''זארה הום'' בישראל? מגעים לחנות ראשונה בקניון האופנה של גינדי

פרסום ראשון: זכיינית זארה בישראל נמצאת במו''מ מתקדם עם קבוצת אינדיטקס הספרדית לפתיחת חנות של מותג העיצוב לבית. נציגים מחו''ל כבר ביקרו בלוקיישן

איתי יעקב

|

23.11.15 | 09:08

הרשת תגיע סוף סוף לישראל? זארה הום
הרשת תגיע סוף סוף לישראל? זארה הום
צפויה לייצר רעידת אדמה בתחום רשתות העיצוב לבית. זארה הום
צפויה לייצר רעידת אדמה בתחום רשתות העיצוב לבית. זארה הום

אחרי שלוש שנים לקיומו של שבוע האופנה תל אביב בחסות Gindi TLV Fashion Mall, כולם כבר מקשרים אוטומטית את קניון האופנה שצפוי להיפתח בשנה הקרובה, לביתם העתידי של מותגים נחשקים מן העולם. ל-Xnet נודע כי בימים אלה מצויה קבוצת גוטקס של ג'ואי שוובל (בעל זיכיון לקבוצת אינדיטקס של המותגים זארה, פול אנד בר, מסימו דוטי וברשקה) במשא ומתן מתקדם לפתיחת חנות ראשונה בישראל של המותג "זארה הום". החנות החדשה צפויה להתמקם בקומה מינוס 1 בקניון החדש, ותהווה חלק מהמתחם הכולל של זארה בקניון, שיתפרס על פני שתי קומות.

 

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

 

גורם המעורה בפרטים מסר כי בשנה האחרונה התקיימו מספר פגישות בין גורמי החברה הספרדית עם נציגי גינדי וזארה בישראל, שחלקן אף התקיימו בישראל וכללו סיור בחלל הקניון הנמצא עדיין בשלבי הקמה.

 

 

זארה הום. החנות החדשה צפויה להתמקם בקומה מינוס 1 בקניון החדש, ותהווה חלק מהמתחם הכולל של זארה
  זארה הום. החנות החדשה צפויה להתמקם בקומה מינוס 1 בקניון החדש, ותהווה חלק מהמתחם הכולל של זארה

   

   

  בעשור האחרון כבר היו מגעים לפתיחת חנויות של הרשת בישראל, אך רובם ככולם העלו חרס. ברשת זארה אמרו אז כי פתיחת חנויות של זארה הום בישראל מתעכבת בשל בעיות לוגיסטיקה והתאמת המוצרים לתקנים הישראליים. גורם עמו שוחחנו, עובד לשעבר בחברה המעורה בפרטים, ביטל את הטיעון הזה, ואמר כי "לזארה בישראל יש כבר לוגיסטיקה מותאמת לקליטת המותג".

   

  דובר קבוצת גוטקס מותגים סירב להתייחס לידיעה.

   

  דובר גינדי השקעות סירב להגיב לידיעה.

   

  זארה הום היא רשת למוצרי עיצוב וטקסטיל לבית מקבוצת אינדיטקס העולמית, אשר הוקמה בשנת 2003 ומחזיקה ב-408 סניפים הפרוסים ב-44 מדינות, ובהן גם שכנותינו, כמו מצרים ולבנון. תוכלו למצוא בה החל ממנורות לילה למיטה, ועד סט מצעים ומגבות, משולחנות קפה קטנים ועד מראות ענק. כמו בבגדים, גם בכל הנוגע לכלי בית מציעה זארה מבחר גדול של מוצרים בניחוח טרנדי ובמחירים נוחים, ובהתאמה גם הפופולאריות הגבוהה שלה בקרב ישראלים.

   

   

  זארה הום. הוקמה בשנת 2003 ומחזיקה ב-408 סניפים הפרוסים ב-44 מדינות
   זארה הום. הוקמה בשנת 2003 ומחזיקה ב-408 סניפים הפרוסים ב-44 מדינות

    

    

   כניסתה של זארה הום לישראל צפויה לייצר רעידת אדמה בתחום רשתות העיצוב לבית כמו "גולף & קו" ו"פוקס הום" - המתחרות הגדולות שלה בישראל, שכן מדובר ברשת נחשקת בעיני ישראלים, שנוהגים לפקוד אותה במהלך שופינג בחו"ל, ומעבר למחיריה האטרקטיביים היא מציעה גם את הניחוח החו"לי המתבקש.

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד