חדש על הקולב: מתכשיטים פגאניים ועד בגדים אלגנטיים לנשות קריירה

איך נראים תכשיטים בצורת עצמות של חיות, איפה מצאנו פריטים לנשות עסקים ומי המעצב שעשה בגדי גברים בהשראת מדי אסירים? מדדנו וחזרנו כדי לספר

מערכת האופנה

|

26.11.15 | 09:34

אלון ליבנה x אפרת קסוטו. קולקציה מקורית בעלת אסתטיקה אוונגרדית (צילום: גיא נחום לוי)
אלון ליבנה x אפרת קסוטו. קולקציה מקורית בעלת אסתטיקה אוונגרדית (צילום: גיא נחום לוי)
דורון אשכנזי. "נמאס לי מהסקיני. אני מרגיש שהגבר הישראלי הבשיל לצעד הבא שלו" (צילום: אסף עיני)
דורון אשכנזי. "נמאס לי מהסקיני. אני מרגיש שהגבר הישראלי הבשיל לצעד הבא שלו" (צילום: אסף עיני)

המבקר: איתי יעקב

 

אלון ליבנה x אפרת קסוטו

 

מה מוכרים לנו? קולקציית תכשיטים שיצרו מעצב האופנה אלון ליבנה ומעצבת התכשיטים אפרת קסוטו במסגרת שיתוף פעולה. ההשראה לקולקציה היא אוסף עצמות אמיתיות של ליבנה, שמעיד על עצמו כחובב קמפינג ברחבי הארץ, שם הוא מוצא שרידי עצמות של חיות. השניים בחרו יחד מספר עצמות מתוך האוסף, יצרו על פיהן תבניות פליז, ומהן יצרו סדרה של תכשיטים עשויים כסף ומצופים זהב 14 קראט. התוצאה: טבעות, ענקים, עגילים, תליונים ותכשיטי פנים במראה פגאני, ואובייקטים כמסכת פנים מוזהבת המכסה את האף והפה, שנראית כאילו נלקחה מסט הצילומים של "שתיקת הכבשים".

 

האם קנינו את זה? בהחלט! זוהי קולקציה מקורית בעלת אסתטיקה אוונגרדית, שספק אם תצליח מסחרית אצל הלקוחה המקומית הממוצעת, אך יש בה מן החשיבות לרזומה המקצועי ולמוניטין של שני המעצבים.

 

אלון ליבנה x אפרת קסוטו. תכשיטים שלא ניתן להתעלם מהם (צילום: גיא נחום לוי)
  אלון ליבנה x אפרת קסוטו. תכשיטים שלא ניתן להתעלם מהם(צילום: גיא נחום לוי)

   

  נקודות האור

   

  היצירתיות. מי שעוקב באדיקות אחר עבודתם של קסוטו וליבנה, יחד ובנפרד, יגלה שני מעצבים שפועלים בעקביות על קו התפר שבין המסחרי לאמנותי. הפעם עושה רושם כי הם זנחו את האספירציות המסחריות בצד ופנו לעבודה משותפת שכל כולה יצירתיות טהורה. קו התכשיטים החדש אומנם משיק לטרנד הפגאני העכשווי, אך אין ספק כי המעצבים לא ניסו לפרמט את מראה העצמות הקטנות ושיני המכרסמים לכדי מוצר קל יותר לעיכול. לטעמנו, הקולקציה הזאת חשובה להתפתחותם העיצובית של השניים, ויש לברך על כך שמעצבים עם קהל לקוחות מגובש בוחרים לסטות, ולו לטובת קולקציה אחת, מן הנתיב המוכר והרווחי שסללו לעצמם עד כה.

   

  הנוכחות. כוחם של התכשיטים בקולקציה הוא בהיותם "פיסים" שלא ניתן להתעלם מהם, למשל, זוג עגילי שנדליר ארוכים מצופים זהב בצורת עצמות עם אבנים אדומות, או תליון בצורת ראש של ציפור עם עיני סברובסקי. כל פריט בפני עצמו מייצר מראה בלתי נשכח, כאשר מי שמעוניין לקחת את המראה האוונגרדי צעד אחד קדימה, מוזמן ללכת על מסכת ראש מלאה המורכבת חוליות ושרשראות משובצות אבנים.

   

  הצילום. כמו התכשיטים עצמם, גם מצילומי הקולקציה קשה להתעלם בשל מקוריותם וחוזקם. על מלאכה זו יש לזקוף את הקרדיט לצלם האופנה הצעיר גיא נחום לוי, שמעורר בשנה האחרונה סקרנות סביב עבודותיו. לוי, בנה של מעצבת התלבושות רקפת לוי, בחר לצלם את התכשיטים על רקדני להקת בת שבע והאנסמבל, כשלגופם התכשיטים בלבד. על אף העירום המלא, הצילום אינו בוטה אלא שומר על קו אמנותי שמצליח להוציא מהתכשיטים עצמם סקסיות חייתית.

   

   

  נקודת החושך

   

  הנוחות. כאשר עונדים אותם על הגוף, מאבדים חלק מהתכשיטים בקולקציה מקסמם כתוצאה מאי הנוחות שהם מייצרים. שרשרת ענק עשויה חוליות-חוליות משובצות אבני סברובסקי אדומות המוצבות במאונך, למשל, נענדת כמעין סד שמכביד על הצוואר ומגביל את התנועתיות שלו. גם צמיד משונן שמדדנו הציק בנוכחותו על היד. הפריטים כשלעצמם יפים ומרשימים מאוד, אך ראוי היה שקסוטו וליבנה ימצאו את הדרך "להקליל" את משקלם ו"לעגל פינות" על מנת לייצר מפגש נעים יותר בינם לבין העור והגוף.

   

  מחירים: 3,700-170 שקל.

  להשיג אצל אפרת קסוטו, רמב"ם 18, תל אביב ובאתר המעצבת .

   

  מה קנינו השבוע מהקולקציה של אלון ליבנה x אפרת קסוטו?

  טבעת משוננת, 220 שקל; שרשרת עם תליון, 750 שקל (צילום: אמיר קסוטו)
   טבעת משוננת, 220 שקל; שרשרת עם תליון, 750 שקל (צילום: אמיר קסוטו)
    

    

   דורון אשכנזי

    

   מה מוכרים לנו? קולקציית גברים חדשה של מעצב האופנה דורון אשכנזי, שמצא השראה בין עמודי הספר Vintage Menswear, המתמקד בבגדי צבא ואסירים. אשכנזי הנלהב מהתצלומים בספר, מסביר כיצד קיבל השראה משרוול של מעיל צבאי, אשר תורגם למנג'ט של סריג טוניקה ארוך בעיצובו, או כיצד מכנסי אסירים משנות ה-40 קיבלו תרגום עכשווי במכנסיים עם חגורה רחבה בצבע חום אדמה.

    

   בקולקציה הנוכחית ביקש המעצב להצעיר את הקו העיצובי שלו, ובהחלט ניתן לראות בה ציטוטים למגמות בינלאומיות עכשוויות, כמו טוניקות ארוכות לגברים, שכמיות סריג במראה הלוחם האורבני ומבחר גזרות של מכנסיים רחבים. "נמאס לי מהסקיני", אומר אשכנזי, "אני מרגיש שהגבר הישראלי הבשיל לצעד הבא שלו".

    

   האם קנינו את זה? בגדול, כן. לאשכנזי כתב יד מובחן, והוא שומר עליו בקנאות גם כשהוא משלב מגמות אופנתיות. בקולקציה הנוכחית מאוד אהבנו את הצבעוניות המעושנת והווינטג'ית, אם כי היינו שמחים לשילוב של כמה חומרים מסקרנים יותר.

    

   דורון אשכנזי. צלליות נכונות, ולא פחות חשוב - נוחות (צילום: אסף עיני)
    דורון אשכנזי. צלליות נכונות, ולא פחות חשוב - נוחות(צילום: אסף עיני)

     

    נקודות האור

     

    הגזרות. מספר דגמים שמדדנו בסטודיו המעצב, כמו שני ז'קטים, וסט מחויט, חולצה ומעיל צמר, הוכיחו כי כוחו של אשכנזי היה ונותר בחייטות הגברית. הוא אומנם לא מציע גזרות רדיקליות, ונחשב לשמרן יחסית לסצנת מעצבי הגברים בישראל, אך הן בהחלט מונחות נפלא על הגוף, יוצרות צלליות נכונות, ולא פחות חשוב - נוחות.

     

    הצבעוניות. גוונים מעושנים של ירוק וכחול, עם נגיעות של צבעי אדמה, מתחברים בקולקציה לכדי צבעוניות וינטג'ית במראה שנות ה-70. זה מצליח לעבוד יפה במקרה של אשכנזי, כי העיצובים עצמם אינם רפליקות לאותו עשור, אלא שומרים על טון מודרני, גם אם לא תמיד סופר עכשווי.

     

    המעילים. המעילים בקולקציה שבו את לבנו. הם גדולים, מחבקים, קלים על הגוף ומביאים בשורה שטרם נראתה אצל אשכנזי. אהבנו במיוחד מעיל מסריג בוקלה גדול עם צעיף בילט-אין שניתן ללבוש במספר דרכים, או מעיל צמר כחול עם צווארון סיני.

     

    נקודת החושך

     

    השילוב בין החומר לגזרה. חלק מהבדים בקולקציה לא מתחברים כראוי עם הגזרה של הפריט. ייתכן כי מדובר בניסיונות של המעצב לגוון ולחדש, אך הדבר לא תמיד הסתייע לכדי תוצר מדויק. למשל, במקרה של מעיל ג'ינס שנראה מאובן בשל קשיחות יתרה של הבד, או בטוניקות סריג לגברים, שלא הצליחו לקבל את הנפילה הסקסית המתבקשת בפריט כזה.

     

    מחירים: חולצות, 530-390 שקל; מכנסיים, 850-420 שקל; ז'קטים ומעילים, 1,200-780 שקל; אביזרים, 190-120 שקל.

    להשיג בחנות המעצב, דיזנגוף 187, תל אביב.

     

    מה קנינו השבוע אצל דורון אשכנזי?

    מעיל צמר, 940 שקל (צילום: גלעד בר-שלו)
     מעיל צמר, 940 שקל (צילום: גלעד בר-שלו)

      

     הרואיק

      

     מה מוכרים לנו? קולקציה שלישית של המעצב רואי צמח, 38, שפועל מזה שנה תחת שם המותג הרואיק, שגם נושא את שמו הפרטי. לפני שהקים מותג עצמאי הספיק צמח לעבוד בשורה של מותגים מקומיים כמו כאוס, לי קופר וסאקס, וכן בקו הגברים של אוסקר דה לה רנטה המיועד לשוק של מרכז ודרום אמריקה.

      

     הרואיק מוגדר כמותג יוניסקס עם פריטים הפונים לנשים ולגברים כאחד, לעתים עם שינויים קלים להתאמת הבגד למגדר השני. בקולקציה 16 דגמים, ובהם חולצות בייסיק עם שרוולי רגלן בצבעים כחול, אפור ולבן, שלוש גזרות מכנסיים, אוברול, ומספר שמלות – כולם בצבעוניות של שחור, לבן, אפור ומעט כחול.

      

     האם קנינו את זה? בגדול, כן, וזאת לאור איכות החומרים הגבוהה ותשומת הלב המוקדשת לפרטים, אם כי המחירים מעט גבוהים לטעמנו ביחס לאנונימיות היחסית של המעצב ולעובדה שהוא לא מחזיק בחנות משלו, המחייבת הוצאות מרובות נוספות.

      

     הרואיק. מבחר מצומצם של שמלות, שכל אחת מהן מצליחה לייצר עניין (צילום: גיא נחום-לוי)
      הרואיק. מבחר מצומצם של שמלות, שכל אחת מהן מצליחה לייצר עניין (צילום: גיא נחום-לוי)

       

      נקודות האור

       

      החומרים. בחירות הבדים של צמח מצביעות על שאיפתו לכוון גבוה, הן מבחינת איכות והן מבחינת המחיר. למעט אריג אחד בזוג מכנסיים שחורים, נעשה כאן שימוש נרחב בסריגים נעימים מאוד למגע, שמתאימים לגזרות הקולקציה הרחוקות מהגוף, ובמידה מסוימת גם לחורף המקומי. בקו המכנסיים, למשל, ניתן למצוא מכנסיים רחבים עשויים 100 אחוז ויסקוזה, או מכנסי כותנה וסקובה במראה טרנינג לנשים ולגברים, שניתן ללבוש אותם הן כבגד יום והן לערב. חומר מעניין נוסף הוא בד פוטר עבה (לדברי צמח, מדובר בבד של בית האופנה האיטלקי פראדה) ששימש ליצירת קרדיגן, סווטשירט, שמלת מיני עם שרוולים ארוכים וצווארון וי קטן, וגלבייה מפנקת להתכרבלות חורפית.

       

      השמלות. בקולקציה מבחר מצומצם של שמלות, שכל אחת מהן מצליחה לייצר עניין בזכות הקפדה על דיטיילס והתאמה בין גזרה לחומר, כמו במקרה של שמלת מידי עשויה קופרו בצבע כחול מעושן, שעוצבה בהשראת מעיל טרנץ', עם מוטיב הכנפיים האחוריות של המעיל.

       

      נקודת החושך

       

      המחירים. מחירי הקולקציה של הרואיק גבוהים, גם ביחס למותגים צעירים בענף וגם ביחס לתמורה. אוברול ויסקוזה ב-960 שקל, חולצת שרוול ארוך מפרנץ' טרי ב-350 שקל וקרדיגן פוטר ב-680 שקל הם מחירים לא זולים. על אף עלויות הייצור הגבוהות של מעצבים צעירים, אנו ממליצים לצמח לייצר טווח מחירים ורסטילי יותר, שיאפשר מרווח פעולה רחב יותר של נגישות למותג. במחיר חולצה של המותג אפשר לגרוף לפחות 4 פריטים בהודיז, שמציעים לאחרונה בייסיק לא פחות מעוצב.

       

      מחירים: חולצות, 420-350 שקל; מכנסיים, 690-680 שקל; שמלות, 880-780 שקל; אוברול, 960 שקל; קרדיגן, 680 שקל.

      להשיג בבוטיקים: בוטיק 5, לימקא, מיה וולס, ביז'ו - תל אביב; קרינה, כפר אז"ר; ובאתר המעצב

       

      מה קנינו השבוע בהרואיק?

      מכנסיים עם חגורת גומי, 680 שקל (צילום: גלעד בר-שלו)
       מכנסיים עם חגורת גומי, 680 שקל(צילום: גלעד בר-שלו)

        

       המבקרת: מאשה רודוב

        

       סטודיו נועה

        

       מה מוכרים לנו? קולקציית סתיו-חורף בעיצובן של נועה יער, שהקימה את הסטודיו המקורי לבגדי ילדות ברשפון לפני שני עשורים, ובתה קרן יער-מאור, שהצטרפה לאמה בסיום לימודיה בשנקר ב-2012. המותג מחזיק כעת בשלוש חנויות, המציעות אופנת נשים וילדות בקו שבין מראה אורבני לספורטיבי מטופל ומאובזר, תוך דגש על שילובי חומרים, גזרה נינוחה, דיטיילים בעבודת יד וייצור מקומי בסדרות קטנות. לצד קו הקז'ואל ניתן למצוא קולקציית קפסולה קטנה בעיצובה של יער-מאור וכן קו באוריינטציית ערב, ובו שמלות טנסל ופאייטים, חצאיות ברוקד וסריגי לורקס. קולקציית הילדות מקבילה לזו של הנשים בווריאציות צבע משתנות, ומכילה גם מגוון שמלות לאירועים.

        

       האם קנינו את זה? קנינו את הפריטים בעיצוב נקי, כמו מכנסי אריג וג'ינס, ואת קו הערב – במיוחד זה בעיצובה של יער-מאור – אשר בהחלט ראויים להערכה. לעומתם, חלק מהפריטים, בעיקר המטופלים והספורטיביים יותר, נראים מעט מתאמצים מדי, ולא כל שילובי החומרים יוצרים מראה שלם ועדכני.

        

       סטודיו נועה. אפשרויות בלתי מוגבלות של משחקי שכבות, פרופורציות ואורכים (צילום: תום מרשק)
        סטודיו נועה. אפשרויות בלתי מוגבלות של משחקי שכבות, פרופורציות ואורכים(צילום: תום מרשק)

         

        נקודות האור

         

        הטוטאל לוק. החנות רחבת הידיים של המותג במתחם התחנה בתל אביב מציעה מגוון גדול, אך לא עודף, של פריטים, המתאפשר הודות לייצור בסדרות קטנות – מה שמספק אפשרויות בלתי מוגבלות של משחקי שכבות, פרופורציות ואורכים.

         

        קולקציית הקפסולה של קרן יער-מאור. יער-מאור לקחה את הכיוון העונתי של סטודיו נועה צעד אחד קדימה בקולקציית קפסולה קטנה של חמישה דגמים, ובהם מעיל פארקה בצללית אוברסייז, מכנסי באגי מבד דריל וחצאית A באורך מיני מסקובה, כולם בגוון שמנת ובעיטור ניטים ואלמנטים ממתכת – מסוג הפריטים שהיינו רוצים לראות מהם עוד.

         

        נקודות החושך

         

        המאמץ. חלק מפריטי הקז'ואל מציגים שלל חיתוכים, אביזרים ושילובי חומרים מאתגרים כדמוי עור – שמשקלו הדק לא הולם את סריג הבסיס שאותו הוא אמור לשדרג – דבר היוצר מראה עמוס ולא עדכני. לטעמנו, יישור קו עיצובי עם אוסף בגדי הערב הנקיים יותר, כמו גם הרחבת קולקציית הקפסולה של יער-מאור, יתרמו לרלוונטיות של המותג ויחשפו אותו למתלבשות צעירות יותר, ולא רק ברוחן.

         

        מחירים: נשים: חולצות, 339-199 שקל; עליוניות וז'קטים, 989-379 שקל; מכנסיים וחצאיות, 689-459; שמלות, 959-499 שקל. ילדות: קו הקז'ואל, 459-169 שקל; שמלות לאירועים, 759-559 שקל.

        להשיג בסטודיו נועה, הפרחים 18, רשפון; מתחם התחנה; מתחם שרונה – תל אביב.

         

        מה קנינו השבוע בסטודיו נועה?

        מכנסיים, 639 שקל; חצאית, 689 שקל; שמלה ללא שרוולים, 639 שקל (צילום: טל טרי)
         מכנסיים, 639 שקל; חצאית, 689 שקל; שמלה ללא שרוולים, 639 שקל (צילום: טל טרי)

          

         מאוזנר

          

         מה מוכרים לנו? קולקציית חורף של רשת מאוזנר, החתומה על מראה ייצוגי ומוקפד לנשות קריירה מזה ארבעה עשורים. הקולקציה מציעה מגוון רחב של פריטי לבוש המתאימים לשעות העבודה ולאירועי ערב קלילים, בחלוקה לקבוצות צבע עשירות ועם דגש על היצע טקסטילי רחב וריבוי טקסטורות. בתמהיל: ג'ינס ומכנסיים מחטבים בגזרה ישרה עם קו מותן גבוה, מעט שמלות, חצאיות עיפרון וז'קטים מחויטים, סריגים, חולצות כפתורים, מעילים קלים וסטים המשלבים כמה דוגמאות וחומרים במידות 50-38.

          

         האם קנינו את זה? כן. בנישה הספציפית שאליה הם פונים, מאוזנר עושים עבודה מצוינת – הן מבחינת היצע הצבעים והחומרים, והן מבחינת הפרשנות הטרנדית המתונה המותאמת לקהל הלקוחות.

          

         מאוזנר. בגדים שיתאימו לא רק לחברות כנסת ומגישות טלוויזיה (צילום: דביר כחלון)
          מאוזנר. בגדים שיתאימו לא רק לחברות כנסת ומגישות טלוויזיה(צילום: דביר כחלון)

           

          נקודת האור

           

          ההתייחסות לטרנדים. ההיענות לטרנדים במאוזנר ניכרת בעיקר בבחירת החומרים, הצבעים והדיטיילים הקטנים, והם גם אלה שיוצרים עניין ובידול של פריטי המותג בשוק. כ-80 אחוז מפריטי הקולקציה מיוצרים בישראל מחומרים איכותיים ומגוונים, עשירים בדוגמאות גרפיות ובטקסטורות, ובמספר גרסאות צבעוניות – מחום, שחור ונייבי הקלאסיים, דרך קאמל, בורדו, סגול וירוק יער האופנתיים, ועד לבנדר, ניוד ותכלת הפסטליים. דגש מיוחד מושם בקולקציה על גימור ופרטים, גדולים כקטנים – מטיב הבטנות או גימור של מעיל טרנץ' קלאסי בסרט מנומר, ועד ליווי חולצות השיפון השקופות בשכבה של רשת גמישה, אוטמת ומייצבת גם יחד או חיבור של שרוולי פרח מסתלסלים לשמלה ישרה וייצוגית באורך הברכיים.

           

          נקודת החושך

           

          הגדרת קהל היעד. לקוחת החברה מוגדרת כאשת עסקים מגיל 30 ואילך, והבחירה באשת הטלוויזיה לוסי אהריש כפרזנטורית לצד יסמין מאוזנר-קוטליצקי, נועדה ככל הנראה כדי להדגיש את הרלוונטיות של מאוזנר עבור קהל יעד צעיר יותר. בפועל, אין זה המסר העיצובי של הקולקציה. אומנם חולצות וחליפות המותג אהובות במיוחד על חברות כנסת ומגישות טלוויזיה במגוון גילאים, אך הקולקציה תואמת ברוחה יותר את צורכיהן של נשים בנות 50 ומעלה. היות והיא מציעה להן מענה מוצלח, אין שום סיבה להתכחש לכך.

           

          מחירים: חולצות טי, 599-369 שקל; גופיות, 349-269 שקל; חולצות אריג, 799-579 שקל; סריגים, 699-399 שקל; עליוניות, 999-499 שקל; מכנסיים, 699-599 שקל; חצאיות, 499 שקל; שמלות, 999 שקל; וסטים, 699 שקל; ז'קטים 1,499-949 שקל; מעילי עור, 3,999-3,469 שקל.

          להשיג ברשת חנויות מאוזנר.

           

          מה קנינו השבוע במאוזנר?

          חולצת שיפון, 649 שקל; מעיל טרנץ', 1,499 שקל; שמלה, 999 שקל (צילום: רועי בלנק)
           חולצת שיפון, 649 שקל; מעיל טרנץ', 1,499 שקל; שמלה, 999 שקל(צילום: רועי בלנק)

            

           טרס

            

           מה מוכרים לנו? קולקציית סתיו-חורף של המותג הצעיר טרס בעיצוב בוגרות שנקר נוי גוז, דפנה פילוסוף ונועה גור, שיצאו לדרך משותפת לפני כשנתיים. הקולקציה כוללת 15 דגמים, ובהם לראשונה גם מכנסיים, ומציגה העדפה ברורה לבדי אריג המספקים מראה "לבוש" יותר. המותג שומר על הסגנון המלווה אותו – חיתוך נקי ונינוח, ויחד עם זאת נשי ומחמיא, לא מעט בזכות דגש על גזרת המעטפת החוזרת מעונה לעונה בחולצות, חצאיות ושמלות. כמו בעונות הקודמות, גם הפעם חלק מהפריטים מוצעים בגרסה עם הדפס מקורי בעיצובה של גוז, כאשר הפעם מדובר במוטיב גרפי של פרחי קאלה בהשראת אמנות הדקופאז'.

            

           האם קנינו את זה? חלקית. בקולקציה מצומצמת כמו זו, ובמיוחד אם חתומות עליה שלוש מעצבות, היינו שמחים לנקיטת עמדה אופנתית ברורה יותר. לצד ההדפס המוצלח ופריטים מעולים כמו עליונית הטרנץ' ושמלת המעטפת באורך מידי, קשה היה להתעלם ממעין גנריות השורה על חלק מהפריטים – שהיא אולי מסחרית ועשויה היטב, אך מקשה על בידול במשבצת המותגים הצעירים.

            

           טרס. תמהיל מדויק ומאוזן (צילום: אלינה אסמוס)
            טרס. תמהיל מדויק ומאוזן(צילום: אלינה אסמוס)
             

             

            נקודת האור

             

            התמהיל. ניכר כי מעצבות טרס עובדות בראש ובראשונה על תמהיל קולקציה מדויק ומאוזן מבחינת האורכים, הפרופורציות והיחס בין הפריטים השונים, מה שהופך גם קולקציה מצומצמת לוורסטילית. כך, למשל, עליונית הקימונו הקצרה מתאימה בדיוק לגובה קו המותניים של חצאית המיני, ושמלת הטי עם צווארון הגולף לא רחבה מדי בשביל להתאים לקרדיגן ג'רסי בגימור גולמי. הפלטה הצבעונית המצומצמת הופכת את מלאכת שילוב הפריטים לנוחה במיוחד, וגזירת ז'קט, מכנסיים וחצאית מאותו הבד נותנת מענה למגמת הסטים שעדיין רלוונטית מתמיד.

             

            נקודת החושך

             

            הניקיון העיצובי. לא יכולנו להשתחרר מהתחושה כי חלק מפריטי הקולקציה נוצרו כדי לשרת את התמהיל בלבד, כהשלמות הכרחיות לפריטי מפתח מעוצבים ומטופלים יותר. כך, מכנסיים בצללית באגי אומנם מתאפיינים בגזרה מחמיאה, אך ניתן למצוא דומים להם במותגים רבים, ואילו חולצות האוברסייז הנקיות מעבודת דיטיילים – חלקן ארוכות כמו טוניקות וחלקן קצרות – נראות מבוגרות וחורגות מהקו הכללי של הקולקציה.

             

            מחירים: חצאיות, 520 שקל; חולצות, 560-490 שקל; מכנסיים, 650 שקל; שמלות, 1,020-660 שקל; ז'קטים 960 שקל; קרדיגנים, 620-580 שקל.

            להשיג בסטודיו טרס, השפ"ר 17, תל אביב; בבוטיק 5, לינקולן 5, תל אביב; בתמה, קרית שאול 20, תל אביב; ובאתר המותג .

             

             
            הצג:
            אזהרה:
            פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד