ג׳ניפר אניסטון וג׳סטין ת׳רו

 

חבר׳ה, פשוט תנו לנו את זה בפנים, בסדר? בואו, כולנו כאן אנשים מבוגרים, פשוט תגידו לנו את האמת: אתם לא הולכים להתחתן לעולם, נכון? יופי, כי ככה חשבנו.

 

נכון לעכשיו (ואנחנו מתכוונים לממש עכשיו, כי הדיווח הוא מהשעה האחרונה) הידיעה החמה היא שג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו החליטו להתחתן בקאוואי שבהוואי בחתונה מצומצמת בנוכחות 20 חברים קרובים, אבל תסלחו לנו אם אנחנו קצת פחות מתרגשים מבדרך כלל, זו פשוט רק הפעם המאתיים שאנחנו שומעים על תוכניות החתונה הזאת.

 

האמת? לא זכור לנו זוג ששיגע והתיש את הוליווד יותר מהשניים האלה. נכון, יש להם תחרות עזה מצד כמה וכמה זוגות, אבל כבר התרגלנו, בכמעט שנתיים שעברו מאז שהם התארסו (אוגוסט 2012) לקום כל בוקר לידיעה אחרת: הם מתחתנים. הם נפרדים. הם החליטו להתחתן בלוס אנג׳לס. הם החליטו להתחתן בניו יורק. הם החליטו להתחתן בטירה בצרפת. הם החליטו לעשות שלוש חתונות שונות. ג׳ניפר בהריון ובעצם בכלל אין חתונה. הנה, רק לפני שבוע צוטט באי אונליין מקורב לזוג שאמר שהם ״מרגישים כבר כמו נשואים, אז יכול להיות שבכלל לא יהיה טקס״, ואילו עכשיו שלל המגזינים והאתרים רבים ביניהם מי יביא יותר פרטים על החתונה שאולי תקרה ואולי לא בהוואי.

 

אז לכבוד הפסח, ובגלל שבאמת, אנחנו ממש מתגעגעים לחירות שלנו, הרשו לנו לנצל את הבמה הקטנה שלנו ולהתחנן: באמא שלכם, לא אכפת לנו איפה, לא אכפת לנו כמה יגיעו, לא אכפת לנו מי יגיעו (טוב, זה שקר, ברור שאכפת לנו) רק בבקשה, למען השם, תשימו טבעות כבר אחד על האצבעות של השנייה ושחררו אותנו מהעול הזה. תודה.

 

התחזית: לא יקרה. השניים האלה כבר דחו את החתונה 11 פעם (!) ויפרדו עוד 15 פעם לפני שמישהו משניהם באמת יהיה רציני לגבי חתונה. סתם טיזרים.

 

אשטון קוצ׳ר ומילה קוניס

 

האמת? קצת לא פייר לתקוע את מילה קוניס ואשטון קוצ׳ר ברשימה הזו, משום שהזוג התארס באופן רשמי רק לפני כחודשיים, אבל בואו נודה באמת: כל מי שאי פעם צפה במופע שנות השבעים יודע שהשניים הללו פשוט נועדו להיות ביחד, ככה שבעצם, אנחנו מחכים לחתונה הזו יותר מעשור.

 

ייאמר לזכות אשטון קוצ׳ר ומילה קוניס מיד: לפחות ההמתנה לחתונה שלהם מהנה. הנה, רק השבוע התארחה קוניס אצל קוצ׳ר ב״שני גברים וחצי״ (הנה, הטריילר כאן למטה), והמונולוג ביניהם היה קרוב למבריק. ״אני בטוחה שאתה יוצא רק עם שחקניות לוהטות״, עקצה אותו קוניס-ויויאן, וקוצ׳ר-וולדן ענה ״לללאאאאא, הן כולן משוגעות״. על כך השיבה קוניס ״טוב, הן בטח לא כו-לן משוגעות״, והוא ענה: ״תסמכי עלי, כולן משוגעות״.

 

צפו בקדימון לאיחוד של קוניס את קוצ'ר על המסך הקטן

 

בנוסף לכל זה, בטן ההריון של קוניס כבר בהחלט התחילה להופיע, מה שגם משמח מאוד את כולנו (בכל זאת, השניים הללו עשויים להיות זוג ההורים המגניב ביותר שהוליווד אי פעם ראתה), אבל גם גורם לנו לחשוש שהחתונה המדוברת לא תקרה אף פעם.

 

אתם יודעים איך זה. מילה תרצה להיכנס לשמלה, אחר כך יוולד ילד, הם יגידו שהם רק מחכים שהילד יגדל קצת, והופ - הנה ג׳ניפר וג׳סטין 2.

 

אנחנו, באופן אישי, עדיין מקווים שהתוכנית הגרנדיוזית לחתונה עליה כתבנו כבר, הכוללת, בין היתר, את האיחוד של מופע שנות השבעים תצא לפועל וגם אם לא, האמת, אחרי הזוג הזה אנחנו עדיין שמחים לעקוב.

 

התחזית: אשטון ומילה הם היחידים מבין החבורה המשונה הזו שאנחנו אשכרה סומכים עליהם. צפו לחתונה באמצע - סוף 2014.

 

הנסיך הארי וקרסידה בונאס

 

במקרה של הזוג הזה העסק קצת יותר מורכב. מצד אחד, מדובר בזוג צעיר יחסית שצריך לתת לו את הזמן לגדול ולפרוח ולהחליט אם הם רוצים לבלות את הנצח ביחד. מצד שני, כבר שלוש שנים כמעט שלא הייתה לנו איזו חתונה מלכותית, וגם התקשורת העולמית, כך נראה, רק רוצה לראות איזשהו נסיך מתחתן עם מישהי, כששאר הפרטים לא ממש משנים.

 

למעשה, סקירה של העיתונות הבריטית והגלובלית מגלה שהנסיך הארי וקרסידה בונאס לגמרי בדרך לחופה, הם רק האחרונים שסיפרו להם. מהרגע שנודעה זוגיותם בציבור - ובואו נודה באמת, השניים האלה עשו חתיכת טיזינג בדמות הופעה בסדרת אירועים ציבוריים - החליטה התקשורת הבריטית שקרסידה היא המצטרפת החדשה לבית המלוכה ועכשיו, נו, לכו תשכנעו אותה שבכלל אין לכם אחות.

 

אלא שהחצופה בת ה-25 הרסה לכולם את ההנאה השבוע כשאמרה כשהיא מעוניינת לחכות לפחות 12 חודשים לפני שתקבל החלטה, ושבינתיים היא נהנית בעבודתה בשיווק בתיאטרון ומלגור עם חברה. בכך, נראה לנו, הופכת קרסידה לבחורה הראשונה בהיסטוריה שגבר הציע לה ארמון והיא ענתה לו ״תן ל לחשוב על זה ולחזור אליך, בסדר?״.

 

״היא כרגע התחילה עבודה חדשה ומשלמים לה מה שמשלמים למישהי בגילה - פרוטות״, אמר מקור המקורב מאוד לקרסידה. ״והיא מצאה דירה עם חבתרה דייזי. היא עושה מה שאנשים בגילאי העשרים אמורים לעשות. היא לא רוצה להחמיץ את החלק הזה בחייה. עם זאת, אמא שלה מתרגשת נורא מהקשר הזה והייתה רוצה לראות אותם מתארסים כבר״.

 

גם אנחנו, אמא. גם אנחנו.

 

התחזית: חודשים על חודשים של התערורויות לצלילי כתבות של ״הם התארסו!״, ״אה! רגע! בעצם לא!״, ״שנייה! יש מצב שכן! תנו לנו לחזור אליכם עם זה!״ וחתונה מלכותית בסוף 2015 או תחילת 2016. ליתר בטחון, אנחנו מצחצחים את הכובע אלטון ג׳ון המגוחך שלנו כבר מעכשיו.

 

פיפה מידלטון וניקו ג׳קסון

 

הנה זה מתחיל. רק לפני ארבעה חודשים דיווח כל העולם בהתלהבות (ובעקבותיו, גם אנחנו) שפיפה מידלטון וניקו ג׳קסון מאורסים ואיזה כיף לנו ואולי הפעם היא תגיע בלבן לחתונה מהסיבות הנכונות, ואז התחיל הריטואל הקבוע.

 

חודש אחר כך קיבלנו את ידיעת חכו-עם-זה-שנייה-יכול-להיות-שהם-בכלל-לא-מאורסים ומפברואר מלחששים אתרי הרכילות (אם כי לא ממש בקול אחיד) שבין השניים עבר חתיכת חתול שחור, והם על הדרך המהירה לפרידה. למעשה, לא נעים להגיד, אבל העובדות בהחלט מדברות בעד עצמן: מאז פברואר השניים לא נצפו ביחד, ופיפה הגיעה למספר אירועים בולטים כשהיא בגפה. מחשיד? בהחלט כן.

 

מחשיד, אמרנו, ולא מפליל, משום שהכיסוי התקשורתי של פיפה הולך ומצמטצם. הציבור הבריטי שבע ממנה לחלוטין, העסקים שהקימה קרסו בזה אחר זה ומי שהייתה המטאור של 2012 הולכת ומתבררת כאסטרואיד של 2014. ע״פ סקר אחרון של המגזין מיידיילי הבריטי רק 17% מהציבור הבריטי ״מאוד אוהבים״ את פיפה, והשאר אדישים אליה או כבר לא סובלים אותה. בקצב הזה, עד שהיא תתחתן יכול להיות שידווחו על זה, אבל יש מצב טוב שאף אחד כבר לא יקרא.

 

התחזית: מהיכרותינו הקצרה עם פיפה, העובדה שהארי גונב לה את כל הכותרות ואור הזרקורים לא מוצאת חן בעיניה. החתונה תידחה עד שהארי יתחתן, או תבוטל מחוסר עניין לציבור.

 

בראד פיט ואנג׳לינה ג׳ולי

 

אם יש מישהו ששבר לנו את הלב השנה, אלו בהחלט בראנג׳לינה. מהבטחות על חתונה מפוארת בצרפת עם פילים בכניסה, סוסי פוני שמביאים את האורחים עד למחוז חפצם וכנראה גם חד קרן שיחתן אותם (או, אפילו פלאי יותר: אורחת כבוד בדמות ג׳ניפר אניסטון!) ועד שמועות על ארבע חתונות נפרדות או פרידה קיבלנו, ובכן, כלום ושום דבר. בדיוק כמו בכל השנתיים שחלפו מאז התארסו פיט וג׳ולי, אי שם באפריל 2012.

 

עכשיו, אנחנו לא אומרים, יש להם נסיבות מקלות: המחלה שאנג'לינה ג׳ולי התמודדה איתה באומץ רב והיוותה מקור השראה לעשרות אלפי נשים בעולם כשהחליטה לעבור כריתה כפולה הוא בהחלט משהו שבגללו דוחים חתונה, כמו גם העובדה שהשניים מנהלים בית יתומים אצלם בבית, וזה אף פעם לא קל. אבל בכל זאת, דחיל ראבאק, כבר שנתיים אנחנו מחכים לאיזה פריים של אנג׳לינה בלבן, לא תתנו לנו אפילו את התענוג הזה?

 

התשובה, כנראה, היא: לא. בראיון אחרון שנתנו השניים לערוץ אי בחודש שעבר הם נשאלו על החתונה, ולמרות שהכותרת הבטיחה ״לחצו כאן כדי לגלות את כל הפרטים!״, הנה כל הפרטים: אנג׳לינה אמרה ״אני מצטערת, אני לא יכולה לדבר על זה״, וכשנשאל אותה שאלה ענה בראד פיט לכתבת ב״ששש״ עצבני ושם את האצבע שלו על שפתיו.

 

ואלו כל הפרטים, אם תהיתם.

 

למרות שתאריך היעד שסומן הוא מאי 2013, מבט מהיר בלוח השנה מגלה שעוד מעט שנה עברה, וחתונה עדיין אין באופק. וכנראה כבר לא תהיה.

 

התחזית: אולי כמו הסרט האחרון שהפיק פיט, גם הזוג הזה מתכנן לנו 12 שנים של עבדות לפני שהם יחליטו להחליף טבעות. כך או כך, אנחנו הרמנו ידיים. את הצ׳קים שלנו נשמור לזוגות אחרים.

 

ג׳ורג׳ קלוני וכל אחת

 

לסיום, הרשו לנו תחינה נואשת: ג'ורג' קלוני, בחייאת דינאכ, שחרר את עמנו. כי כל עוד הרווק הכי מבוקש בהוליווד נשאר, ובכן, הרווק הכי מבוקש בהוליווד, כל מה שאנחנו מקבלים זה ידיעות נוסח ״ג׳ורג׳ קלוני עמד בתור מאחורי אישה בשירותים. האם הם הולכים להחתתן?״, ״ג׳ורג׳ קלוני נצפה מדבר עם מעריצה וגם חותם לה. האם יכול להיות שהיא האחת?״, וכיוצא באלה.

 

העיתונות האמריקאית, שלגמרי מתפקדת כדודה פולנייה במקרה הזה, לא יכולה לשאת יותר את החרפה שג׳ורג׳ קלוני לא מביא אף אחת לסדר כבר הרבה יותר מדי שנים, ומאז שנפרד מסטייסי קיבלר (הכמעט כלה האחרונה, שבסוף התחתנה בחתונת בזק עם הבחור שבא אחרי קלוני, מה שגרם לתקשורת לתהות האם קלוני איבד את הקסם שלו) עסוקה העיתונות באובססיביות שלא נראתה כמוה בניסיונות למצוא לג׳ורג׳ כלה לפני שהוא ימות לבד ובחושך.

ובינתיים, עיניכם הרואות, זה לא ממש עובד. אבל היי, אנחנו אופטימיים. מה עוד יש לנו כבר לעשות.

 

התחזית: יתחתן עד 2017. תחושת בטן, וגם כי לא עולה לנו כסף לקוות.