זהירות, ספוילר: אל תצפו לראות את אייל גולן ברשימת הרווקים הנחשקים של "פנאי פלוס" בעוד שבועיים (וגם לא ב"היפים והנכונים" בראש השנה). וזה למרות שכנראה לא יוגש נגדו כתב אישום, ואפילו בפוליגרף הוא יצא דובר אמת כשאמר שלא שכב עם בנות 16 ומטה.

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

אז למה אני שופך את דמו של מי שעד לאחרונה הסתובב פה עם הכינוי "הזמר הלאומי"? ובכן, בגלל התמלילים מחקירתו, שפורסמו בכל כלי התקשורת. אלה שבמדינה מתוקנת לא היו רואים אור עד למשפט, ושהדלפתם רומסת גם כך את כבודו של ה(אפילו לא) חשוד.

אלא שבמקרה יוצא הדופן הזה, כשמדובר בדמות שמיליוני ישראלים נושאים אליה עיניים, בעיניי הפרסום דווקא מוצדק. "במהלך השנה האחרונה", מספר גולן בחקירה, במה שנועד להבהיר עד כמה הוא רחוק מלהתעסק עם קטינות, "אבא שלי הגיע אליי הביתה עם שתי בחורות. אחת מהן הציגה עצמה כבת 21, והתחילו ביני לבינה עניינים". תוך כדי שהיא עושה בו מעשה מוניקה לווינסקי, משהו בהתלהבות שלה לא נראה לגולן. "אבא שלי והבחורה השנייה היו בסלון לידנו. עצרתי ושאלתי אותה שוב לגילה. היא אמרה לי שהיא בת 18-17.5. התלבשתי".

בהמשך הוא מסביר איך פתר את הסיטואציה. "לקחתי אותה ואת אבא שלי למסיבת קריוקי אצל שכן וחזרתי לדירה שלי - שם היתה הבחורה השנייה, שאמרה לי שהיא בת 19. ייתכן אפילו שנגעתי לה בחזה. שאלתי אותה אם היא זורמת, והיא אמרה לי 'אני לא בקטע'. לקחתי גם אותה לשכן וסימנתי לאבא שלי שאני פורש".

חוקי? מן הסתם. אבל לטעמי, אין שום דבר יפה ונכון בגבר בן 42 שאבא שלו "מסדר לו בחורות" באופן שיטתי (גם אם הן בנות 21), ובוודאי שאין שום דבר נחשק בגבר בן 42 שמקיים יחסים עם אחת, וכשהוא מגלה את גילה עובר לפלרטט עם אחרת, שמחכה עם אביו בחדר השני. וכמובן, אין שום דבר מעורר השראה במשפט "ייתכן אפילו שנגעתי לה בחזה", כהוכחה לזה שלא קרה ביניהם כלום.

אני לא מתחסד, ובוודאי לא קורא לחרם על גולן - שאת הכישרון הענק שלו אי אפשר להכחיש. אין לי בעיה שזמר יתעסק עם מעריצות, ואפילו עם רבות מהן. תכלס, זה חלק מהסיבה שלשמה הוא נהיה זמר. אבל יש לי בעיה מוסרית גדולה עם זמר שמלקטים עבורו בשיטתיות מעריצות צעירות - גם אם הן "חוקיות". אם הן לא קטינות זה אומנם לא פלילי, אבל זה עדיין מבזה, נצלני ומגעיל, ובטח לא יפה או נכון או נחשק.