האביב הגיע ואיתו הרצון להתחדש, לשנות, להקליל. אם תשאלו את ההוליוודיות מה הדרך הכי טובה לעשות את זה, רובן יענו במילה אחת קטנה וחמודה: בוב.

 

 >> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

 

תספורת הבוב (או בשמה המשעמם יותר - הקארה) משדרת שובבות, פלרטטנות ושיק אינסופי. בעוד ארוכות השיער יכולות לשחק עם קוקו, אבועגלה או צמה, אצל בנות הבוב מילת המפתח היא, תשנני היטב - ט ק ס ט ו ר ה!

 

מה זה אומר? שאת יכולה לקום כל בוקר ולהלביש על השיער שלך לוק אחר: ישר כמו מקלות, מתעגל בקצוות, גלי ותקופתי, רומנטי ורך, או מבולגן כאילו קמת הרגע. כל לוק זורק אותך לסגנון אחר לגמרי, בהתאם לשעה ביום ולאאוטפיט שאת לובשת.

 

יתרון נוסף: ברגע שקצת נמאס לך, את יכולה, בשינויים מינוריים בתסרוקת, ליצור שינוי גדול - לגזור פוני ישר או הצִדה, לעשות שפיצים ארוכים מלפנים או לקצץ טיפה מאחור.

 

מעצב השיער עומר אסף בחר את הבוב כמראה המוביל של נטורל פורמולה לאביב־קיץ הקרובים: "תסרוקת ה'בוב' על כל סגנונותיה מתאימה באופן מושלם לקיץ החם והיא מעצבת את השיער בפשטות ובמהירות. היא קלילה, אוורירית, בעלת תנועה, ועם זאת מוקפדת ואלגנטית.

 

"היא מתאימה לבעלות שיער מתולתל או חלק, לשיער קצר או ארוך, לשעות הבוקר הנינוחות או לערב זוהר ואלגנטי. התסרוקת הזו מסמלת מראה חופשי ונשי, המחטב את הפנים ויוצר אמירה חושנית ונועזת. בכל תצוגות האופנה לקיץ הקרוב הבוב כיכב כתפאורה משלימה לבגדים הנשיים והצבעוניים של העונה החמה".

 

ואם אני פחדנית ולא בא לי לגזור?

 

גם בשבילך יש לנו פתרון מצוין: את יכולה "לרמות" וליצור קארה בכאילו. איך? מעצב השיער עומר אסף מסביר את השלבים, צעד אחר צעד:

 

שלב 1:

מורחים לאורכו של שיער יבש לחות קלילה על בסיס מים ויוצרים גלים בעזרת פיזור עם האצבעות. לבעלות שיער חלק מומלץ למרוח מוס וליצור נפח בעזרת מקלון חשמלי ליצירת תלתלים.

 

שלב 1 (צילום: רפי דלויה)
שלב 1 (צילום: רפי דלויה)

 

שלב 2:

יוצרים קוקו נמוך ואוספים בגומייה דקה.

 

שלב 2 (צילום: רפי דלויה)
שלב 2 (צילום: רפי דלויה)

 

שלב 3:

לוקחים את זנב הקוקו, מגלגלים לכדור ומקפלים פנימה.

 

שלב 3 (צילום: רפי דלויה)
שלב 3 (צילום: רפי דלויה)

 

שלב 4:

מחזיקים בסיכות ראש לרוחב השיער עד ליצירת הקארה.

 

שלב 4 (צילום: רפי דלויה)
שלב 4 (צילום: רפי דלויה)

 

שלב 5:

המראה הסופי: מרססים ספריי ברק על כל השיער, מעצבים באופן חופשי ומשחררים קצוות נופלים מלפנים.

 

שלב 5 (צילום: רפי דלויה)
שלב 5 (צילום: רפי דלויה)

___________________________________________________________________________________________________________

 

עוד במגזין GOstyle: