קירות זהב, ואזות ענק, ויטרינות עמוסי מאות סוגי שוקולדים וממתקים, עשרות בקבוקי וודקה יוקרתיים, נברשות מנצנצות וכוכב הוליוודי על הרצפה. זה מה שיראה מי שייכנס למעונה הממש לא צנוע של אביבית בר זוהר.

 

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

 

בעולם של אביבית הכל צריך להיות אקסטרה לארג', שלא יחסר, החל בתוספות השיער שלה, האיפור הדרמטי והריסים המפורסמים שזוכים לטיפול אחת לכמה דקות. אם כל מי שאוהב שוקולד שומר חפיסה קטנה במקרר, אביבית תהפוך את הבית לחנות ממתקים ואת המקרר לסליק של עשרות שוקולדים מחו"ל.

 

אם כולם מסתפקים בדירה פלוס חדר ארונות, הדיווה צריכה פנטהאוז עם שני חדרי שינה שהוסבו למיני חנויות בגדים, נעליים ותכשיטים. ואם כולן רוצות זכר מסודר כלכלית, אביבית תצא עם מיליארדר.

 

חצי שנה עברה מאז נפלטה בר זוהר מבית "האח הגדול", ומאז היא לא מפסיקה לחיות את הבית הזה מחדש. היא משחזרת ריבים מפורסמים ("אני לא מאמינה שדיברו עליי ככה מאחורי הגב"), מתחזקת טינה לדיירים אחרים ("יאנה קיללה אותי ברוסית, קללות שלא שידרו") ובעיקר טוענת שמאז שהודחה מהתוכנית, הרייטינג צלל ב־7 אחוזים.

 

"אני הכי מדוברת, הכי מטוקבקת, עם הכי הרבה רומנים והכי הרבה בלגן", היא מסבירה את ההיגיון שבהערצה אליה, "אנשים רוצים לדעת מה קורה איתי, מה אני עושה ועם מי, אנשים לא שבעים ממני, כל ידיעה שיש עליי באינטרנט היא הידיעה הכי נצפית, אני חודשיים בראש מדד הטוקבקים, זה לא דבר של מה בכך".

 

ברגע הראשון לא ממש ברור את מי בר זוהר משכנעת, האם אותי או את עצמה, אבל כששומעים אותה מתנגחת בטום קשתי בשיחת טלפון, מבינים את הכל.

 

"טום אומר שהוא קיבל שער ב'פנאי פלוס' ואני רק כתבה פנימית, אתה מבין? מה אני עונה לו על זה?", היא מתייעצת בזמן שקשתי ממתין בקו השני, "אין מה לעשות, אמרתי לו שהוא כוכב ואני לא".

 

אתם ממש רבים על זה, אה?

"בטח! הוא התחיל איתי. מה זה, גם לי מגיע שער", היא מתלהטת ונרגעת. "מה יאנה יוסף עשתה שמגיע לה שער?", היא מעלעלת בגיליון שעליו מוטבע פרצופה של מי שהיתה הנמסיס הכי גדולה שלה בווילה. "גם לי היה קמפיין. בעצם שניים, עשיתי את דוריטוס ועכשיו את רשת האופנה דיוטי מוטי".

 

לטענת בר זוהר היא אוטוטו פותחת חנות תכשיטים זולים, "כדי שכל אשה תוכל לענוד תכשיטים ולהיראות מיליון דולר. אני אשבור את השוק!", היא מבטיחה תוך כדי שהיא מנופפת בטבעת יהלום בשווי 130 אלף שקל שקיבלה במתנה.

 

יש גם ליין ריסים מלאכותיים על הפרק, ואפילו תוכנית מהפכים צבעונית שתשודר בערוץ 2, ולטענתה רק מחכה לשעת שידור. "יקראו לזה 'סינדרלה', שם אני לוקחת אשה כבויה שבעלה כבר שכח מה הוא אהב בה, ועושה לה מהפך חיצוני ונפשי".

 

כמו טריני וסוזנה.

"כן, אני טריני וסוזנה הישראלית".

 

אביבית מקסימה. באמת. עם כל הרצון להתנגח בה ובכל מה שהיא מייצגת, בר זוהר מאמינה באמת ובתמים שהיא האשה המושלמת. לא מחפשת כסף ולא יופי, רק אהבה אמיתית. כרגע היא רווקה, ומוכנה להחליף את כל מה שיש לה תמורת האביר על הסוס הלבן, זה שיצליח לסחוף אותה מהרגליים. היא אפילו כתבה על זה שיר.

 

ב"כסף, גבר, יהלומים" ("Money Man Diamonds", במקור) היא נשבעת שהיא לא מתלהבת מ"כסף בערמות, וילה, בריכה וכמה מכוניות", אותה זה לא מרשים, היא צריכה דבר אחד - "בחור עם לב מדהים".

 

 

אז את רוצה להיות זמרת?

"לא. זה היה החלום שלי והגשמתי אותו. זה שיר כיפי שמתאר בדיוק את מה שאני מחפשת, גבר עם לב ולא אחד עם הרבה כסף. הביקורות היו לא כל כך נעימות, אפילו אתה ירדת עליי פעם בתוכנית טלוויזיה".

 

אני?

"כן, כן, אני זוכרת הכל!"

 

וזה מעליב אותך?

"ממש לא. שכל אחד יגיד מה שהוא רוצה. אני עושה מה שבא לי ונהנית מכל רגע. היה רק אחד שהצליח להרגיז אותי. ג'ייסון דנינו הולט. התארחתי בתוכנית של אלירז בערוץ 24 וג'ייסון היה שם. הם השמיעו את הסינגל ואז אלירז הציע שג'ייסון יביים לי אותו. ג'ייסון עשה פרצוף ואמר 'ממש'".

 

אופסי?

"למה מי הוא? בגלל שהוא למד משחק הוא חושב שהוא יותר טוב מאחרים? למה לזלזל ככה? אז נכון, אני יודעת שיש ווקליסטיות יותר טובות ממני, אבל אני עושה כיף לאנשים. התגובות ברחוב הכי חשובות ולפי התגובות האלה הסינגל הוא הצלחה".

 

בר זוהר, שסגרה 30 שנות קיום במסיבה ענקית לפני כמה חודשים, לא סבלה מחוסר מוטיבציה. היא נולדה וגדלה ברחובות לצד חמישה אחים ואחיות, למדה בבית ספר דתי עד כיתה י', עברה לבית ספר חילוני ואז גם נרשמה לתחרות יופי מקומית.

 

"עד כיתה י' הייתי מקובלת. אחרי שזכיתי בתואר מלכת החן של רחובות, זה השתנה". את השירות הצבאי העבירה כפקידה פלוגתית בגולני ואז יצאה לשוק העבודה. "אנשים חושבים שאני לא עובדת וזה לא נכון", היא מספרת, "אז אולי לא עבדתי כשכירה בשביל 5,000 שקל, אבל תמיד עבדתי".

 

אחרי שנדדה בין ברים במרכז הארץ, שינעה את עצמה לאילת, שם עבדה עם שירי מימון בבר מקומי, ואז חזרה לרחובות כדי לפתוח מאפייה שכונתית. "קראו למקום אופה יפה. אייל גולן אוהב את עוגת הסולת ואת עוגיות החלבה שלי".

 

כנראה שגולן אכל הרבה עוגיות חלבה, מה שעזר לבר זוהר לחסוך מזומנים כדי לשפר את נתוני הפתיחה שלה. 300 סיסי בכל צד, אף משויף, ריסים מוגזמים וכמה תוספות שיער אחרי, המאפייה נסגרה ובר זוהר פנתה לקריירה בתיווך דירות, ובמקביל ניסתה את מזלה כדוגמנית. משם הדרך לבית האח הגדול ולתהילה היתה קצרה.

 

שכחת לספר לי על הסיליקון בשפתיים.

"לא", היא מתרעמת ושולפת מהנייד תמונת מחזור מטושטשת מימי בית הספר. "מה אתה רואה פה? זאת אני ואלה השפתיים שלי. אם הייתי עושה שפתיים הייתי אומרת! אין לי מה להתבייש! אני אומרת לכל אשה - לא נוח לך? לכי תשפצי ותתקני. אין שום סיבה שתסתובבי עם משהו שאת לא אוהבת".

 

ליידי גאגא אומרת את ההפך, להיות שלם עם עצמך כי ככה אלוהים ברא אותך.

"למי אכפת מה ליידי גאגא אומרת, אביבית בר זוהר אומרת לשפץ".

 

את חייבת להסביר לי במה את עובדת היום.

"שאלה מצוינת", היא עונה ומציינת שעשתה לאחרונה את הקמפיין של דיוטי מוטי, שלפי פרסומים שלשל לכיסה סכום נאה של כ־200 אלף שקל. "כן, זה הסכום, פחות או יותר", היא מאשרת.

 

מה עוד?

"אני מתארחת במועדונים, אירועים, מסיבות".

 

כמה עולה להזמין אותך לאירוע?

"5,000 שקל פלוס מע"מ. כל המועדונים רוצים אותי".

 

זה המון כסף. חשבתי שיש מיתון.

"תראה, אם יש חברים שאני מכירה, אני עושה להם ב־4,000".

 

מתוקה. וכמה מסיבות כאלה יש בחודש?

"מלא. יש מסיבה קבועה שאני מתארחת בה כל שבוע".

 

יעני 20 אלף בחודש רק מללכת למסיבה הזו?

"כן. מה אתה, מס הכנסה?".

 

והבית, מי משלם לך שכירות?

"אף אחד! אני משלמת! למה שמישהו ישלם לי?". השכירות, למי שחייב לדעת, עומדת על 7,000 שקל בלבד, "אבל הארנונה קורעת אותי. גם חשבון החשמל. אני מקבלת 2,500 שקל לחודשיים ואני לא מבינה למה, זה מטורף! אני כל היום לא בבית, אפילו התקשרתי להתלונן! רגע, אולי זה בגלל המזגן שאני לא מכבה אף פעם". אולי.

 

אז מה בעצם השתנה בחיים שלך בעקבות "האח הגדול"?

"הכל השתנה. למרות שאני אותה אביבית, היחס ברחוב השתנה, אנשים פונים אליי עם בקשות ואני שמחה לעזור לכולם. ברמה הזוגית אני קצת מאוכזבת כי אני כבר לא יודעת מי רוצה לצאת עם אביבית הבנאדם ומי מחפש את אביבית בר זוהר המותג".

 

מה זה אומר?

"מישהו נישק אותי פעם, ואז הוא תופס לי את הפנים, מסתכל לי בעיניים ואמר 'אני לא מאמין שאני מנשק את אביבית בר זוהר'".

 

לא!

"כן! העפתי אותו מהבית".

 

מדריך אביבית בר זוהר לחיים טובים יותר

 

כך תכירי מיליונר: "תקריני שטוב לך, שאת לא צריכה שום דבר ממנו. אנשים קולטים כשיש ביטחון עצמי. עובדה, למה פריקים עם בקבוק בירה לא מתחילים איתי?".

 

כך תתפרסמו: "תלכו לתוכנית ריאליטי! זה מכניס אותך לנישה שבה אנשים לומדים לאהוב אותך בזכות מי שאת ולא בזכות שום כישרון מיוחד".

 

כך תיראי טוב: "תתאפרי במראה החתולי. מה זאת אומרת איך? מדביקים ריסים בצורה חתולית".

 

כך תהיו מאושרים: "תעשו כל יום משהו שאתם גאים בו. לי יש שתי משפחות שאני נותנת להן אוכל כל שישי ונערה שאני קונה לה תרופות לסוכרת".

 

כך תרדו במשקל: "אוי,זה נורא פשוט. אני למשל אוכלת רק שוקולד ושותה מלא וודקה. זה גם בריא וגם טוב לעור הפנים".

 

כך תכירו את אהבת חייכם: "צאו כל בוקר לרחוב כאילו אתם בדרך לצילומים. לא לצאת מהבית בטרנינג וכפכפים".

 

כך תשמרי את הגבר שלך מאושר: "תבשלי לו, פעם ביום לפחות. גברים הם כמו ילדים, הם מחפשים אמא מטפלת. אני מאוד אימהית".

 

כך תשמרי על מתח מיני בזוגיות: "תיכנסי למיטה כשאת יפה. לא בפיג'מה עם פנים מרוחות בקרמים. בייבידול קטן, קצת סומק. כשאני בזוגיות אני מתכוננת למיטה כמו ליציאה".

 

כך תחסכו כסף: "כל יום תניחו בצד מאה שקל. בסוף החודש תופתעו לגלות שיש לכם 3,000 שקל לבזבוזים. או לחלופין, תצאו עם מיליונר".

_________________________________________________________________________________________________________________________

 

עוד בפנאי פלוס :