בעקבות המלכות: הילדים של ילנה ראלף וג'ני צ'רוואני בקמפיין ראשון

דויד ואמילי, ילדיהם של שתי בוגרות תחרות מלכות היופי, נבחרו לככב בצילומי קולקציית אתר בגדי ילדים חדש. כי ככה זה כשהיופי עובר בירושה

איתי א גורביץ

|

01.11.15 | 10:28

נהנה מתשומת הלב. הדוגמן דויד ואמא ילנה ראלף (צילום: גיל כהן)
נהנה מתשומת הלב. הדוגמן דויד ואמא ילנה ראלף (צילום: גיל כהן)

כשהידיעה על כך שדויד, בנה בן שנה וארבעה חודשים של מלכתנו בדימוס ילנה ראלף, ואמילי (שנתיים ושלושה חודשים), בתה של נערת ישראל במיל' ג'ני צ'רוואני, נבחרו לככב בצילומי קולקציית אתר אופנה חדש לבגדי ילדים BALABUSH, לא הופתענו. חוקרים כבר הוכיחו בעבר כי יופי עובר בגנים.

 

"הם הולכים בדרכי האימא עם היופי והפוטוגניות", מסבירות האחיות מור וטל עברי, שעומדות מאחורי המיזם החדש, את הבחירה בדוגמנים הצעירים.

 

אחרי שהילדים סיימו את מלאכת הפוזינג, תפסנו את האמא הגאה ילנה ראלף לכמה שאלות.

 

איך הגיעו אליו? דויד רשום בסוכנות?

"זה היה ממש במקרה. כשהייתי בחתונה של לירן כוהנר פגשתי את הצלמת עדי אורני, אותה אני מכירה כבר הרבה זמן. היא סיפרה על הפרויקט, שאז היה עוד בחיתולים. היא ראתה את התמונות של הבן שלי, הציעה לי והחלטנו לשתף פעולה".

 

איך הגבת להצעה?

"מאוד שמחתי. זה מעמד מאוד מחמיא".

 

נראה שגם דויד נהנה מהסיטואציה.

"לפני הצילומים קצת חששתי וביקשתי שהצילומים לא יארכו יותר משעה, כדי לא לעייף אותו. אבל אני חושבת שדויד מאוד נהנה מתשומת לב. והוא קיבל המון במהלך הצילומים. אז בטח שנהנה. הוא צחק הרבה, שיתף פעולה עם כולם. זו הייתה חוויה ממש נעימה. אבל הוא גם ילד שיודע ליהנות כמעט בכל מצב".

 

זו רק חוויה או תחילתה של קריירה?

"דויד בגן תל ברוך צפון, שזה גן לא זול בכלל. אז צחקתי עם הגננת שהוא חייב למצוא דרך לשלם על זה. אבל זו לא קריירה מבחינתי. אני לא מתכוונת לרוץ איתו מאודישן לאודישן ולדחוף אותו בכל הזדמנות אפשרית. הוא מאוד דומה לאבא שלו, הוא גבר קטן במלוא מובן המילה, כך שלא נראה לי שקריירה כדוגמן זה משהו שיתאים לו. אבל אם מפעם לפעם יבואו הצעות כייפיות, אני אהיה בעדן".

 

פינקו אותו בבגדים שווים בסוף?

"כן, בטח. הוא יצא עם מלתחה חדשה".

 

המלכה האם. ילנה ראלף (צילום: גיל כהן)
  המלכה האם. ילנה ראלף(צילום: גיל כהן)

   

  גנים משובחים. ג'ני צ'רוואני ובתה אמילי (צילום: גיל כהן)
   גנים משובחים. ג'ני צ'רוואני ובתה אמילי(צילום: גיל כהן)

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד