו מערכת מגובשת ואז הוא עזב. שמחתי בשבילו על ההתפתחות שלו וגם הרגשתי די מוכנה".

  ניר יוסף: מלחיץ יותר להנחות לבד?

  "אני נהנית עכשיו מהלבד שלי. אני חושבת שזה חשוב, אין הרבה נשים בטלוויזיה שמנחות תוכנית יומית לבד. אני מאוד מחויבת וטוטאלית. אני מרוצה במקום שלי, לא חושבת על המקום הבא ולא חושבת עליו כעל מקפצה למקום אחר. מבחינתי זה מקום אידיאלי - אני יכולה להביע את עצמי, להעלות רעיונות, משהו שאין במקומות אחרים".

  ניר: מה יקרה ביום שאחרי "חדשות הבידור"?

  "תוכנית המגירה שלי היא לצלם יותר, ולהישאר בתחום הטלוויזיה".

  #זוגיות: הצעד הבא

  טל אייזיק: את ובעלך, עומרי שלום, יחד מהתיכון. העובדה שהתפרסמת השפיעה על מערכת היחסים שלכם?

  "אני מאמינה ומקווה שלא, לפחות לא משהו משמעותי. התחלנו בגיל צעיר, השתנינו וצמחנו יחד - גם הוא כיום יזם ולא הכדורגלן שהכרתי בתיכון".

  ספיר ריטבלט: איך מתחזקים זוגיות מול התקשורת?

  "הזוגיות שלי עם עומרי נמשכת מגיל 14 וזה קצת קלישאתי להגיד, אבל הוא העוגן שלי. כל החלטה בוגרת שעשיתי בחיים הייתה עם עומרי. זה שהוא לא מתחום הבידור זה יתרון, הוא מסתכל על דברים מהצד ואומר לי 'תירגעי'. אם טעיתי בשידור - מה שבזמן אמת נראה לי הכי נורא - הוא מחזיר לפרופורציות".

  ספיר: הקריירה שלך מאוד משגשגת. יש תכנון של היריון בקרוב? אני חושבת שזה מאוד יחמיא לך.

  "לקחנו את הזמן, רצינו ליהנות מהזוגיות שלנו עד שנרגיש מוכנים, ואנחנו מתחילים להרגיש מוכנים. עם הזמן אני מרגישה יותר בשלה. אני רואה אמהות מעולות בסביבה שלי, כמו דנה גרוצקי, וזה עושה חשק".

  ספיר: מפחדת מפגיעה בקריירה?

  "פעם נשים שרצו קריירה ויתרו על משפחה או דחו את זה כמה שאפשר, אבל היום אני רואה שינוי עצום בתחום הזה. נשים ממש לא מוותרות על הקריירה שלהן. הקריירה תשתנה בעקבות היריון, אני מודעת לזה. אני יכולה להגיד לך עד מחר שאני מוכנה לכל השינויים, אבל עד שלא אחווה אותם אני לא אדע. אלה החיים, שיהיו רק שינויים משמחים".

  הראיון המלא עם ירדן הראל בגיליון "לאשה" החדש - השבוע בדוכנים

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד