את לא מוכרת לנו מאיפשהו? מיה ממן (מתוך יוטיוב)
את לא מוכרת לנו מאיפשהו? מיה ממן (מתוך יוטיוב)

(רואי עוזרי)

יש אנשים שאוהבים ריאליטי. מה זה אוהבים? מתים על ריאליטי, מספיק בשביל לנסות ולהיבחן לתוכניות האלה שוב ושוב. אולי זה אומר משהו עלינו, על מדינה קטנה שטובעת באוקינוס של תוכניות ריאליטי, ואולי זה אומר משהו עליהם, מתמודדי ריאליטי סדרתיים שמכורים להתרגשות ולמעמד. ואולי זה בכלל אומר עולם ומלואו על התעשייה שהשתנתה ללא הכר מאז ימי הכישרון־פגישה בחברת תקליטים־חוזה־אלבום, כשהאופן היחיד בו אפשר באמת לפרוץ היום זה בטלוויזיה, נלחם על החלום שלך באמצעות מיתרי קולך, אישיותך או מספר הקוביות בבטן שלך.

כך או כך, ריכזנו עבורכם כמה מתמודדים שככל הנראה הרשמה לאודישנים היא משהו שמופיע אצלם בכוכבית בתלוש השכר החודשי. לפניכם ארבעת המתמודדים הבולטים של התקופה האחרונה.

דור דמרי

נצפה לראשונה: ב"דייט בחשכה", תוכנית הדייטים העיוורת של הזכיינית רשת, שם כיכב כעוד נער חסון, נאה ולא בדיוק בוגר הארוורד, המחפש אחר אשת חלומותיו. כמובן שזוגיות לא יצאה מהתוכנית, אבל בטחון לגשת לעוד אודישנים ומיונים לתוכניות אחרות, בוודאי.

נצפה לאחרונה: בעונה החמישית של "האח הגדול" של המתחרה קשת. דמרי קיבל בריאליטי המצליח את אותה הכותרת שקיבל ב"דייט בחשכה": חתיך וכזה שמתעניין רק בגובה הגלים. כיום הוא בעיקר ממלא את תפקידה של ליהיא גרינר, כשהוא פוקד אירועי השקה ומסתובב עם בת הזוג שהכיר בתוכנית בחוף הים.

יגאל בלולו

נצפה לראשונה: בעונה השלישית של "אייל גולן קורא לך", אז סלסל היטב לצלילי הבוזוקי לעיני השופטים עדי לאון, דודו אהרון ואייל גולן, שאכן פסקו לטובתו. בלולו לא שרד עד לגמר, אבל כמה חודשים עברו והשלישייה השופטת רואה אותו מתמודד אצל המתחרים.

נצפה לאחרונה: ב"אקס פקטור", השוס ההיסטרי של רשת, שם הופיע בלולו חמוש בשתי אחיותיו באודישן מצחיק, שקיבל לא מעט דקות מסך וקידום מסיבי בפרומואים של התוכנית. בלולו צפוי להמשיך לכבוש את הקהל ולזכות בסמסים של חובבי הדרבוקות.

נדב קרני

נצפה לראשונה: בעונה השלישית של הריאליטי המתוסרט "TLV עושים את תל אביב", שם לוהק על תקן החתיך ומי שחולם על קריירה מוזיקלית כזמר בעיר הגדולה. מאותה התוכנית קרני לא יצא עם חוזה הקלטות בסוני וגם לא עם קריירה מקומית ענפה, אבל לפחות עם מעט ניסיון מול מצלמה.

נצפה לאחרונה: ב"אקס פקטור", שם הופיע קרני לפני כשבועיים באודישן שגרם לעברי לידר לרייר ואולי גם לקבוע כי מדובר ברוק סטאר פוטנציאלי ויפיוף לתוכנית, על אף הסתייגויותיהם של עמיתיו לפאנל השיפוט. נו, עם העיניים קשה להתווכח.

מיה ממן

נצפתה לראשונה: לפני עשור, בעונה הראשונה של "כוכב נולד". אז, לצד נינט טייב, שי גבסו ושירי מימון, תמונתה אפילו קישטה את אוסף השירים של התוכנית, שיצא אז בדיסק שמכר למעלה מ־50 אלף עותקים.

נצפתה לאחרונה: ב"אקס פקטור", שם נפגשה במעמד טעון עם החברה ל"כוכב נולד" שירי מימון, שזיהתה אותה והעבירה אותה לשלב הבא באופן שנדמה היה כמעט אוטומטי. ומצד שני, ממן באמת שרה יפה, אז לכו תדעו.