רק תמו החגיגות סביב הפרזנטציה של אלון ליבנה בניו יורק והשקת המותג של דורית בר אור בפריז, והנה אנחנו למדים על מעצב אופנה ישראלי נוסף שעושה חיל בימים אלו אצל הכוכבות הגדולות בעולם. ל-Xnet נודע כי המעצב יניב פרסי עתיד להלביש את השחקנית אמבר הרד בשמלת כלה מקולקציית הקוטור שלו – לא לחתונתה עם ג'וני דפ, לצערנו, כי אם לסרט חדש שבו היא משחקת לצד ארוסה. האם הוא מתרגש? "בכלל לא ידעתי במי מדובר", מתוודה פרסי ל-Xnet.

 

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

 

הרד לא לבד. לפני ימים ספורים פרסם פרסי בעמוד הפייסבוק שלו את ההודעה הבאה: "כמה כיף לגלות באיחור שהזמרת הבינלאומית ביונסה לבושה בקליפ הסקסי Drunk In Love בשמלת רשת סולטיס מדגם Olivia. עכשיו לא רק בר רפאלי הצטלמה בשמלה, גם ביונסה".

 

בדבריו מתייחס פרסי להפקת אופנה שהתפרסמה במגזין GQ הבריטי, בה מופיעה רפאלי בשמלה של המעצב כאשר מתחתיה בגד ים. על פי פרסי, תמונה זו היתה ההשראה לסטייליסטים של ביונסה, שהלבישו את הזמרת באופן דומה בקליפ.

 

 

עוד בערוץ האופנה

 

 

 

 

הקליפ יצא לפני שנה. איך גילית רק עכשיו שביונסה לובשת בו שמלה שלך? אף אחד לא עדכן אותך?

"משרד יחסי הציבור שלי בחו"ל שלח אייטם עם לינק, אבל זה נשלח למייל שלי שיש בו רק ידיעות יח"צ, ואני בדרך כלל לא שם לב למייל הזה. אתמול אני ואחת הבנות מהמשרד שלי עשינו ניקיון במיילים, ופתאום ראינו את זה. לא האמנתי, אני מעלה ידיעות הרבה יותר קטנות לעמוד הפייסבוק שלי, ואת ביונסה פספסתי!"

 

לא מתקשרים לספר לך חדשות כל כך מרגשות?

"הם לא מתקשרים, הם עסוקים במיליון דברים. ככה הם שלחו לי ידיעות גם לגבי אלישיה קיז וג'סי ג'יי, שלבשו שמלות שלי. את ביונסה פספסתי. והם שלחו מייל כל כך נלהב! 'Wow, Beyonce with Persy!'. לשמלה עצמה הסטייליסטים הגיעו דרך השואורום, שם נמצאים יותר מ-200 עיצובים שלי, כך שאני לא מודע לכל דבר שקורה עם כל עיצוב".